Ekmek çarptı.

Bu konuyu okuyanlar

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Tabirlerlerin hoşuma gitmedi görkemle falan da karıştırma beni şiddetle uyarıyorum seni ! yallah falan üslublu konuş.
Allah allah insanlara dilenci diyen biri olduğun halde üslubla ilgili uyarılarda bulunman ilginçmiş doğrusu!

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,757
Makine bir ya da birkaç kısımdan kaçak yapıyor, başlığı görünce aklıma ilk gelen cümle ekmek kuran çarpt lafıydı.

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Allah allah insanlara dilenci diyen biri olduğun halde üslubla ilgili uyarılarda bulunman ilginçmiş doğrusu!
Bir forumdan para gönderilmesi için konu açılması nedir ? Daha üslublu bir açıklaması varsa buyur sen yap. Allahtan konu dalgaya alınmış .

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
386
Siz bir de açıklama mı yapıyorsunuz? Kafa bulmak için açmış işte belli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim düşüncelerimi bire bir aktarmışsınız.
Hocam siz elektrik çarptı dediniz, bende gereken açıklamayı yaptım.

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Bir forumdan para gönderilmesi için konu açılması nedir ? Daha üslublu bir açıklaması varsa buyur sen yap. Allahtan konu dalgaya alınmış .
Belki inanöayacaksın ama 5 e giderken bir arkadaşımın babası iflas etmişti. Bir sürü borcu falan vardı. Sonra baba tarafından dedesi ölünce babası da tek çocuk olduğu için böyle forumlardan vs para İSTEMİŞLERDİ (DİLENMEMİŞLERDİ) kefen ve mezar için!

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Belki inanöayacaksın ama 5 e giderken bir arkadaşımın babası iflas etmişti. Bir sürü borcu falan vardı. Sonra baba tarafından dedesi ölünce babası da tek çocuk olduğu için böyle forumlardan vs para İSTEMİŞLERDİ (DİLENMEMİŞLERDİ) kefen ve mezar için!
Tamam böyle bir durumda anlayışla karşılanabilir . Neden inanmayayım seni tanıyomuyum ?

Daha önce yalan mı konuştun bana da sana inanmayacağım ?

Kefen ve mezar ücreti 50 tl tutuyorsa bende yollayayım ?

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Tamam böyle bir durumda anlayışla karşılanabilir . Neden inanmayayım seni tanıyomuyum ?

Binlerce lira isteselerdi daha mı iyiydi? Ellişer lira olarak demek istemiştim, öyle düşün.
Ayrıca bu dediğim şeyi olası bulmayabilirsin, insanlara dilenci diyen birinden saygı beklememiştim de o yüzden öyle dedim.

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Binlerce lira isteselerdi daha mı iyiydi? Ellişer lira olarak demek istemiştim, öyle düşün.
Ayrıca bu dediğim şeyi olası bulmayabilirsin, insanlara dilenci diyen birinden saygı beklememiştim de o yüzden öyle dedim.
Saygıyı , saygı hakeden insana zaten gösteriyorum berke kardeşim oralara kafanı yorma sen . Hadi iyi forumlar tadınız kaçmasın daha fazla ;)

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Saygıyı , saygı hakeden insana zaten gösteriyorum berke kardeşim oralara kafanı yorma sen . Hadi iyi forumlar tadınız kaçmasın daha fazla ;)
Bence de. Ayrıca sen saygıyı senden saygı bekleyenlere göster bence Doçent KARDEŞİM, beklemeyenler için KAFANI YORMA SEN. Sana da iyi forumlar, kalan TADIMIZI DA DİLENCİLERE harcarız artık, bir kısmını TERBİYESİZLERE harcadık zaten! ;)

Monterey

Asistan
Reaksiyon puanı
59

Anladığım kadarıyla düzgünce çözüm bulan nadir kullanıcılardan birisi de sizsiniz.

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Arkadaşlar raporlarsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200706-210302_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200706-210302_Samsung Internet.jpg
    50.3 KB · Görüntüleme: 59

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı