E posta hesebım silinmiş

Bu konuyu okuyanlar

Ebuisbilir46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim X diye hesabım vardı. Bilgisayardan Y hesap açıktı.bilgisayardan yeni 2 tane eposta açtım ve birleştirdim. Hesapları birleştirirken telefonuma şifre sıfırlama şeyi geldi bende tamam dedim. Y olan hesapta numaralar ve satın alma işlemleri vardı.şimdi ise X olmuş.tüm numaralar ve satın alma işlemleri Xda gözüküyor. Y olan hesabımda ortada yok biri yardım edebilir mi?

Son düzenleyen moderatör:

Tunperan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Benim X diye hesabım vardı. Bilgisayardan Y hesap açıktı.bilgisayardan yeni 2 tane eposta açtım ve birleştirdim. Hesapları birleştirirken telefonuma şifre sıfırlama şeyi geldi bende tamam dedim. Y olan hesapta numaralar ve satın alma işlemleri vardı.şimdi ise X olmuş.tüm numaralar ve satın alma işlemleri Xda gözüküyor. Y olan hesabımda ortada yok biri yardım edebilir mi?
Valla bende bilemedim ama kesinlikle gmailini telefonun ile ikili korumayi aktifleştir telefon numaran ile koru ana cihazini telefonun yapmani tavsiye ederim bunu yapmadiysan muakkak yap yardimi dokunur her zaman

Ebuisbilir46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yokmu yardım eden.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Telefon numaranızı paylaşmanız uygun değil. Mail adreslerinizi de apaçık yazmanız da gereksiz ve güvensiz. X,Y diyerek de sorunu anlatabilirsiniz. Mesaja yazdığınız mail adresleriniz ve telefon numaranız mesajdan silinmiştir.

Ebuisbilir46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefon numaranızı paylaşmanız uygun değil. Mail adreslerinizi de apaçık yazmanız da gereksiz ve güvensiz. X,Y diyerek de sorunu anlatabilirsiniz. Mesaja yazdığınız mail adresleriniz ve telefon numaranız mesajdan silinmiştir.
Haklısınız bilmiyordum. Ama yardıma ihtiyacım var googleyede foruö yazdım.cevap yazan yok ben bu e postamı eski haline getirmem lazım