Dünyanın En Etkin Operatörleri

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Dünyanın En Etkin Operatörleri

Facebook istatistikleri konusunda dünyanın en önemli şirketlerinden Socialbakers; dünyada telekomünikasyon sektörünü analiz ettiği raporu yayımladı. Dünyanın en etkin 5 operatörü bu yazımızda.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Turkcell gibi kullanıcısı çok fazla kaliteli bir operatör varken yada Vodafone gibi cepnet gibi paketlerle sınırsız internet verebilen operatör varken nasıl girmiş listeye anlamadım, doğruysa tebrikler :)

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Turkcell gibi kullanıcısı çok fazla kaliteli bir operatör varken yada Vodafone gibi cepnet gibi paketlerle sınırsız internet verebilen operatör varken nasıl girmiş listeye anlamadım, doğruysa tebrikler :)

Analiz konusu bahsettiğin konular değil. Avea Facebook'ta oldukça başarılı. Hediye dakikalar, takım forması vs. gibi kampanyalarla oldukça aktif.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
facebooktaki siralama oluyo bu aciklamaya dikkat ederseniz .
yani facebookta en cok fanatigi olan diyolar anladigim kadariyla musteri sayisi veya memnuiyetiyle direkt alakali degil tabi ancak facebookta da bukdar arkadasi/takipcisi herneyse olmasi da ilginc tabi .

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
O sayfayı beğenenlerin çoğu kızıp da yazı yazmak için girmiştir bence, hey avea, canın cehenneme, 12 saat sonra vodafondayım.

Son mesajlar