Yardım Ekran Kartı Kullanımı Sırasında Sorun

Bu konuyu okuyanlar

vbariscoskun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese selam

acer e-573g cihazımda gt920m ekran kartı bulunmakta ve bu kartı kullanmaya başladığım andan itibaren
linkte video bıraktım ve böyle bir sorun ortaya çıkmakta
yakın bir zaman önce birden bire oyun ortasında böyle bir problemle karşılaştım ve ne format atmamla nede içini temizlememle sorun düzelmedi

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Video açılmıyor bende, youtube'a yükleyebilir misiniz daha rahat olur bu tarz linklere pek kimsenin tıklayacağını düşünmüyorum.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
herkese selam

acer e-573g cihazımda gt920m ekran kartı bulunmakta ve bu kartı kullanmaya başladığım andan itibaren
linkte video bıraktım ve böyle bir sorun ortaya çıkmakta
yakın bir zaman önce birden bire oyun ortasında böyle bir problemle karşılaştım ve ne format atmamla nede içini temizlememle sorun düzelmedi

anladığım kadarıyla oyuna/programa girince bu sorun ortaya çıkıyor.

Driverların güncel olduğundan emin ol

Yazılımın içinden çözünürlük ayarını, windowsta kullandığın çözünürlük ayarı ile aynı yapmayı dene
windowsta hangi çözünürlüğü kullandığını öğrenmek için: masaüstü>sağ tık>ekran çözünürlüğü>çözünürlük

yazılımın içinden görüntü modunun tam ekran olduğundan emin ol

Başka programlarda aynı sorunu yaşıyor musun?

vbariscoskun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anladığım kadarıyla oyuna/programa girince bu sorun ortaya çıkıyor.

Driverların güncel olduğundan emin ol

Yazılımın içinden çözünürlük ayarını, windowsta kullandığın çözünürlük ayarı ile aynı yapmayı dene
windowsta hangi çözünürlüğü kullandığını öğrenmek için: masaüstü>sağ tık>ekran çözünürlüğü>çözünürlük

yazılımın içinden görüntü modunun tam ekran olduğundan emin ol

Başka programlarda aynı sorunu yaşıyor musun?
bütün programlarda aynı sorun yaşanıyor, anladığım kadarıyla ekran kartı kullanıma geçtiği anda bu sorun ortaya çıkıyor

-driverların hepsi güncel
-çözünürlük açısından da etkileyen bi durum yok bütün çözünürlüklerde denedim
-yazılım görüntüleme seçenkleri de bir şey değiştirmiyor
tam ekran, pencereli tam ekran, pencereli küçültülmüş. bütün hepsini denedim bir şey değişmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Video açılmıyor bende, youtube'a yükleyebilir misiniz daha rahat olur bu tarz linklere pek kimsenin tıklayacağını düşünmüyorum.

Son düzenleme: