En beğendiğiniz 5 Akıllı telefon markasını sıralayabilir misiniz?

Aakons

Asistan
Cezalı
3 Aralık 2021
371
108
43
25
Şimdi hatırladım
6-Motorola
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keşke tr de satılsa

beyzabetül

Profesör
1 Mayıs 2011
3,290
356
263

_Zaur_

Dertsizali

Calibra

(Evo)lution

sizler apple düşmanımısınız ilk 5 e bile koymamışsınız :D
ben apple ile samsung un 1.lik için yarışacağını tahmin etmiştim
burada ilk defa duyduğum markalarda varmış.pixel,Zte .nexus diye .hatta ilk sıraya koyanlar bile var.umarım öylesine yazmamışlardır

11 Ocak 2022
1,016
986
293
33

_Zaur_

Dertsizali

Calibra

(Evo)lution

burada ilk defa duyduğum markalarda varmış.pixel,Zte .nexus diye .hatta ilk sıraya koyanlar bile var.umarım öylesine yazmamışlardır
Pixel telefon Google'ın saf android deneyimi gerçekten apple ios gibi çok hızlı ve akıcı cihazlar kameraları da baya güzel oluyor.Ülkemizde satılmadığı için bilinmiyor ama gerçekten harika cihazlar ölmeden mutlaka 1 tane almak istediğim cihazlar arasında.

Aakons

Asistan
Cezalı
3 Aralık 2021
371
108
43
25
Pixel telefon Google'ın saf android deneyimi gerçekten apple ios gibi çok hızlı ve akıcı cihazlar kameraları da baya güzel oluyor.Ülkemizde satılmadığı için bilinmiyor ama gerçekten harika cihazlar ölmeden mutlaka 1 tane almak istediğim cihazlar arasında.
O zaman ölmeden amerikaya ya da ülkeye gelirse böbreklerini vererek alabileceğin telefon ?

(Evo)lution

Dekan
14 Şubat 2019
5,370
5,639
293

_Zaur_

Dertsizali

Calibra

(Evo)lution

1. Sıraya koydum Apple ı??
Mesaj otomatik birleştirildi:

1.Samsung/Apple (bence ikiside en iyi telefon üreticisi)
2. Google Pixel
3. Sony Xperia
4. Oneplus
5. Oppo

beyzabetül

Profesör
1 Mayıs 2011
3,290
356
263
şuanki sıralamada :
Apple ın 9 oy birinciliği
samsung un 4oy birinciliği
one plus 3 oy birinciliği
oppo,htc ,xiaomi bunlarınde tek oy birinciliği bulunuyor

ayrıca şuana kadar 5 kişi de apple markasını ilk beş sırasına bile eklememiş
ve yine samsung markasını ilk beş sırasına koymayan da 5 kişi var.
ilginç istatiskler :D

Son düzenleme:
11 Ocak 2022
1,016
986
293
33
şuanki sıralamada :
Apple ın 9 oy birinciliği
samsung un 4oy birinciliği
one plus 3 oy birinciliği
oppo,htc ,xiaomi bunlarınde tek oy birinciliği bulunuyor

ayrıca şuana kadar 5 kişi de apple markasını ilk beş sırasına bile eklememiş
ve yine samsung markasını ilk beş sırasına koymayan da 5 kişi var.
ilginç istatiskler :D
Apple kullanan insanlarda GENEL OLARAK nedensiz bir samsung düşmanlığı var bunun sebebini anlamış değilim.Sanki Galatasaraylısın fener formasını görünce uyuz olurmuşsun gibi ilginç garip bir durum.
Apple da güzel cihazlar yapıyor samsungun da güzel cihazları var sana uyanı tercih edersin nefret etmek holiganlık yapmak garip.

Görkem Say

Guru
Emektar
22 Nisan 2017
26,061
8
25,417
8,958
Apple kullanan insanlarda GENEL OLARAK nedensiz bir samsung düşmanlığı var bunun sebebini anlamış değilim.Sanki Galatasaraylısın fener formasını görünce uyuz olurmuşsun gibi ilginç garip bir durum.
Apple da güzel cihazlar yapıyor samsungun da güzel cihazları var sana uyanı tercih edersin nefret etmek holiganlık yapmak garip.

Firmalar arasında uzun yıllar devam eden rekabet dolayısıyla çok da anlam aramaya gerek yok. Sırf pahalı (Android amiral gemileri ile benzer fiyatta ama o damgayı yemiş bir kere) diye Apple düşmanı olan çok fazla kişi var. Apple bizim ülkemizde bir statü belirttiği için de nefret eden çok kişi var ama bunun nedeni Apple değil, bizim çok zeki insanımız.

11 Ocak 2022
1,016
986
293
33
Firmalar arasında uzun yıllar devam eden rekabet dolayısıyla çok da anlam aramaya gerek yok. Sırf pahalı (Android amiral gemileri ile benzer fiyatta ama o damgayı yemiş bir kere) diye Apple düşmanı olan çok fazla kişi var. Apple bizim ülkemizde bir statü belirttiği için de nefret eden çok kişi var ama bunun nedeni Apple değil, bizim çok zeki insanımız.
O da çok saçma hocam lüks tüketim vergisi alıyor devlet saçma şekilde.

Utku92

Dekan
30 Haziran 2012
5,340
1
3,841
1,358
32
iPhonedo dediği gibi altı üstü telefon bu abartı birşey değil ama diyor ki kimi de eski apple kullananlardan olamaz bizim gibi olmayan çok var diyor. Çoğu hiçbir özelliğini bilmez kullanmaktan aciz ama mekana bir yere gittiklerinde sırf hava atmak için alanlar var diyor. Çok da haklı. Ve bu kesim azınlık değil. Aslında bu yetersizlik insanın kendi kendine yetememesi bence. Kişi de kendini öyle avutuyor.

beyzabetül

Profesör
1 Mayıs 2011
3,290
356
263
bende samsung ilk aldığım zaman buradaki söylenenlere bakıp çok iyi telefon kamerası ıphoneye göre kat kat üstün,boş yere ıphone ye para vermekten kurtuldum diye sevinirken şimdi ise iphone nin amiral gemileri pahalı diye eski modellerinin hangisini alsam diye düşünür oldum.

Blue Screen of Death

CRITICAL_PROCESS_DIED
21 Nisan 2021
361
353
63
1-Samsung (Elektronik cihaz alıken ilk tercihim. Çünkü uzun ömürlü oluyor.)
2-Asus (Bilgisayar alacaksam ilk tercihim. Aynı zamanda telefonları da bilgisayarları kadar iyi.)
3-Sony
4-Oppo
5-Huawei

8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
2022-03-20 15.02.45.jpg
2022-03-20 15.03.00.jpg

ZTE Maxiplus5 nedeni ile ZTE...