eMule 0.49 çıktı! İndirin

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
e_mule_80.gif

En başarılı P2P yazılımlarından biri olan eMule, kendisini yeniledi. Daha kararlı olan yeni sürüm ile internetten film ve müzik indirmek çok kolay ve hızlı.

P2P yazılımları sayesinde, web sitelerinde bulamadıklarınızı rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Bilgisayar kullanıcıları, kendi dosyalarını eMule gibi yazılım kullanan diğer internet kullanıcıları ile paylaşıyor ve neredeyse aradığınız her şeyi bu ağlarda bulabiliyorsunuz. Bu işi uzun zamandır en iyi yapan yazılımlardan biri olan eMule, kendisini yenileyerek kullanıcılara hem zamandan kazandırıyor hem de güvenli bir şekilde dosya indirme ve paylaşım imkanı sunuyor.

::eMule 049b indirmek için buraya tıklayın.

eMule ile Nasıl Film İndirilir?

:: Paylaşım konusunda daha fazla şey öğrenmek için bu başlıkta mesajlarınızı yazın.

Yazan: Hakkı Alkan

siberzeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sakami yapiyorsun arkadasim :) kaldirin su haberi siteyi kapatirmak mi istiyorsun insanlar korsana engel olmak icin gruplar kuruyor yasalar cikartiyor sen kocaman kocaman "yeni sürüm ile internetten film ve müzik indirmek çok kolay ve hızlı" diye yazmissin birde :)

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Yüksek ID değeriyle bağlanmak için modemden portları açsanız bile diğerlerini bilmiyorum ama eğer Kaspersky İnternet Security kullanıyorsanız ayrıca KIS içinde de o porta izin vermeniz gerekiyor.

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
ohh oldu bir kac kisi de film paylassin hadi :D

Teşekkür etmek sonra yorum yazmak ??

Bilgisayarınızda hiç mp3 veya divx olmadığını mı söylüyorsunuz ?

P2P paylaşımları artıkher yerde var . Ayrıca yasal bir program bu paylaşmak sorun olmaz.
P2P kullanmaktan memnunum kullanıcının kendini ilgilendirir indirdiği şey.

--------------------------------------------------------------

Troy'a teşekkürlerimi iletiyorum. Güzel ve ayrıntılı bir anlatım olmuş. Böylece film müzik oyun gibi paylaşımları daha güvenli ve hızlı indirebileceğiz.

siberzeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pardon arkadasim tesskur ederim sayende rahat rahat film indiriyorum Allah razi olsun bulamadigim filmleride buldum sinemayada gitmeme gerek kalmadi COK TESSKUR EDERIM P2P yazilimi paylasmak anlatmak ayri bir iş internetten film ve müzik indirmek anlatmak ayri bir is bunun ikisinin arasinda ki farki anliyamiyorsa ayni platformda tartismaylim lutfen burda insanlara bu yone dogru ceken bir unsur vardir cok izlemek istedigim film olursa sinemaya giderim bir classic ise veririm 10 - 20 ne ise guzel kutulu arsivimi yaparim iki izleyip silicegim sey icin interneti somurmem.

Reaksiyon puanı
188
site sadece programı tanıtmış. paylaşılan dosyaların legal veya illegal oluşu tamamen kullanıcıların sorumluluğundadır...

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
pardon arkadasim tesskur ederim sayende rahat rahat film indiriyorum Allah razi olsun bulamadigim filmleride buldum sinemayada gitmeme gerek kalmadi COK TESSKUR EDERIM P2P yazilimi paylasmak anlatmak ayri bir iş internetten film ve müzik indirmek anlatmak ayri bir is bunun ikisinin arasinda ki farki anliyamiyorsa ayni platformda tartismaylim lutfen burda insanlara bu yone dogru ceken bir unsur vardir cok izlemek istedigim film olursa sinemaya giderim bir classic ise veririm 10 - 20 ne ise guzel kutulu arsivimi yaparim iki izleyip silicegim sey icin interneti somurmem.

Filmi indir izle beğenirsen orjinalini al. Bu bu ürünleri tanıtım olarak görüyorum. Divx'ten arşiv olmaz zaten . DVD'den olur.

Belliki tartışma ortamı yaratmak istiyorsun. Niyetini anladım.

Reaksiyon puanı
188
Filmi indir izle beğenirsen orjinalini al. Bu bu ürünleri tanıtım olarak görüyorum. Divx'ten arşiv olmaz zaten . DVD'den olur.

bi şey sorucam divx den neden arşiv olmaz. divx de sonuçta dvd den çevriliyo ve kalite kaybı olmuyo. şahsen elimde 100 gb film arşivi var. neden dvd'nin tanesine 25 ytl vereyim ki...

kapkara_bela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@siberzeka hariç diğer arkadaşlar ' KORSANA EVET ' demiş resmen.divx indirim beğenirsem dvd alırım zihniyete bak ya.fragmanı boşuna mı yapıolar veya oyunlard trailer boşuna mı yayınlanıor.sizin zihniyetiniz emeğe saygı düşüncesini barındırmıor.ayrıca bu haberide kınıorum böle bi siteye yakışmadığını belirtmek isterim.internet kullanıcılarını yanlış yönlendirmiş ve bilgilendirmiş oluorsunuz bu haberle

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
PortForward.com - Free Help Setting up Your Router or Firewall
adresinde resimlerle anlatmış port açma olaylarını. ADSL modemi sonrasında ise uygulamayı seçiyorsunuz. Gerçi ingilizce ama yeterince açıklayıcı bence.
Yakınımda adam gibi sinema olursa güzel filmleri oradan seyredeceğim ama pek beğenmedim sinemaları. Cinecity de geçenlerde doğum günü davetiyesi verdiler gittim pişman oldum, baya karanlık gösterdiler ekranı. Birdaha niye uzun süredir sinemaya gitmediğimi hatırladım gene... Bence en güzeli ev sineması yapıp orijinal DVD koleksiyonu yapmaktır :)

siberzeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ben tartisma ortama neden yaratim arkadasim sadece yalnis olani duzeltilmesi icin yaziyorum

Reaksiyon puanı
188
walla ne yapılırsa yapılsın korsanın önüne geçmek imkansız. ben sevdiğim filmlerin dvdlerini alıyorum ama mesela ben bilgisayarında HD film izlemek istersem ne yapıcam. git bir blueray sürücü al sonra git blueray film bul. ohoo hiç oğraşamam ayrıca o kadar para veremem bir film için. bırakırım rapide. en kötü yarım gün içinde pc'me inmiş olur babalar gibi de izlerim. izliyorum da. emin olun internet kullanıcılarının %80'i de böyle...

gorko

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Zaten tartışma olayı yapmak için bilgisayarında hiçbir korsan yazılım olmaması lazım

siberzeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet arkadasim bende korsan olmadigi icin arkadaslari uyarmak istedim

kapkara_bela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
walla ne yapılırsa yapılsın korsanın önüne geçmek imkansız. ben sevdiğim filmlerin dvdlerini alıyorum ama mesela ben bilgisayarında HD film izlemek istersem ne yapıcam. git bir blueray sürücü al sonra git blueray film bul. ohoo hiç oğraşamam ayrıca o kadar para veremem bir film için. bırakırım rapide. en kötü yarım gün içinde pc'me inmiş olur babalar gibi de izlerim. izliyorum da. emin olun internet kullanıcılarının %80'i de böyle...

arkadaşım konu korsan kullanımdan daha çok böle bi sitede bunun yayınlanması ve yol gösterilmesi.SDN den beklenmicek bi hata olduğunu belirtmek istedim.ayrıca SDN bu konuda ne amaçla hala bu program hakkında bilgi verilmesine göz yumuyor ki kişilere cvp olarak haberi ya da en basiti bu konu başlığını kaldırmıyor.

siberzeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet arkadasim benimde kast ettigim konu buydu simdi burda SDN bahsediyoruz olay P2P programin kullanimi degil olay yalnis icerik film indirmek cok kolay hurra sonra da ben tartisma ortami yaratiyorum

kapkara_bela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen öle arkadaşım.site editörleride hala uyanmadı nedense illegal bilgiler sunulurken(port açma vs.)

Reaksiyon puanı
188
sonuç olarak p2p de kullansan torrent de kullansan warez site de kullansan sorumluluk kullanıcıya ait ama p2p program tanıtımı ile SDN'in başına bir şey gelmez merak etmeyin...

ayrıca port açmak illegal değildir. modemden pc ye gerekli yönlendirmelerin yapılmasıdır... bu sadece p2p veya torrent olarak bakmayın. bilgisayarınızda bir oyun sunucusu da kurabilirsiniz...

cabbarcan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ne alâka?
İllâ korsan paylaşım yapın mı diyor? Yoksa paylaşım nasılmı yapılır diyor... farkındaysanız Admin yorumlarınıza cevap bile vermeye gerek duymuyor...

