En Doğru Renkler Galaxy Note 4'de!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
En Doğru Renkler Galaxy Note 4'de!

Akıllı telefonlar arasındaki rekabet farklı alanlarda sürüyor. Bu alanların başında ise ekran geliyor. Yeni bir araştırma, ekran renk doğruluğunda Samsung Galaxy Note 4'ün zirveye oturttu.

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
Gerçekten de ekranı mükemmel. Baktığında kendini hissettiriyor.

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Şu an en iyi telefon bana göre

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Çok pahalı, ne zaman oldu da üreticiler 2000 TL üzerindeki telefonları cebimize sokmaya başardılar? Dizüstü piyasasını görüyorsunuz, telefonların ederi bence bu değil...

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Ben Zaten Her Zaman Demişimdir Samsungda Note Serileri Hariç Diğerleri Yalandır.

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok pahalı, ne zaman oldu da üreticiler 2000 TL üzerindeki telefonları cebimize sokmaya başardılar? Dizüstü piyasasını görüyorsunuz, telefonların ederi bence bu değil...
esasında çok doğru bir yere değinilmiş ..
yeni yeni markalaşan ve amiral gemileri ses getiren telefonlara bakıyorum da nice bilindik markalı amiral gemisinin yarı fiyatına bile mütekabil etmiyor ..
herkez kdv yi bahane ediyor ama kdv işin diğer bir kısmı esasında biz sadece markaya para veriyoruz şahsi görüşümdür bu benim .

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
yahu konu renklerden açılmış, vatandaş hala fiyattan konuşuyor. yahu tamam arkadaş, haklısın... pahalı elbet, amma kimse sana zorla "bunu bu fiyattan alıp cebine koyacaksın" demiyor ki yav!

"para benim için sorun değil, verir o parayı ve alırım" diyene de söyleyecek laf olmamalı diye düşünüyorum.

renk kalitesine gelince, bu zaten en başından belliydi. note 4 ile samsung bu konuda kendini aştı, ve bugüne kadar dünya üzerindeki en kaliteli ekranı üretti. iph.6+'a 3000 tl'den fazla ödeyen arkadaşlar buna çok üzüleceklerdir eminim. çünkü ekran sıralaması birkaç basamak geride olduğu gibi ayrıca bükülmeleri, en ufak bir darbede yamulması, fotoğraf çekme konusundaki yeni ortaya çıkanlar sorunlar vs. çinli markalardan bile çok daha sorunlu olduğunu gösteriyor.

ama gelin görün ki, bu arkadaşlar bunca soruna rağmen o fiyatı konuşmuyor, laf etmiyor, "o iphone'dur, olacak o kadar" modunda konuşuyor, davranıyor, ama işin içine samsung girince "vay efendim 2 bin tl. üstünde cihaz nasıl satarmış!" diye höreleniyor. alıyor sazı eline, plastik plastik diye nakaratlı şiirler yazıyor mübarekler.

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu denli zorunuza giden durum nedir seyyah hocam ?
ki zaten arkadaş apple ye 2 bin verilir samsunga verilmez dememiş siz kendiniz kurgulamışsınız ..
vatandaşın neyi konuşup neyi konuşmayacağı size mi kaldı ? sizin söylemlerinizle mi gidişat şekillenecek herkez istediği yorumu istediği konunun altına yazıp çizmekte özgür
zaten sen benim düşüncelerime yorumlarıma karışma hakkına sahip değilsin ...
işine gelmezse yazılan yorum es geçersin kaale almasın polemik yaratmanın manası yok ...

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Renk kalitesi her ne kadar daha iyi olsada, OLED ekranların ömürlerinin daha kısa olduğu da yadsınamaz bir gerçek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yahu konu renklerden açılmış, vatandaş hala fiyattan konuşuyor. yahu tamam arkadaş, haklısın... pahalı elbet, amma kimse sana zorla "bunu bu fiyattan alıp cebine koyacaksın" demiyor ki yav!

"para benim için sorun değil, verir o parayı ve alırım" diyene de söyleyecek laf olmamalı diye düşünüyorum.

renk kalitesine gelince, bu zaten en başından belliydi. note 4 ile samsung bu konuda kendini aştı, ve bugüne kadar dünya üzerindeki en kaliteli ekranı üretti. iph.6+'a 3000 tl'den fazla ödeyen arkadaşlar buna çok üzüleceklerdir eminim. çünkü ekran sıralaması birkaç basamak geride olduğu gibi ayrıca bükülmeleri, en ufak bir darbede yamulması, fotoğraf çekme konusundaki yeni ortaya çıkanlar sorunlar vs. çinli markalardan bile çok daha sorunlu olduğunu gösteriyor.

ama gelin görün ki, bu arkadaşlar bunca soruna rağmen o fiyatı konuşmuyor, laf etmiyor, "o iphone'dur, olacak o kadar" modunda konuşuyor, davranıyor, ama işin içine samsung girince "vay efendim 2 bin tl. üstünde cihaz nasıl satarmış!" diye höreleniyor. alıyor sazı eline, plastik plastik diye nakaratlı şiirler yazıyor mübarekler.

Senin de artık note 4 fanlığından millete ders verircesine tavırlarla sanki mahalle kahvesindeymişsin gibi üsluplarından gına geldi

Reaksiyon puanı
2,554
Tabi fiyat ihtiyaca göre değişir mesela benim bilgisayarım varsa herşeyim varsa telefona ihtiyacım varsa e note 4ü de çok beğendiysem alırım.Bana parası fazla ben bu kadar parayı verirsem uyuyamam dersen temiz 2. el alırsın zaten elini nereye atsan samsung adam alır kullanamz satar yada büyük gelir satar mesela senin de işine gelir.Ama mesela benim şimdi pc yok kalkıpta 2300 lira versem içime sinmez 2300e çok iyi bir notebook gelir çünkü.Ben ne olursa olsun bir mobil cihaza o kadar para vermem oda ayrı konu tabi :) Renk doğruluğu konusunda şaşırdım doğrusu ben z3ten beklerdim bunu ilginçmiş :)