Dünya'nın en çirkin kadını!!(kısa video)

Bu konuyu okuyanlar

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
1 milyon dolar verseler evlenirim :D

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
biraz kilo , lens + güzel bir cilt bakımı azda photoshop afet yapar ...

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
bence yinede güzel maharet surata bakıp yorum yapmakta değil maharet yüreğe bakıp yorum yapmakta..! ;)

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
biraz photoshop yeter bakın ondan sonra nasıl oluyorr :)

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
beyler kendinize gelin bu kadın rekor kırma derdinde felan değil yaşlanma hastalığı diye bi hastalık. kadını televizyona çıkarmışlarki dışlanıyomuş gibi hissetmesin diye o da bi insan.duyguları var onunda. neyse kime anlatıyorum ki.. adam bi milyon dolar verseler evlenirim diyo bi milyon daha verseler ruhunu satcak demekki.. akıl fikir versin Allah size. Bari az da olsa ondan korkun konuşmadan önce.

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Tartarus dedi ki:
beyler kendinize gelin bu kadın rekor kırma derdinde felan değil yaşlanma hastalığı diye bi hastalık. kadını televizyona çıkarmışlarki dışlanıyomuş gibi hissetmesin diye o da bi insan.duyguları var onunda. neyse kime anlatıyorum ki.. adam bi milyon dolar verseler evlenirim diyo bi milyon daha verseler ruhunu satcak demekki.. akıl fikir versin Allah size. Bari az da olsa ondan korkun konuşmadan önce.
çok güzel yazmışsın katılıyorum ;)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Komik değil bu. