Ekran Kayıt Programı

Bu konuyu okuyanlar

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Üye olduğum forum için videolu konu anlatımı yapacağım. Bi tane denedim de crack sonrası açılmıyor. Böyle sorun olmadan crack yapılabilen ya da ücretsiz ve kaliteli bir program var mı?

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
En kalitelisi Mirillis Action yazılımıdır. Googlede araştırırsanız katılımsız yada cracklı sürümünü bulabilmeniz mümkün. Alternatif olarakta Bandicam kullanabilirsiniz

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
En kalitelisi Mirillis Action yazılımıdır. Googlede araştırırsanız katılımsız yada cracklı sürümünü bulabilmeniz mümkün. Alternatif olarakta Bandicam kullanabilirsiniz
Mirillis Action! denedim gerçekten kaliteli fakat crack yapınca "Your licence key has blacklisted" hatası verdi

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
CamStudio , freez ve frapsa bakabilirsiniz. Ben profesyonel işlerim için corel videostudio pro x7 nin içinde gelen screen capture aracını kullanıyorum böylece istediğim zaman 2.ci ekrandanda kayıt alıyor :thumbup1:

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,663
Her şeyi geç Bulent's Screen Recorder öneririm.

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Üye olduğum forum için videolu konu anlatımı yapacağım. Bi tane denedim de crack sonrası açılmıyor. Böyle sorun olmadan crack yapılabilen ya da ücretsiz ve kaliteli bir program var mı?

Neden Crack, kul hakkı gibi konulara girmene ne gerek var.

Bak Movavi Video Suite programı ile istediğini yapabilirsin, program ücretlidir ama burada kampanyası var sağ tarafta isim ve mail adresini gir ardından GET Movavi Video Suite tıkla lisansın sana gönderilecek.

[URL="http://www.bbsoftware.co.uk/BBFlashBack_FreePlayer.aspx"]BBFlashBack
[/URL]
[URL="http://www.bbsoftware.co.uk/BBFlashBack_FreePlayer.aspx"]Express [/URL]ücretsizdir bu programıda öneririm.

CamStudio asla önermem
açık kaynak kodlu ama bozmuş kendini içerisinde reklam yazılımı enjekte edilmiş kurmanı önermem !..

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
İnternet açılınca bu hatayı veriyor interneti kesersem sıkıntı yok, ama bana internet çalışırken lazım çoğunlukla

obs var bide onu dene ben mirilis kurulumunu yaptiktan sonra net acikken video cekiyodum sikinti olmuyordu ama pc olmadigindan suanki durumu bilmiyorum carsamba gelecekmis mobil sube oldugu icin