Yardım Ekran kartına yük binince pc görüntüsü gidiyor

Bu konuyu okuyanlar

Celal Şnegör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
oyunlara girerken ekran grileşiyor ve sinyal gidiyor. Test etmek için Furmark indirdim, stres testini açtığımda yine ekran grileşti ve sinyal gitti. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Önce PSU kontrol etmelisin iyi markalı sertifikalı PSU ile test etmen gerekiyor. Sonra sıcaklıklara bak. En son seçenek gpu bobinlerde arıza olabilir.

Celal Şnegör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Önce PSU kontrol etmelisin iyi markalı sertifikalı PSU ile test etmen gerekiyor. Sonra sıcaklıklara bak. En son seçenek gpu bobinlerde arıza olabilir.
sıcaklığı düşük elimde başka bir psu yok bilgisayarımı 4 yıldır kullanıyorum ilk defa başıma geldi

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Sürekli oluyorsa PSU kontrol etmen lazım. Son seçenek kartın bobinindendir.

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Priz topraklı mı Sıcaklık değerleriniz nasıl Isınmasından olabilir Kablolar sağlam mıdır güç kaynağınız kaç watt ekran kartınız nedir

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
psu kaç watt ve ekran kartı ne zaman geçtikçe psu verimliliği düşmüş olabilir

Celal Şnegör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
psu kaç watt ve ekran kartı ne zaman geçtikçe psu verimliliği düşmüş olabilir
rx570 600w
Mesaj otomatik birleştirildi:

Priz topraklı mı Sıcaklık değerleriniz nasıl Isınmasından olabilir Kablolar sağlam mıdır güç kaynağınız kaç watt ekran kartınız nedir
topraklı mı değil mi bilmiyorum

PSU gibi prizi de kontrol edin toprak hat mı diye. Belki düzensiz elektrikten olabilir.
oyunun ortasındayken yine aynısı oldu

PSU gibi prizi de kontrol edin toprak hat mı diye. Belki düzensiz elektrikten olabilir.
Sorunumu birazdaha araştırdım ve sonunda düzeltebildim ama oyuna girer girmez ekran kartı sıcaklığı 72 derece oldu (yakşaşık 3 4 saniyede) ve ekran kartı yanık kokmaya başladı e tabi bende korktum ve hemen bilgisayarı kapattım bunu tekrar denedim ve yine aynı sonucu aldım (sorunu ramin hızını düşürerek ve msı afterburner silerek düzelttim) bunun için yapabileceğim birşey var mı

Son düzenleme: