En Çok Beklenen Oyun Hangisi?

EropaKING

Profesör
GTA ..Efsane olmayı yeterince hakeden bir oyun..
GTAIII ile başlayan çılgınlık daha da ileri seviyelere geçecektir.

Hâlâ bile oyun oynamak istediğimde GTA3ü yükler canım sıkılana kadar görevleri yaparım.. :)
GTA3te Liberty City'deki, San Andreas'taki, Vice City'deki, GTAIV deki özgürlük, koca bir şehir, aksiyon, güzellik hangi oyunda var ki..

COD ve NFS serileride süper ama HALF LIFE Serisi ile birlikte GTA Serisi benim için birer Gerçek Efsanedir..
 

ExCeLLeNT

Dekan
Mafia ve Mafia II'nin yeri de ayrı şöyle diyeyim Half Life-COD-NFS-GTA-MAFİA-CRYSİS-PRİNCE OF PERSİA-COLİN MCRAE RALLY VE DEVAMI DİRT-RESİDENT EVİL-TOM CLANCY'S OYUNLARI-RED ALERT-STARCRAFT-BİOSHOCK-DEVİL MAY CRY-COMMAND AND CONQUER TÜM OYUNLARI-TOMB RAİDER bu oyunlar efsane olmuş oyunlar ve iyi iş çıkarıyorlar ha medal of honor serisini az çok oynadım çoğu oyunu yalan borcum yok hiç beğenmedim.Oyun isteyen varsa saydığım oyunları ve serileri oynasınlar bitirsinler oyun görsünler :)
 

SaykoArt

Asistan
GTA:san andreas özellikle beni benden alan bir oyundur..GTA gerçekten vadettiği o serbest yapıyı en iyi şekilde kullandırtmasını bilen bir oyun..herşeyden önce çok sağlam hikayeler,olay örgüleri var ve müthiş eğlenceli karakterler var her oyununda film gibi düşünülerek yapılıyo galiba..Kısaca Gta V i dört gözle bekliyoruz bakalım bu sefer neler olucak..
 

KnUcLeS

Asistan
GTA IV'ten bir kare demişsiniz fakat o san andreas olması lazımdı sanırım. :) GTA'yı 2 den beri oynarım 5i de bekliyoruz.
 
Üst