Soru Ekrem İmamoğlu mu? Mansur Yavaş mı?

Hangisi?

• Ekrem İmamoğlu

• Mansur Yavaş

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Usui Takumi

Profesör
Şahsen Mansur derim ikisi içinde. Ekren Başganın daha önceden yapılmış bitmiş projelerin üstüne çökmeyi bırakması lazım. Marmaray'ı Ekrem Başgan'ın yaptığını sananlar var bu ülkede.

ozciceky

Profesör
İkisini de seviyorum ama oyumu Mansur'a verdim.
Ekrem İmamoğlunu çalıştırtmak istemiyorlar o doğru ama Ekrem İmamoğlu çok fazla polemiğin içine giriyor bence. Ya da polemiğin içine çekiyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şahsen Mansur derim ikisi içinde. Ekren Başganın daha önceden yapılmış bitmiş projelerin üstüne çökmeyi bırakması lazım. Marmaray'ı Ekrem Başgan'ın yaptığını sananlar var bu ülkede.
Marmaray'ı belediyenin işlettiğini sananlar da var.

BordoKing

Doçent
SDN Discord Yetkilisi
Şu ana kadar sevilen iki belediye başkanının da yaptıklarını gördük. Sizce hangisi daha iyi işler yaptı, Ekrem İmamoğlu mu? Mansur Yavaş mı?
Mansur Yavaş Ekrem imamoğlunun alt geçitleri su bastıktan sonra ailemle tatildeydim ondan daha önemli birşey olamaz sözünden sonra pekte sevmiyorum o adamı tamam katılıyorum aile her şeyden değerli fakat bu durumda değil

Usui Takumi

Profesör
İkisini de seviyorum ama oyumu Mansur'a verdim.
Ekrem İmamoğlunu çalıştırtmak istemiyorlar o doğru ama Ekrem İmamoğlu çok fazla polemiğin içine giriyor bence. Ya da polemiğin içine çekiyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Marmaray'ı belediyenin işlettiğini sananlar da var.
Bahane de hep bu olur: "Adam çalışacak da engel oluyorlar." Tabi ne demessin. Geçmiş dönemlerde yapılmış hizmetlere kendi yapmış gibi çökeceğine önce süt vaadini gerçekleştirsin Ekrem Başkan.

OzkanK.

Dekan
2 Şıklı bir anket var burada ve 42 oy kullanılmış 40 ı Mansur Yavaş'a buda demek oluyor ki halk Mansur Yavaş'ı seviyor ve destekliyor. Bunu gören CHP yönetimi bu sevgiye sessiz kalmayacaktır :)

Ve gidip bu sevgi seline karşılık Abdullah Gül'ü aday yapacaktır :D Veya eski AKP'li seçmenin gıcık olduğu iğrelti olduğu bir adayı gösterip ters köşe yapacaktır... ( Muhalefette mantık böyle çalışıyor çünkü. ) Bir daha ki seçimde Mansur Yavaş aday bile yapılmayıp dışlanacak hatta partiden kovulacak bile diyebiliriz...