Duygusuz Erkekler

alicia

Doçent
neden erkekler duygularını acık acık ifade etmiyor ozlediginde sevdiginde gurur yapıp soylemiyorda karsıdakine acı cektiriyor ben erkeklerin kızlar kadar sevdigine inanmıyorum >X<

AC/DC

Asistan
emin misin?

chimera

Dekan
Onursal Üye
Aşkta gurur olmaz diyenlerdenim. Karşımdakine içimde hissettiklerimi söylerim. Saklamam kaçmam karşısında dururum, gözlerine bakarım ve ona olan hislerimi söylerim. Bunu söylemek insanın kalp atışlarını iki katına çıkarabilir ama olsun sonu güzel oluyo. Bazen hüsranla da bitebilir o ayrı konu oraya hiç girmeyelim. :)

Erkekler kızlar kadar sevmiyo demişsin alicia, yahu ne alakası var erkeklerde sever hemde daha fazla bile sever.

Son bişi daha eklemek istiyorum, ;D bu aralar erkekler ile ilgili konular hit olmuş durumda, konuların biri bitmeden diğeri açılıyor. :D

alicia

Doçent
ev hanımlıga son sonra ac kalırsınız bea:D sabahtan beri yemek yapıom bi yapmasam millet ölür :p

Wolker

Profesör
biz desek ki 'seni seviyorum' , sizde hemen su cümleyi kurarsınız 'başka birisi mi var?' , o yüzden erkek bir noktada sevgisini gizlemek zorunda ...

tuskilidi

Profesör
Sevmenin cinsiyeti olmaz bence. Erkeklerde en az kızlar kadar sevmeyi iyi bilir. Acaba aşkı için dağları delen bir kadın var mıdır ?

Son mesajlar