eba canlı ders nasıl atlarım

Bu konuyu okuyanlar

visnos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
beyler ebada şu canlı ders kısmını atlayıp nasıl eba sayfasına ulaşırım fotağraftaki ekranı geçmek istiyorum bunun consolda bir kodu varmı çıkış yap butonu eba giriş sayfasına atıyor istediğim kısıma deil

Ekli dosyalar

• ders.jpg
    ders.jpg
    39.5 KB · Görüntüleme: 1,922

visnos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Son düzenleyen moderatör:

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Knk mal deilim oda en baştakine atıyor
ben anladım ne demek istediğini knk tiktokda görmüştüm bu canlı ders beklerken olan sayfanın urlsinde ebanın sağından itibaren -teacher yazınca sayfa "sadece seni"hoca olarak gözüküyor alt taraftada ebaya devam et çıkıyor ben öyle yaptım yanlış amaçla kullanma ama iyi geceler umarım olur.

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
ben anladım ne demek istediğini knk tiktokda görmüştüm bu canlı ders beklerken olan sayfanın urlsinde ebanın sağından itibaren -teacher yazınca sayfa "sadece seni"hoca olarak gözüküyor alt taraftada ebaya devam et çıkıyor ben öyle yaptım yanlış amaçla kullanma ama iyi geceler umarım olur.
Yani direk sonuna -teacher yazılsa oluyor mu?

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Yani direk sonuna -teacher yazılsa oluyor mu?
direkt değil ders bekleme ekranında geri sayım olan ekranda beklerken sağ üstteki url kısmında sondaki eba nın sağından itibaren -teacher yazıcaksın (gerisi aynı kalıcak tabi sadece -teacher ekleyip enterlayıcaksın)sonra altta ebaya devam et çıkıyor oradan devam edebiliyorsun

visnos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
direkt değil ders bekleme ekranında geri sayım olan ekranda beklerken sağ üstteki url kısmında sondaki eba nın sağından itibaren -teacher yazıcaksın (gerisi aynı kalıcak tabi sadece -teacher ekleyip enterlayıcaksın)sonra altta ebaya devam et çıkıyor oradan devam edebiliyorsun
Knk örnek yazabilirmisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk örenk yazabilirmisi
Knk saool oldu

visnos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Knk fena bi taktik buldum. Ders ekranına gir. Websitesinde eba.html yazan kısmı eba-teacher.html yap. Öğretmen gibi oluyorsun ve ebaya devam et çıkıyor.(Ayrıca derse öğretmen olarak girilebiliyor.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon üstteki arkadaşı görmemişim:)
Knk mesajı sil konuyu kapatalim başkaları bilemesin bende az önce buldum

visnos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Ebada ban atmıs knk ben bu konuyu silmek istiyorum nasıl yapıcam
Bunu bende daha önceden yaptım ve denedim anlamadığım bir şekilde EBA hesabım kapatıldı. Tekrar şifre vs. veriyorlar ama yapmamanızı tavsiye ederim.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Benim bildiğim silemiyorsun. Şikayet edersen silinebilir tabii niye yapasın.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Konularımız ve mesajlarımız silinmemektedir.