Düşük sistem gereksinimli oyun önerisi

Bu konuyu okuyanlar

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Merhabalar. :)

Laptop'um artık güncel oyunlar için yetersiz kaldığından oynayabileceğim oyunlar sınırlı olduğunun farkındayım. Oynayabilecek düzgün bir oyun bulmakta zorluk çekiyorum.

4GB Ram
İntel Core İ3 5005U İşlemci
(64 bit x64)
için ücretsiz oyun öneriniz var mıdır ?

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Medal Of Honor - Allied Assault , Call Of Duty - Modern Warfare , Call Of Duty 2 , Half-life 2 ,Counter Strike Source , Mount And Blade Warband , Portal , CS 1.6 , Call Of Duty - Black Ops 1 , NFS Underground 2 , Most Wanted. tabii bunlar ücretli :( Ücretsiz eski oyun olacağını pek sanmıyorum.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Merhabalar. :)

Laptop'um artık güncel oyunlar için yetersiz kaldığından oynayabileceğim oyunlar sınırlı olduğunun farkındayım. Oynayabilecek düzgün bir oyun bulmakta zorluk çekiyorum.

4GB Ram
İntel Core İ3 5005U İşlemci
(64 bit x64)
için ücretsiz oyun öneriniz var mıdır ?
Sizinki iyi yine. Benimki daha kötü.
Kanser olmazsanız LoL öneririm. Yüklerseniz gireriz birlikte.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
wifi 20-25 arası download, 4-9 arası upload. genelde böyle.
son yaptığımda 22.11 download 5.73 upload aldım. (Mbps)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ets 2 fortnite gibi oyunları kaldırır mı ?
Hocam geforce now a kayıt olursanz oradaki oyunlara sahipseniz mesala fortnite oynayacaksınız fortnitei kütüphanenize ekliyor,sonra siz kütüphanye fortnite gelince oynaya basıyor orada en fazla bi 5 dakika beklersiniz açılması için oyun açılıyor.Oyuna girebilmek için bir kerelik hesabınızı istiyor hesabınızı giriyorsunuz oyun açılıyor.Ücretsizde 1 saat oynama hakkınız var her oyunda ama bunun bugu var.1 saat bitmeden fortniteı kapatıyorsunuz görev yöneticisinden sonra tekrar giriyorsunuz tekrar 1 saatten başlıyor.Oyunların sizde yüklü olmasına gerek yok

husenemre

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Hangi tür sevdiğine bağlı mesela
Araba istiyorsan ets 2
Mesela youtuber's life, streamer life sim,pc building simulator,İnternet kafe sim
Futbol seviyorsan football manager da olabilir

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Hocam geforce now a kayıt olursanz oradaki oyunlara sahipseniz mesala fortnite oynayacaksınız fortnitei kütüphanenize ekliyor,sonra siz kütüphanye fortnite gelince oynaya basıyor orada en fazla bi 5 dakika beklersiniz açılması için oyun açılıyor.Oyuna girebilmek için bir kerelik hesabınızı istiyor hesabınızı giriyorsunuz oyun açılıyor.Ücretsizde 1 saat oynama hakkınız var her oyunda ama bunun bugu var.1 saat bitmeden fortniteı kapatıyorsunuz görev yöneticisinden sonra tekrar giriyorsunuz tekrar 1 saatten başlıyor.Oyunların sizde yüklü olmasına gerek yok
fps değerleri memnun eder mi ? donma, takılma fazla olur mu ?

Hangi tür sevdiğine bağlı mesela
Araba istiyorsan ets 2
Mesela youtuber's life, streamer life sim,pc building simulator,İnternet kafe sim
Futbol seviyorsan football manager da olabilir
donma takılma olmasın yeter diyorum. tür fark etmez :D

husenemre

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Önemli olan İnternet hızın. İnternet hızın yeterse her türlü fps de düşüş donma falan olmaz

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Sizinki iyi yine. Benimki daha kötü.
Kanser olmazsanız LoL öneririm. Yüklerseniz gireriz birlikte.
LoL'ı deneyeceğim ama ekran kartı olmadan oynayabilir miyim ? bu konularda neredeyse bilgim 0 kusura bakmayın :)

deneyeceğim. teşekkürler :)

sethengmas

Asistan
Reaksiyon puanı
101
lord of the rings the return of the king
star wars knights of the old republic 1-2
la noire
doki doki

ByEmil

Asistan
Reaksiyon puanı
191
minecraft lol öneririm bendede nerdeyse aynı özellikler mc de 90 100 arası fps alıyorum

sethengmas

Asistan
Reaksiyon puanı
101
doki dokiyi özellikle oyna
hatta yanında kardeşin falan olsun

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ekran kartsız da oluyor hocam. Ben düşük ayarlarda oynuyorum sizin sistem düşükte kasmaz diye düşünüyorum.

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
fps değerleri memnun eder mi ? donma, takılma fazla olur mu ?

donma takılma olmasın yeter diyorum. tür fark etmez :D
Hocam fortnite bir maçta min 140 fps alıyorsunuz.100 ün altına düşmüyor fps sabitlemezseniz.İnternetiniz iyiyse donma v.s olmaz