En Çok Beklenen Oyun Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
En Çok Beklenen Oyun Hangisi?

Gameinformer, hazırladığı bir ankette, kullanıcılarına 2011'de en çok bekledikleri oyunu sordu. Cevap hiç de şaşırtıcı değildi! 2011'in en çok beklenen oyunu...

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
GTA ..Efsane olmayı yeterince hakeden bir oyun..
GTAIII ile başlayan çılgınlık daha da ileri seviyelere geçecektir.

Hâlâ bile oyun oynamak istediğimde GTA3ü yükler canım sıkılana kadar görevleri yaparım.. :)
GTA3te Liberty City'deki, San Andreas'taki, Vice City'deki, GTAIV deki özgürlük, koca bir şehir, aksiyon, güzellik hangi oyunda var ki..

COD ve NFS serileride süper ama HALF LIFE Serisi ile birlikte GTA Serisi benim için birer Gerçek Efsanedir..

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Mafia ve Mafia II'nin yeri de ayrı şöyle diyeyim Half Life-COD-NFS-GTA-MAFİA-CRYSİS-PRİNCE OF PERSİA-COLİN MCRAE RALLY VE DEVAMI DİRT-RESİDENT EVİL-TOM CLANCY'S OYUNLARI-RED ALERT-STARCRAFT-BİOSHOCK-DEVİL MAY CRY-COMMAND AND CONQUER TÜM OYUNLARI-TOMB RAİDER bu oyunlar efsane olmuş oyunlar ve iyi iş çıkarıyorlar ha medal of honor serisini az çok oynadım çoğu oyunu yalan borcum yok hiç beğenmedim.Oyun isteyen varsa saydığım oyunları ve serileri oynasınlar bitirsinler oyun görsünler :)

SaykoArt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
GTA:san andreas özellikle beni benden alan bir oyundur..GTA gerçekten vadettiği o serbest yapıyı en iyi şekilde kullandırtmasını bilen bir oyun..herşeyden önce çok sağlam hikayeler,olay örgüleri var ve müthiş eğlenceli karakterler var her oyununda film gibi düşünülerek yapılıyo galiba..Kısaca Gta V i dört gözle bekliyoruz bakalım bu sefer neler olucak..

KnUcLeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
GTA IV'ten bir kare demişsiniz fakat o san andreas olması lazımdı sanırım. :) GTA'yı 2 den beri oynarım 5i de bekliyoruz.

byyasin

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bizim millet vurdu kırdıyı sever :D

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
assassin's creed brotherhood'u bekliyorum...

Son mesajlar