eğlence yapanları nasıl ihbar ederim?

Bu konuyu okuyanlar

yasiryılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
merhabalar bulunduğumuz durumdan dolayı biliyorsunuz ki düğünler asker eğlenceleri yasaklandı. buna evlerde yapılan kına gibi faaliyetlerde geçerli midir? eğer geçerliyse yapan kişileri nereye nasıl ihbar edebilirim? elimde video kanıtı var ve aralarından bir kişi geçen hafta pozitif hastaydı şimdi negatif bile olsa evde izole olması gerek. ben eğer yapabiliyorsam ihbar etmek istiyorum ve gereken cezaların alınmasını istiyorum

yasiryılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hocam direk 155 i ara suçtur bu
kimliğimi saklayarak ihbar yapabilir miyim sizce online olarak falan. aralarında hasta olan birisi benim anneanneme bulaştırdı şu an kendisi hastanede yatıyor iki gün boş yatak bulamadık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam direk 155 i ara suçtur bu
kimliğimi saklayarak ihbar yapabilir miyim sizce online olarak falan. aralarında hasta olan birisi benim anneanneme bulaştırdı şu an kendisi hastanede yatıyor iki gün boş yatak bulamadık

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Polisi aradığın zaman durumu detaylı olarak telefonda bildirebilirsin senin kimliğini açıklamıyorlar zaten.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Yaparsın, Emniyet'e internet üzerinden yada posta yolu ile gönderebilirsin kimliğinin açıklanmasını istemiyorsan. Yada onların tanımadığı senin tanıdığın biri üzerinden gönderebilirsin. Başka bir ilden bir tanıdıkla filan

Reaksiyon puanı
109

Bence kimliğin gizli yapabilirsin polise görüntüleri atarsın adımı vermeyin lütfen falan dersin bu arada Allah şifa versin geçmiş olsun İnşallah iyileşir

yasiryılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Polisi aradığın zaman durumu detaylı olarak telefonda bildirebilirsin senin kimliğini açıklamıyorlar zaten.
teşekkür ederim

Bence kimliğin gizli yapabilirsin polise görüntüleri atarsın adımı vermeyin lütfen falan dersin bu arada Allah şifa versin geçmiş olsun İnşallah iyileşir
teşekkür ederim

teşekkür ederimm

Aviator✈️

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
HES uygulamasından direkt ihbarda bulunabiliyorsunuz.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Düğün yapılırken ihbar edin. Yapıldıktan sonra ihbar etmenin kimseye faydası yok.