Ekran kartı taktıktan sonra yapılması gerekenler

Bu konuyu okuyanlar

Yusfuay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar sistemimde ki ekran kartını değiştirdim ama yeni ekran kartımı takmadan önce dahili ekran kartı sürücüsünü kaldırmam gerekiyormuş ben bu işlemleri yapmadım eski ekran kartını çıkardım yeni ekran kartını taktım şimdi ne yapmam gerekiyor konu hakkında bilgi sshibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Arkadaşlar sistemimde ki ekran kartını değiştirdim ama yeni ekran kartımı takmadan önce dahili ekran kartı sürücüsünü kaldırmam gerekiyormuş ben bu işlemleri yapmadım eski ekran kartını çıkardım yeni ekran kartını taktım şimdi ne yapmam gerekiyor konu hakkında bilgi sshibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.
DDU'dan eski ekran kartının sürücüsünü kaldır. Sonra yeni ekran kartının sürücüsünü indirip kur. Bu kadar. :)

Yusfuay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
DDU'dan eski ekran kartının sürücüsünü kaldır. Sonra yeni ekran kartının sürücüsünü indirip kur. Bu kadar. :)
Ddu dediğiniz yere nasıl gireceğim ve kaldıracağım yeni ekrsn kartı sürücüsünü nasıl ündireceğim bana adım adım anlatırsanız çok sevinirim biraz yeniyim bu konularda :)

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Güvenli moda alıp DDU programı ile kaldırabilirsiniz.