Ecevit, Cepten Bedava Konuşuyor!

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ecevit, Cepten Bedava Konuşuyor!

CES 2011'deki yenilikleri Amerika'dan okurlarımıza ulaştıran Ecevit uzun süredir beklenen sırrını açıklıyor ve cep telefonundan bedava konuşmanın yolunu anlatıyor. İzleyin!

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Once iphone alacak parayı bulmam lazım sonra yurtdışına çıkacak parayın , en son da uygulamayı :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
bu arada uygulamayı her ne kadar amerika'da denesek de aslında türkiye'de de çalışıyor. bir diğer bomba da, cep telefonuna bağımlı kalmak zorunda değilsiniz. bilgisayarınızı da telefona çevirmeniz mümkün. o zaman sıradaki videomuzun konusu da belli oldu :) bilgisayarı telefon yapmak ;)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
sadece ios a ve windows uyumlu çıkarmaları kötü olmuş :) symbian android gibi yaygın olarak kullanılan işletim sistemlerine de destek verirlerse süper olur :) neyse peki bu wirofon için belli bir ücret ödeniyor mu peki ?

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Valla ben WirOfon uygulamasını hem bilgisayarıma hem de Nokia E63üme kurdum..
Bakalım getirisi neymiş -ki çok şey götüreceğini düşündüğüm için hâlâ pek birşey getireceğini zannetmiyorum..

Eminim Telekom bizi kazıklamak için yine birşeyler çeviriyor ama..Neyse..deneyelim de görelim bakalım..
Deneyimlerini TARAFSIZ bir şekilde aktarmaya çalışacağım.. :)

Zannedersem bu uygulamanın en büyük avantajı: SABİT TELEFONUMUZU yanımızda taşıttıyor olması...Yani Amerika'da da olsak, Avustralya'da da olsa ya da nerde olursak olalım..Bir ev telefonunu cebimizden ya da bilgisayarımızdan aradığımızda Ödediğimiz konuşma ücretinin, sanki sabit hattımızdan başka ev numaralarını arıyormuş gibi ücretlendirilecekmiş gibi olması...yani inşAllah öyledir..

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Evet aslında çok güzel bir uygulama yurtdışına sık gidenler için çok iyi olur. Bu arada videoda dikkatimi çekti numara karartılmış fakat zaten hangi numaraları tuşladığı elinden belli oluyor:)

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Ttnet reklamı olmuş...
>>Evinde yada iş yerinde ttnet i yoksa ve ıphone yerine nokia kullanıyorsa ne olacak??
>>Bunlarsız bir video olsa daha iyi olurmuş...

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
>>Ttnet reklamı olmuş...
>>Evinde yada iş yerinde ttnet i yoksa ve ıphone yerine nokia kullanıyorsa ne olacak??
>>Bunlarsız bir video olsa daha iyi olurmuş...

Wirofon’u Kullanabileceğiniz Telefon Modelleri

Nokia: Nokia 5630 XpressMusic, Nokia 5730 XpressMusic, Nokia 6710 Navigator, Nokia E51, Nokia E52, Nokia E60, Nokia E61, Nokia E61i, Nokia E63, Nokia E65, Nokia E66, Nokia E70, Nokia E71, Nokia E72, Nokia E75, Nokia N78, Nokia N79, Nokia N80, Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N82, Nokia N85, Nokia N86 8MP, Nokia N91, Nokia N91 8GB, Nokia N92, Nokia N93, Nokia N93i, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Nokia N95-3 NAM, Nokia N96, Nokia N96-3
Samsung: Samsung Omnia Lite
LG: LG Eigen
HTC: HTC Touch, HTC Touch Viva, HTC HD
Apple: Apple iPhone, Apple iPhone 3G, Apple iPod touch
HP: HP iPAQ Business Navigator

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ttnet ile türk telekom hep karıştırılıyor. bu hizmet, türk telekom hizmetidir. yani evinizde veya iş yerinizde sabit telefon varsa, siz de bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz.

axilik

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Şu bilgisayarı telefona çevirme videosu ne zaman çıkar acaba? :lol:

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
wirofonu indirirsen bilgisayar telefona döner wirafon.com da var ben sana bir kıyak yapım voip sistemleri araştır wirefondan daha ucuz türkiyeyi aramak.Ben nonoh.net kullandım memnundum da.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Wirofon reklamlarında da söylüyor. Wi-fi destekli tüm telefon modelleriyle oluyor.

forumstar

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkdaslar ücretsiz derken bi siniri varmi mesala sadece 10 dk gibi, ben siteye bakiyorum ve belli bir kullanim ücreti var.

Ücretlendirme

Wirofon’a başvurmak ve indirmek ücretsiz! Wirofon üzerinden yapacağınız görüşmeler ise, ev telefonu tarifeniz üzerinden ücretlendirilir ve ev telefonu faturanıza yansıtılır. Üstelik, ev telefonunda sahip olduğunuz tüm bedava dakikaları ve Ev Avantaj tarifelerinden kazandığınız tüm hediyeleri Wirofon’da kullanabilirsiniz.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ya başvuru formundan sonra bu kullanıcı ismi ve şifre mail adresimize ne zaman gelir...

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Ecevit turktelekomdan dunyanin parasinida aliyor onuda soylesin :)

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Evet aslında çok güzel bir uygulama yurtdışına sık gidenler için çok iyi olur. Bu arada videoda dikkatimi çekti numara karartılmış fakat zaten hangi numaraları tuşladığı elinden belli oluyor:)

:D guzel

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
dünyanın parasını alıyor olsaydım şu an uzunca bir tatilde olurdum...:)

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Nokia'nın modellerine de olması güzel...
>>Ama bende n73 var o kötü oldu şimdi..
>>Neyse üzülmeye gerek yok.Tlf dan msn var oda bedavaya yakın :D:cool: