Düşük Bütçe Mouse Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Logitech M525 ve M560 kullandım ve gayet memnundum bu mouselardan , kendi hatamdan dolayı 2 sinide bozdum biri 3 diğeri 2 sene dayandı zaten . Bana bu 2 mouse gibi mouse lazım , denemediğim için bilmiyorum . Oynadığım tek oyun LOL .

-Makroya gerek yok , sadece tıklasın yeter
-Mouse padsiz kullanabileyim bu 2 mouse gibi
-Kablolu kablosuz farketmez .

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Logitech M330, Logitech M590

Özellikle Preo hiç tavsiye etmem bu arada.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Logitech M525 ve M560 kullandım ve gayet memnundum bu mouselardan , kendi hatamdan dolayı 2 sinide bozdum biri 3 diğeri 2 sene dayandı zaten . Bana bu 2 mouse gibi mouse lazım , denemediğim için bilmiyorum . Oynadığım tek oyun LOL .

-Makroya gerek yok , sadece tıklasın yeter
-Mouse padsiz kullanabileyim bu 2 mouse gibi
-Kablolu kablosuz farketmez .
Merhaba,
EVEREST SM-770 Mouse
Bu mouseyi kullanıyorum ve gayet güzel. Bunu önerebilirim.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Logitech M330, Logitech M590

Özellikle Preo hiç tavsiye etmem bu arada.
590 pahalı ya , 330 alacağımada eski mouselarımdan birini alırım o fiyata çünkü deneyimlemedim ama onlarla deneyimim var. Teşekkürler yinede .

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba,
EVEREST SM-770 Mouse
Bu mouseyi kullanıyorum ve gayet güzel. Bunu önerebilirim.
Kaba mouse ya kardeşimde vardı sevemedim bir türlü .

Son düzenleme:

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Nasıl birşey istiyorsun ve tam bütçen nedir?
100 TL yi kesinlikle aşmayacak . Mümkünse 50 75 arası .

Makro filan önemsiz benim için . Sadece LOL oynuyorum . Uzun ömürlü ve hassasiyetinin dengeli olması lazım . Ele otursun , bunlar yeterli .

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
O zaman bunu öneririm. Sana uygun bir mouseye benziyor. Üstelik bende kullanmıştım. LOL için gayet iyi olur.
INCA IMG-359 GAMING MOUSE+ GAMING MOUSEPAD
Saol , evet kısa bir bakış yaptığımda sevdiğim mouselardan biri olmuştu internette . Ayrıca hepsiburada da 35 TL . Eğer fikrimi değiştirmessem bir kaç gün içerisinde bunu sipariş veririm . Erken bozulma gibi bir durum var mı bunda ? Ne kadar zaman boyunca kullandın ?

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Saol , evet kısa bir bakış yaptığımda sevdiğim mouselardan biri olmuştu internette . Ayrıca hepsiburada da 35 TL . Eğer fikrimi değiştirmessem bir kaç gün içerisinde bunu sipariş veririm . Erken bozulma gibi bir durum var mı bunda ? Ne kadar zaman boyunca kullandın ?
Kardeşim kullanıyor. Ben de arada kullanıyorum. 2 ay oldu. Sorun yok.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Kardeşim kullanıyor. Ben de arada kullanıyorum. 2 ay oldu. Sorun yok.
Tamam ben bunu sipariş vereyim ya :) Kablolu biraz sıkıntı yapacak ama arkadaşlarımda laptopla kablolu kullanıyor sıkıntı olmuyor . Hem pil endişemde olmaz .

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Tamam ben bunu sipariş vereyim ya :) Kablolu biraz sıkıntı yapacak ama arkadaşlarımda laptopla kablolu kullanıyor sıkıntı olmuyor . Hem pil endişemde olmaz .
Eskiden kullandığın ürünler daha iyi bilgin olsun.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
O zaman şimdiden hayırlı olsun. :)
Saol .

Eskiden kullandığın ürünler daha iyi bilgin olsun.
Niye öyle diyorsun şimdi fikrimi değiştirtme ya :) Şuan arkadaşımın HP mouse unu kullanıyorum 30 liralık kablosuz , o bile memnun ediyor beni . Mouse dan çok beklentim yok sanırım benim . Büyük ve gereksiz tuşları olmasın yetiyor ya :D Birde farklı bir şeyler deneyelim . Ama o mouselar benim gözümde kusursuzdu .

Son düzenleme:

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Niye öyle diyorsun şimdi fikrimi değiştirtme ya :) Şuan arkadaşımın HP mouse unu kullanıyorum 30 liralık kablosuz , o bile memnun ediyor beni . Mouse dan çok beklentim yok sanırım benim . Büyük ve gereksiz tuşları olmasın yetiyor ya :D Birde farklı bir şeyler deneyelim . Ama o mouselar benim gözümde kusursuzdu .

Ben bildiğimi söylüyorum. Markalara karşı bir durum değil bu. Logitech'in en kötü kablosuz faresi 40 50TL'ye satılan sözde oyuncu mouselarında çok daha iyidir. Minimum önerdiğim ürün Everest Rampage Centaur SMX-R13 olur.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ben bildiğimi söylüyorum. Markalara karşı bir durum değil bu. Logitech'in en kötü kablosuz faresi 40 50TL'ye satılan sözde oyuncu mouselarında çok daha iyidir. Minimum önerdiğim ürün Everest Rampage Centaur SMX-R13 olur.
Baktım o mouse a da elime oturur mu bilemedim. Kullandın mı o mouse u ?

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Peki neden alma kararı aldın ?
Alma kararı almadım :) Youtube'da azda olsa inceleme yapıyorum artı forumlarda inceleme yazılarını paylaşıyorum. O tarz çalışmalar yapınca bazı firmalarda destek veriyor onlardan bir tanesi de Segment bilgisayar. İstedim gönderecekler incelemem için :) Bahsettiğim ürün 2 3 aydır dikkatimi çeken bir ürün ve özellikleri, sundukları ve tasarımı fiyatının çok üstünde.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Alma kararı almadım :) Youtube'da azda olsa inceleme yapıyorum artı forumlarda inceleme yazılarını paylaşıyorum. O tarz çalışmalar yapınca bazı firmalarda destek veriyor onlardan bir tanesi de Segment bilgisayar. İstedim gönderecekler incelemem için :) Bahsettiğim ürün 2 3 aydır dikkatimi çeken bir ürün ve özellikleri, sundukları ve tasarımı fiyatının çok üstünde.
Tamamdır :)

Frisby FM-G3285K GX7 PRO Gaming Makro Mouse & Gaming Mouse Fiyatı bu mauseyi 3 senedir kullanıyorum gayet iyi ürün f/p ürünü diyebilirim
Bana uygun değil pek .

Son düzenleme: