Elon Musk'a Türkleri seviyor musun diye sordular

Usain

Yine Yeni Yeniden
Yönetici
Moderatör
Seviyor tabii ki.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Adam Ironman'ın gerçek hali yani şimdi o soruyu okur okumaz kim bilir kaç yılı hesaplamıştır no dese neler olacağını da bilir özelikle bu ırkçılık döneminde onun için yes demiş sallamış yani.
No demekten korkacak birisi değil bana kalırsa Elon Musk. Adam Türkiye'ye geldi, Anıtkabiri ziyaret etti. Neden hayır desin ki? He 3-5 yıl ülkede yaşasa o zaman görürüm ben :D

Arife F`

Asistan
Eğer no deseydi,
Kimse onun markasından hiçbişi almaz
En temizinden bir linç yer
Gündemi bir güzel sarsar

Adam hangi milleti söylersen söyle hepsine yes dicek yani :/ aman neyse 😁 en azından no dememiş zlsşdosşdk

Usui Takumi

Profesör
"Masterchefteki Serengeti'nin fili minik panda Eray'ı seviyor musun?" diye sorsalar ona da evet derdi. Bu da soru mu şimdi?

KNMX

Dekan
Sevmese hiç cevap vermeyebilirdi. Öyle bir seçeneği de var. Olay yes-no'dan ibaret değil.

Nik_neym

Üyecik
Bir insan neden böyle bir soru sorar diye düşündüm.. ve evet bu aşağılık kompleksi! bunun başka bir açıklaması olamaz.

Constantin87

Profesör
Bir insan neden böyle bir soru sorar diye düşündüm.. ve evet bu aşağılık kompleksi! bunun başka bir açıklaması olamaz.
Aynen öyle bu arada adamlar amerikan silahlı kuvvetlerine roket sistemi tasarlayarak ağır silahları kısa sürede dünyanın herhangi bir noktasına indirmek için

Emre Özdoğan

ShiftDelete.Net
Editor
İki gün show haber izleseydi vatandaşlık bile alırdı, show haber'in bir büyüsü var yurt dışından gelen tanıdıklarım ülkelerine dönmek istemiyor.