• Mi Pad 5 Pro ön inceleme!

    Xiaomi'nin geçen ay tablet serisine yeni eklediği Mi Pad 5 Pro modelini ofisimize getirdik, kutusundan çıkarıp inceledik.

Dursun Özbek Çıldırdı!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,169
Reaksiyon puanı
629
Puanları
113
Yaş
22
Galatasaray'da yeni sezonun idman ekipmanları siyah beyaz olunca, Dursun Özbek adeta çileden çıktı..

maicon-donk-2.jpg


Yeni sezon öncesi yaptığı transferler ile ses getiren Galatasaray’da birkaç hafta önce Dursun Özbek’i kızdıran bir gelişmenin yaşandığı ortaya çıktı. İddialara göre olayın başlangıcı geçtiğimiz sezona dayanıyor.

Süreç şöyle yaşandı… Galatasaray’da tarihler Kasım 2015’i gösterirken görevden ayrılan Hamza Hamzaoğlu’nun yerine Mustafa Denizli getirildi… Mart 2016’ya kadar görevde kalan Denizli’nin, görev dönemi içerisinde bir sonraki sezonun forma ve idman kitlerini de belirlediği iddia edildi. Kriz de işte tam burada başladı….

Sarı kırmızılı takımın yeni sezon için belirlenen idman ekipmanları tabir-i caizse ezeli rakiplerinden Beşiktaş’ın renklerini taşıyordu. Üst beyaz, şort siyah olarak belirlenen idman kıyafetleri, başkan Dursun Özbek’i de çileden çıkardı.


Takımın idman kıyafetlerini televizyonda gören Özbek, hemen telefona sarılıp Galatasaray Ticaret Direktörü ve Mağazacılık Genel Müdürü Ali Öğütücü’yü aradı ve renk seçiminin sebebini sordu. İddiaya göre Öğütücü ise seçimin Mustafa Denizli tarafından yapıldığını söyledi. Bunun üzerine Dursun Özbek sinirlenerek, “Takımın idman ekipmanlarıyla da mı ben ilgileneyim!’ diyerek telefonu kapattı.

Sarı kırmızılı renkler taşıyan Galatasaray’ın idmanlarda siyah beyaz giyinmesi ve Beşiktaş’ı andırması, sosyal medyada da taraftarlar arasında tepkiye neden oldu.. Galatasaray idman eşofmanları ile Beşiktaş idman eşofmanları arasındaki benzerlik dikkat çekiyor.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’i çıldırtan görüntü!
 
Katılım
8 Eki 2011
Mesajlar
52,513
Reaksiyon puanı
14,936
Puanları
113
Beşiktaş kardeşimizdi hani? zaten amca deliydi ki...
 

BJKolik

Dekan
Katılım
31 Ara 2016
Mesajlar
6,449
Reaksiyon puanı
6,781
Puanları
113
Mustafa DENİZLİ çok koyu bir BEŞİKTAŞ' lıdır. Adam orada bile göstermiş helal olsun ama işin şakası bir yana Dursun Başkan kızmakta haklı GS' nin olduğu yerde siyah beyaz' ın işi ne lakin artık her yer siyah beyaz. TEK YOL BEŞİKTAŞ...
 

Son mesajlar

Üst