En İyi 5 Tablet Bilgisayar

Sizce hangisi daha iyi ?

 • iPad Pro

  Kullanılan: 1 100.0%
 • İPad air 2

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Samsung Galaxy tab s2

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Xperia Z5 Tablet Ultra

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Microsoft Surface Pro 4

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Diğer

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  1

Bu konuyu okuyanlar

Umurb

Öğrenci
Katılım
21 Mayıs 2016
Mesajlar
29
Reaksiyon puanı
10
Puanları
3
Yaş
29
Yavaş yavaş hayatımızda daha çok yer edinmeye başlayan Tablet bilgisayar cihazları, gittikçe daha kullanışı ve performans bakımından daha güçlü hale geliyor.Performans ve özellikleri bakımından,rakiplerinden önde olan bazı tabletleri sizler için derledik.Tablet bilgisayarların, laptopları performans bakımından yakalaması çok uzak bir gelecek gibi gözükmüyor.

İste En İyi 5 Tablet Bilgisayar
1)iPad Pro

İki farklı boyutta üretilen iPad pro, performansı ve özellikleri ile deyimi yerindeyse adeta bir canavar.Gümüş, Altın, Uzay Grisi, Roze Altın şeklinde 4 farklı renk seçeneğiniz mevcut.Sadece wifi bulunan model ve wifi+hücresel veri olacak şekilde yine iki farklı şekilde üretiliyior.Ayrıca Bu yıl cihazın ikincisi olan iPad Pro 2' nin çıkması bekleniyor.

tablet.jpg


Daha önce üretilen ipad modellerinden farklı olarak kalem gibi aksesuarlar, cihazın ekranında çalışabilmekte.Cihazın işlemcisini soracak olursanız 64-bit A9X işlemci ile çalışıyor ve A8X'e 2 kat daha hızlı.

iPad Pro incleme ve detaylı bilgi ;


2)iPad Air 2
Apple'ın bir diğer tablet modeli olan iPad Air 2'de listemizde yer alıyor.Uzay grisi ,Gümüş ve Altın olarak üç farklı renkten satılıyor ve cihaz sadece 6.1 mm kalınlığa sahip. Apple'ın bu ürünü de tabletler dünyasında ki güçlü cihazlar arasında yer alıyor.Ayrıca bu yıl cihazın yeni modeli çıkması bekleniyor.

tablet2.jpgiPad Air 2 Hakkında Her Şey! - ShiftDelete.Net

3)Samsun Galaxy Tab S2
Apple ve Samsung arasında ki büyük savaş tabletler arasında da devam ediyor.Bence,Apple cihazları kadar olmasa da güçlü bir cihaz. Samsung ,2016 Ağustos ayında çıkarmayı düşündüğü tablet bilgisayar '' Galaxy Tab S3 '' ile Apple cihazlarını yakalamayı planlıyor.

tab4.jpg


Cihazın incelemesi ve detaylı bilgiler için bu videoyu izleyebilirisiniz ;


4) Xperia Z5 Tablet Ultra
Sony'nin bu cihazı da telefonlarında olduğu gibi suya dayanıklılık özellği ile dikkat çekiyor.Xperia Z5'te yüksek performanslı cihazlar arasında yer alıyor. Sony de rakipleri gibi bu yıl cihazın bir üst modelini çıkarmaya hazırlanıyor.

tab 5.jpg


Xperia Z5 Tablet Ultra Özellikleri Sızdı - ShiftDelete.Net

5)Microsoft Surface Pro 4
Microsoft her ne kadar rakiplerinden geri kalsa da Microsoft Surface Pro seri ile gayet iddialı duruyor.Marketi ve sistemi açısından birçok eleştiri alan microsoft, ilk günlerinden bu yana epey bir ilerleme kaydetmiş gibi duruyor.

tab6.jpg


Ürünün özellikleri için ;

Surface Pro 4 Tanıtıldı! - ShiftDelete.Net
 
Son düzenleme:

Son mesajlar

Üst