Efendimiz SAV ne yerdi

Bu konuyu okuyanlar

İlahiyat forumu gibi devam etsin o zaman forum yapacak bir şey yok. İyi günler dilerim.
Neden tartışma çıkarmak için uğraşıyorsunuz ki! İstediğini atabilir. Kimseye karışmaya hakkınız yok. Sanki kötü şeyler paylaşıyor Murataltug. Paylaşmıyor. Ve de paylaştığı konuların da hiç bir kötü yanı yok. Ne güzel işte bir şeyler hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Takmışsın kafaya "Teknoloji teknoloji" diye.
Sonra insan neden sinirleniyor diyorlar. Böyle insanlar yüzünden gel de sinirlenme.

yolcu35

Profesör
Cezalı
Evet misal benim içinde senin gibi insanların bir manası yok ama takdiri ilahi ne yaparsın cenabı Allah yaratmış sual olunmaz kaynak tıbbi nebevi de okudum paylaştım peki başka ne gibi bir kaynak istersiniz beyfendi hazretleri öncelikle bir şey isterken edeb öğren hakaret etmeden insanları küçük görmeden emir vermeden saygılı bir şekilde istemek lazım bu sayfada yazılanların bir değeri yokmuş beyfendi için aman ne büyük bir kayıp çok üzüldüm vah ne yazıkkk
Senin gibiler her şeye kör kötük inandığı için hiç aldırış etmiyorum. Sorgulamadan uzak kişiliksin. Kandırılmaya muhtaç. Link paylaşıldı az önce baktım hangi kaynaktan diye müslim filan yazıyordu. Hiç ses etmedim. Onun öncesinde kaynak paylaşan yoktu. Bir söz yazarsın bu hadise benzedi veya şu şairin şiiri gibi oldu diye paylaşırsın. Ortalıkta bu şekilde çok örnek olduğu için kaynak belirtilmeyen şeylere inanmamam normal. Altına yazarsın mesela müslim 145 diye hç laf etmem ama sen bir söz paylaşırsın hiçbir kaynak yok ona laf söylerim. Kalın sağlıcakla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir link vereyim kaynak kabul etmezsen etmezsin sorun olmaz.

Eyvallah dostum sağolasın. Bir problem yok.

Arife F`

Asistan
Evet. Ana sayfaya sadece teknoloji konularının düşmesinin herkes için daha yararlı olacağını düşünüyorum açıkçası. Fikrimi söylememem canınızı mı sıktı?
Açıkçası burası sırf teknoloji değil aynı zamanda herkesin görüş alışverişi yaptığı bir yer. Elbette fikrine saygi duyariz ancak neden bu kadar sert bir çıkış yaptığını anlamış değilim. :/

Castaft

Doçent
Açıkçası burası sırf teknoloji değil aynı zamanda herkesin görüş alışverişi yaptığı bir yer. Elbette fikrine saygi duyariz ancak neden bu kadar sert bir çıkış yaptığını anlamış değilim. :/
O gün ana sayfaya baktığımda 3 tane din 2 tane saçma sapan bir konu ve sadece 1 tane teknoloji konusu vardı o yüzden.

Usain

Dekan
Emektar
Bahsedilen kabak acaba bal kabağı mıydı yoksa salayalığa benzeyen kabak mıydı merak ettim.
images.jpeg.jpg

Kimse bahsetmemiş ama bal kabağının gözlemesi de çok güzel olur. Özellikle acı kırmızı biberlisi. 🤤

Kırrık67

Profesör
foruma bişey mi oldu benim pc demi internette mi yoksa bende mi sıkıntı var?

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (29).png
    Ekran Görüntüsü (29).png
    66.8 KB · Görüntüleme: 5