Bu konuyu okuyanlar

hasan1282

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba.GT 740m ekran kartlı laptop umda bir kaç aydır bir problem var internetteki tüm çözümleri denememe rağmen bir çözüm bulamadım.
Sorunum şöyle: bir gün ekran kartım çalışmadı.Baktım driverı da yok.Sonra bilgisayara format attım driver yükledim sorun çözüldü.Ama çok değil 2 gün sonra gene ekran kartı gitti.Bende bu kez Windows 7 formatı attım.Gene geçti ama 2 gün sonra tekrar gitti.Ben yine format attım fakat sorunumu çözemedim bu kez.Son 5 günde tam 10 kez format attım 7,8,10 ne varsa denedim fakat ekran kartım hala çalışmıyor.Şuan durum şöyle driver var görev çubuğunda görüyorum fakat üstüne tıklayınca açılmıyor.3 aydır doğru dürüst bilgisayar kullanamadım,oyun oynayamadım yardımlarınızı bekliyorum.
Not: internette driverı yeniden yükle gibi şeyler yazıyodu her şeyi denedim ama olmadı.Cihazı kaldırdım yükledim ama yok.Yani cevap verirken lütfen driverı yeniden kur gibisinden şeyler yazmayın zaten defalarca kez denedim 3 ay içersinde.

Sistemim şu şekilde: İntel İ3 3110m işlemci
6 gb ram
GT 740m ekran kartı
1 tb depolama alanım bulunuyor.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
windows arka planda otomatik driver yüklemeye çalışıyor olabilir, otomatik driver yüklemelerini kapamalı...
Ayrıca win 10 proya geç...