kapkara_bela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım sen ne demek istediğimi anlamak istemiorsun.port açma konusuna gelince bu program için port bilgileri sunularak teşvik edilior.yoksa port açmak illegaldir die bişey söleyen yok.bu bilgilerin verilmesinin hata olduğunu kabul etmek gerekir.

siberzeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne alâka?
İllâ korsan paylaşım yapın mı diyor? Yoksa paylaşım nasılmı yapılır diyor... farkındaysanız Admin yorumlarınıza cevap bile vermeye gerek duymuyor...
bizde illa ole yapti demiyoruz eger sen film indirmek vs diye giris yapiyorsan problem diyorum :wacko: bir kac defa daha yazamicam ayni seyi

kapkara_bela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
'emule ile film indirin' bu resmen siz hala internetten film indirip illegal bir girişimde bulunmadınız mı bugüne kadar demek deil mi:s

must

Asistan
Reaksiyon puanı
0
'emule ile film indirin' başlığı konu ilgi çeksin diye konulmuştur çünkü SDN telif haklarını zedeleyici paylaşım yapılmasına izin vermez böyle illegal işlerinde yanında olmaz bu yazılım çıkması haberdir haberi de SDN vermiştir, diye düşünüyorum.

siberzeka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende yazilim tanitim islemlerin dogru ifadelerle yapilmasi gerektigini dusunuyorum

tahir2023

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam bu dediğine sen inanıyormusun. <'emule ile film indirin' başlığı konu ilgi çeksin diye konulmuştur çünkü ...>..

resmen korsana teşvik işte. şimdi eğitim videoları vs gibi ıvırzıvırlara girmesin kimse. eMule'si Torrent'ı olup da yasal indirme yapan bilmiyorum yani.. kaç kişi vardır. Evet ben de onu diyorum zaten: "YOKTUR!!..."

Birbirimizi kandırmayalım. Ben de kullanıyorum, üstelik yasal da değil bunu da herkes biliyor. Daha burda ne yarıştırıyorsunuz anlamıyorum. Yani haberi haklı çıkarmaık için resmen yalakalık yapanlarınız bile var.. Komiksiniz ya.. Hele port açma konusu ayrı bir dalga, o ayrı tabi ona hiç girmiyorum.

'emule ile film indirin' başlığı konu ilgi çeksin diye konulmuştur çünkü SDN telif haklarını zedeleyici paylaşım yapılmasına izin vermez böyle illegal işlerinde yanında olmaz bu yazılım çıkması haberdir haberi de SDN vermiştir, diye düşünüyorum.

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
sitenin sahibi. açıyor konuyu kapanırsa site kapansın bu onun sorunu bizim değil dimi. ama bişe soracam. ben burda emule linki koysam ne olacak? bunun cevabını verirmisiniz rica etsem.

must

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam bu dediğine sen inanıyormusun. <'emule ile film indirin' başlığı konu ilgi çeksin diye konulmuştur çünkü ...>..

resmen korsana teşvik işte. şimdi eğitim videoları vs gibi ıvırzıvırlara girmesin kimse. eMule'si Torrent'ı olup da yasal indirme yapan bilmiyorum yani.. kaç kişi vardır. Evet ben de onu diyorum zaten: "YOKTUR!!..."

Birbirimizi kandırmayalım. Ben de kullanıyorum, üstelik yasal da değil bunu da herkes biliyor. Daha burda ne yarıştırıyorsunuz anlamıyorum. Yani haberi haklı çıkarmaık için resmen yalakalık yapanlarınız bile var.. Komiksiniz ya.. Hele port açma konusu ayrı bir dalga, o ayrı tabi ona hiç girmiyorum.

Sakin sakin...Evet bence konu ilgi çeksin diye konmuş dediğime inanıyorum.
Şunu diyorum buranın kuralları arasında telif haklarını zedeleyici paylaşımlar yasaktır ibaresi varsa herhalde kendileriyle çelişir şekilde hareket etmeyeceklerdir korsana teşvik gibi bir amaçları yoktur herhalde. Bu konuyu açanda sitenin sahibi de ben değilim muhatabınız Troy ben ayrıca niye buraya yalakalık yapayım çıkarım yok elime geçen birşey yok ayrıca emule, torrent bende kullanıyorum.:)

burock

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Konu coşmuş :) Ben tartıştığınız konuda yorum yapmicam.

Paylaşım için sağol Troy :)

Son mesajlar