Emine Erdoğandan Fakir Halka Tavsiye

Reaksiyon puanı
1,768
Kaç dakikalık konuşmadan 1 tane cümleyi kopyala yapıştır konu içeriğine önüne arkasına bakma koşun bunu demişler açlar ölsün demişler algısı yapmaya devam et ne diyem :) Sen ne sanıyon Emine Erdoğan ve Cumhurbaşkanı sabahları kalkıyor hanım bu gün ne israf edelimde ülke zarar girsin flan mı diyor sanıyon ?

Cumhurbaşkanı veya temsil yerinde ki Cumhurbaşkanlığı görevlerileri oraya gelen misafirler devlet adamları tabii ki ağırlanacak tabii ki yemek yiyecekler. Nasıl Zamanında Atatürk Dolmabahçe Sarayında davetler balolar veriyor ve her gece üst düzey yemekler yiyorsa. Veya gittiği her ilde köşkte yalıda konakta kalıyor ve devlet tarafından ağırlanıyorsa ilerde olacak Tüm Cumhurbaşkanları ve eşleri içinde bu olacak.

Dün üye olmuşun ilk iş yaptığın yalan yanlış üstünden SIĞ muhalefet !
Ben ilk üye olduğumda önce bi etrafı süzerim ortam nasıl? kurallar ne? Nasıl konuşulur vs

Ama arkadaştan anladığım kadarıyle Bence ya birisinin yan hesabı ya da birisi çağırmış gel şurada biraz muhaliflik yapalım diye :D

Denk geldiğim dc sunucuları da var birileri toplanıp gelin şuraya baskın yapıyoruz şu gündem konuları şöyle şöyle konuşacaksınız diye bildiğin örgütlenen tipler var (bu arkadaş onlardan mı değil mi bilemem tabii)
Ben de dc hesabını arkadaşların ısrarıyla ilk açtığımda şu sunucuya gel bu sunucuya gel profili muhalifin profili gibi yap şunların sunucuya girecez diyip diyip durdular oradan ögrendim
(sonra beni bi salın diyip hesabı sildim de keşke silmeseydim ya bak neler neler ögrenmişim iki günde) sanki gereksiz yazdım gibi ama olsun

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
İnsanın sözü ile özü bir olmayınca böyle oluyor işte.. Bana samimiyetsiz bir açıklama olarak geldi.. :)

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Gözü olanın gözü çıkınca olmayan o gözü alabilecek.