Ekran kartı sistemime göre

Bu konuyu okuyanlar

NESDelisi

Profesör
Cezalı
Duyar kasma çaban boşa gitti diye düşünüyorum. Adam pc toplamak istiyor sen diyorsun ki hayır.
Son dediğinin hiç bir alakası yok benim yazdığım yorumla.
Ben sistemi toplamasına karşı çıkmıyorum, sadece şu zamanda toplanmasını doğru bulmuyorum. Yılbaşı indirimini falan beklesin, en azından güzel bir sistem toplar. :D

Glenn

Öğrenci
2. El düşünmüyorum rx 550 siparişi veriyorum o zaman umarım memnun eder
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link atabilirmisin bu ekran kartının siparişini vereyim bu paraya 0 olarak alabileceğimin en iyisi buysa bunu alırım.Ayrıca anakartıma uyar dimi ?
Rx 550 hakkında çok kötü yorumlar var, arkadaşım bu durumdan muzdarip. Bence biraz daha seçici olmalısın veya biraz daha para biriktirip Rx-570 alırsan çok daha iyi olacaktır.

Ben sistemi toplamasına karşı çıkmıyorum, sadece şu zamanda toplanmasını doğru bulmuyorum. Yılbaşı indirimini falan beklesin, en azından güzel bir sistem toplar. :D
Daha fazla tartışmanın lüzmu yok. Bence bir daha böyle bir şey yapmaya kalkışma ne kadar tepki aldığının sende farkındasın.

Hermeles

Asistan
anakatınızın modeli ne hocam

SAPPHIRE RX 550 2G D5 PULSE OC 64bit 11268-21-20G Ekran Kartı bunu buldum hocam
Kardo ben bunu ciddi ciddi sipariş ediyorum.Ben bunamı baktım başka bi kartamı baktım hatırlamıyorum ama daha fazlaydı ya fiyat sanki.Bu kartın en uygun fiyatı bu galiba hem güvenilir yer sipariş veriyorum kafama yattı saolasın.

Arkadaşlar acil şu ürün hakkında düşünce alabilirmiyim anakartımı soran kardeşim Gigabyte Technology yazıyor ama emin değilim doğrumu
55124E3A-1F0F-4EE4-9449-1BD280FA3047.jpg

Son düzenleme:

HGY-sup

Profesör
Kardo ben bunu ciddi ciddi sipariş ediyorum.Ben bunamı baktım başka bi kartamı baktım hatırlamıyorum ama daha fazlaydı ya fiyat sanki.Bu kartın en uygun fiyatı bu galiba hem güvenilir yer sipariş veriyorum kafama yattı saolasın.

Arkadaşlar acil şu ürün hakkında düşünce alabilirmiyim anakartımı soran kardeşim Gigabyte Technology yazıyor ama emin değilim doğrumu Ekli dosyayı görüntüle 127414
emin değilim de reis gt 710 baya kötü bir ekran kartı değmez abi

1607190866015.png

bu işlemciye uygun bir ekran kartı lazım, darboğaz olabilir... Biraz bekle ve ikinci el alman daha akıllıca olur, onun için elden alabilmen için şehir söylemelisin...

1607191262346.png

Son düzenleme:
Dediğiniz darboğaz olmayan ne gibi ekran kartları var bilmiyorum bilgim yok hiç
Bu ekran kartı az biraz darboğaz yapabilir ama yine de en iyi seçenek bu :

Parasının hakkını veren bir kart alman için ikinci el almalısın ve şehir söyle...

1607191963941.png

Hermeles

Asistan
Bu ekran kartı az biraz darboğaz yapabilir ama yine de en iyi seçenek bu :

Parasının hakkını veren bir kart alman için ikinci el almalısın ve şehir söyle...

Ekli dosyayı görüntüle 127430
Bursada yaşıyorum ne kadar uygun ve temiz olursa benim için daha iyi olur

SDN Son Haberler

Son mesajlar