Ekran kartı sistemime göre

Bu konuyu okuyanlar

Hermeles

Asistan
iyi günler arkadaşlar.Kötü bi sistemim var ve özellikleri bu.500-600 tl ye kadar alabileceğim en iyi f/p ekran kartı nedir ? Ve sistemde eski bir HDD var bitanede ucuz gerçekten hiç boyutu farketmicek ucuz bi ssd lazım.Ve tabi anakarta falan uyumlu olucak ekran kartı soruyorum yardımcı olursanız çok minnettar olurum teşekkürler.
3FA8226F-F16A-47C4-893C-9962FF01E24D.jpeg
7E590A09-48FC-4F46-854B-B24C25F85250.jpeg

Hermeles

Asistan
Rx560 en iyisi. 4gb modelini bulursanız daha iyi olur. Ama 2gb olanı bile hepsinden iyi.
Size çok zahmet veriyorum farkındayım ama dediğiniz şeyleri bulma konusunda bile bilgim yok.600 tl ye 650 tl ye kadar bana link atarmısınız burdan bi kaç tane ve benim sisteme uyumlu olan ekran kartları bende sipariş vereyim efendim çok teşekkürler size.

NESDelisi

Profesör
Cezalı
Sistemim çok kötü hocam hdd var zaten çok ağır ve cidden yeni oyunları açmıyor açsa bile kasmaktan oynayamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartı linki atabilicekmisiniz 600 tl ye kadar ?
ALLAH'ım şu Korona'da bile bunu mu düşünüyorsun? EBA'ya giremeyen çocuklar varken, sen yeni oyunlar açmıyor diyorsun. Şaka mısınız siz?

Glenn

Öğrenci
ALLAH'ım şu Korona'da bile bunu mu düşünüyorsun? EBA'ya giremeyen çocuklar varken, sen yeni oyunlar açmıyor diyorsun. Şaka mısınız siz?
Duyar neden kasıyorsun? Adamın derdi oyun oynamak foruma bunun başlığını açmış. Eba'ya giremeyen çocuklar var diye oyun oynamayalım mı?

Hermeles

Asistan
Senin sorunun ne ruh hastasımısın sen reşitmisin sen kaç yaşındasın bu nasıl bi zihin beyin ben ne soruyorum ne söylüyosun sen bana.SDN forumdayım konuyu açtığım yer ekran kartı bölümü ekran kartı önerisi istiyorum parama göre adam bana salak saçma duyar kasmaya çalışıyo.Bana gelmiş Eba diyor.Git topla lan paranı sistem yap çocuklara o zaman tek tek hadi Ebaya girebilecekleri.Bu tiplerle aynı gökyüzü altında nefes alıyoruz buna üzülüyorum.

Hermeles

Asistan
iyi bir sistem mi diyorsunuz bu nasıl bir duyar
Kardeşim boşver cidden biraz daha saçmalamaya başlarsa iyicene damarıma basıcak benim.600 tl ye kadar önerebileceğin ekran kartı varmıdır ? Senin için uygunsa ve zahmet olmazsa link alabilirim.Bana yazılan modellere baktım 750-800 gibi ve fazlası fiyatlar gördüm o yüzden.

Yani napsın adam devletin yapamadığını mı yapsın adam sistem toplamak istemiş parasıda var duyar kasmanın gerekli olduğu bir yer olduğunu düşünmüyorum
Hocam o insanı yok say zaten hiç uğraşma. para varda işte fazla yok.Max 650 ye çıkabiliyorum bana önerilerde bulundular linkler attılarda 700 ü geçik fiyatlardı yardımın dokunabilirmi acaba 600-650 civarında ekran kartı önerebilirmisin sipariş vericem çünkü bilgim yok yanlış bişey yapmak istemiyorum.

Kardeşim boşver cidden biraz daha saçmalamaya başlarsa iyicene damarıma basıcak benim.600 tl ye kadar önerebileceğin ekran kartı varmıdır ? Senin için uygunsa ve zahmet olmazsa link alabilirim.Bana yazılan modellere baktım 750-800 gibi ve fazlası fiyatlar gördüm o yüzden.
rx 550 var hocam 2.el alıcaksanız gtx 1050 var :D

Hermeles

Asistan
rx 550 var hocam 2.el alıcaksanız gtx 1050 var :D
2. El düşünmüyorum rx 550 siparişi veriyorum o zaman umarım memnun eder

2. El düşünmüyorum rx 550 siparişi veriyorum o zaman umarım memnun eder
Link atabilirmisin bu ekran kartının siparişini vereyim bu paraya 0 olarak alabileceğimin en iyisi buysa bunu alırım.Ayrıca anakartıma uyar dimi ?

SDN Son Haberler

Son mesajlar