Ekran kartı performans sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Hermeles

Asistan
Reaksiyon puanı
28
İyi akşamlar öncelikle..Sapphire rx 550 ekran kartım var 2gb olan modeli.Kartın performansını hiçbir şekilde alamıyorum acaba yanlış yaptığım bişeymi var bilgimiyorum.Warframe oyununu benim işlemcim ve ekran kartımla max ayarlarda kasmadan oynuyor adamlar vidoları izledim.Ben ise aynı ekran kartı ve işlemci ile ayarların nerdeyse tamamını kıstığım halde kasmalar takılmalar donmalar hatta yanıt vermeme gibi sorunlar yaşıyorum birçok oyunda.Benchmark yaptığımdada baya düşük seviyelerde total alıyorum.Sorun nedir acaba lütfen yardımcı olurmusunuz bana ? Resimde paylaşıyorum taaaa 2006 nın işlemcisinin aldığı puan bu ama daha yeni olan güncellemesi birkaç hafta önce gelen ekran kartının puanı bu durumda.
1D547A08-B717-4C0F-8466-58A0945A62E8.jpeg

Ve ayrıyetten Warframe oyununu benim işlemcimle birebir aynı ve birebir aynı ekran kartımla max ayarlarda oynarken benim nerdeyse bütün ayarları kıstığım halde takılma donma hatta kitlenme gibi durunları yaşadığımı göstermek istediğim video.

video açıklamasında dediği gibi aynı işlemci ve karta sahibim ama bırakın max ayarlarda hepsini kısmama rağmen kasma donma durumları yaşıyorum.Lütfen bana bu konuda yol gösterin ve yardım edin hepinize saygılarımı sunuyorum yardımlarınız için şimdiden sonsuz teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

cevap yokmu lütfen rica ediyorum.

Son düzenleme:

40Fps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belki anakart'tan dolayıdır yada ssd varsa onda

Son mesajlar