Ekran kartı tavsiyesi

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
sonuç nedir? kullandıktan sonra deneyimlerini de yazar mısın? :)

bobilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çözünürlügü 1280 yapınca donma ve mavi ekran olmuyor. windowsun kendi çözünürlüğünde bu olay, daha oyunlara giremedim bile:)şüphelendiğim şey powerin gücü full hd çözünürlüğe yetmiyor olabilir. ya da ram yetmiyor ram 1 gb ddr2

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
aslında böyle köklü donanım değişikliklerinde temiz bir format atmak en güzelidir. :)

güç kaynağında sorun olduğunu sanmam. öyle olsa sistem reset atar, mavi ekran hatası vermez. donanımsal bir arıza olur yani, yazılımsal değil. :)

bobilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi sadece atinin sitesinden display driver indiriyorum sadece onu kurcam sonra full ayara çekicem bakalım nolacak
olmassa bide formatı denicem

bobilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kartın son sürücülerini indirdim amd nin sitesinden sorun halloldu. hemen hemen tüm oyunlar full ayarlarda 30-40 fps arası akıcı bir şekilde oynanıyo. ayarları 800*600 e indirince 150 fps ye çıkıyo akıcılık . daha tüm oyunları denemedim ama . mafia 2 battlefield bad company hot pursiut gta 4 modern warfare 2 resident evil 5 hepsi full ayarlarda full hd oynayabiliyorum . birde ram'i 4 gb yaparsam heralde daha güzel olacak:)

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar crysis 2 yi bitirdim ekran kartım ati 5850 full hd olarak oynadım 720 watt gigabyte power taktım ..hiç bir sorun yaşamadım ..fakat sonradan call of duty black ops yükledım.. oyunda full hd donmaya başladı yani yavaş hareket etmeye başladi ki crysis daha zor bir oyun anlıyamadım sizce neden olabilir ..
?

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
evetya hepsini denedim ki diyelim sürücü eski crysiste sorun yaşamam gerekmezmiydi. çözünürlüğü düşürünce sorun kalmıyor ram 2gb kingston 1066mhz ddr2 hyprx

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
netten baktım, sistem gereksinimlerini karşılıyor. 2gb ram belki hd için az geliyor olabilir. hele işletim sistemin 64 bitse eğer... istersen 2 gb ddr2 bellek daha al. 50 TL civarı zaten. battı balık yan gider. bu upgrade işi böyle maalesef. :)