Oyun Epic Games e-posta değiştirme

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Merhaba öncelikle. Benim Epic Games hesabım Facebook ile bağlantılı. Eskiden olan Facebooke-postam olmayan bir e-posta. O yüzden benim Epic Games hesabımda olmayan bir e-posta üzerine kurulu. O yizden ben Facebooke-postamı değiştirdim ama hala Epic Games hesabı e-postası değişmedi. Neyse o olmadı sonra başka bir şey demedim. Normal bir şekilde ayarlardan değiştirmeye çalıştım e-postayı ama bu sefer de e-postaya kod gönderiyor. Ve yine değiştiremiyorum. Bunu başka bir yoldan değiştirebilir miyim?

Umut Çelik

Profesör
Merhaba öncelikle. Benim Epic Games hesabım Facebook ile bağlantılı. Eskiden olan Facebooke-postam olmayan bir e-posta. O yüzden benim Epic Games hesabımda olmayan bir e-posta üzerine kurulu. O yizden ben Facebooke-postamı değiştirdim ama hala Epic Games hesabı e-postası değişmedi. Neyse o olmadı sonra başka bir şey demedim. Normal bir şekilde ayarlardan değiştirmeye çalıştım e-postayı ama bu sefer de e-postaya kod gönderiyor. Ve yine değiştiremiyorum. Bunu başka bir yoldan değiştirebilir miyim?
Olmayan bir e-posta nasıl oluyor?

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
e-posta doğrulama istememesi ilginç.
Desteğe yazdam mı diye düşünüyorum. Ancak büyük ihtimal yardım etmezler bu konuda. Şuan o e-postayı hotmail olarak girmeğe çalıştığımda bu çıkıyor:
Screenshot_20201027_231356.jpg

Salimalp Şahin

Öğrenci
Brom aynı olayı yaşadım ve Epic Games e mail attım benden 7-8 tane bilgi istediler ve o bilgileri sağlarsan hesabının e-postasını değiştirebileceklerini söylediler. Şimdi link bırakıyorum buraya ordan epic games e mesaj gönder sana onlar dönecektir Epic Games Teknik Destek | Teknik Yardım Alma ve Müşteri Hizmetleri