Gazanfer7

Öğrenci
Öncelikle selam arkadaşlar, bu forumda yeniyim ve ekran kartımla ilgili bazı problemlerim var; Rise of the Tomb Raider, GTA V, Ryse Son of Rome, Far Cry 4 gibi oyunları yüksek ayarlarda kasma-donma olmadan oynayamıyorum. Öncelikle bu oyunları çıktığında da PES 2017, Battlefield 1 gibi oyunları yüksek ayarlarda oynatabilecek maksimum meblası 800 olan ekran kartı önerilerinizi bekliyorum. Tabii ne kadar ucuz ve iyi olursa o kadar iyi benim için. Sevgiler, saygılar.
Ekran Alıntısıq.PNG
Ekran Alıntısıq.PNG
Ekran Alıntısıqweqw.PNG
Ekran Alıntısıw.PNG
Ekran Alıntısıq.PNG

Gazanfer7

Öğrenci
teknofiyat.com'dan baktım, koçpada 5 TL daha ucuz başka da yok. Ama 50 TL farka değer Nitro+ özel soğutma.

Evet uyacaktır resimlerde anakart yok ancak 200 serisi amd varsa buda uyar :)

çok teşekkürler arkadaşlar çok yardımcı oldunuz baya bi birikmişliğim var babam üstüne koyarsa alabileceğim her şey babada bitiyor yine ;) peki istediğim özelliklerde 400-500 e iyi ekran kartı bulabilir miyim? babamın yardım etmesine gerek kalmadan

okinkurt

Profesör
çok teşekkürler arkadaşlar çok yardımcı oldunuz baya bi birikmişliğim var babam üstüne koyarsa alabileceğim her şey babada bitiyor yine ;) peki istediğim özelliklerde 400-500 e iyi ekran kartı bulabilir miyim? babamın yardım etmesine gerek kalmadan

Bence yardımı alın 500 e psu dahil iyi bir şey zor olur .