Ekran kartının sürücüsünü sildim ekrana görüntü gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Billuq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarımdan ekran kartı sürücüsünü sildim yeni sürümünü indirip kurmak için (düz indirip kurduğumda yeniden başlattıktan sonra eski sürümüne dönüyordu). Şimdi ise bilgisayar normal açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Deneyip sonuç alamadığım bazı çözümler de şöyle :
  • Bilgisayar açılırken F8 yoluyla güvenli modu açıp kurayım dedim ama güvenli modu hiç bi şekilde açamıyorum basıp basıp çekiyorum Ctrl+F8 deniyorum ama açılmıyor
  • Ekran kartını söküp onboard üzerinden takamıyorum ekran girişi yok
  • Bilgisayar açılırken Xpress Recovery (F9) deniyorum ancak onda da bir sonuç alamıyorum
  • USB'ye windows kurulum yapıp onarma yapmayı deniyim dedim yine aynı şekilde açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor
Şimdi benim bu bilgisayara ne yapmam gerekiyor nasıl tekrar ekrandan görüntü alabilirim??

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
monitörün kablosunu ekran kartı slotundan çıkarıp anakart slotuna takın.

Billuq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onu yapamam ana kart üzerinde monitör için giriş yok ama sorunumu hallettim teşekkür ederim.2 monitör kullandığım için VGA'yla bağlı olan düşük çözünürlüklü monitör diğeriyle "uzatılmış ekran" oldukları için ikisine de görüntü gelmiyordu Displayporttan sökünce görüntü geldi diğerine .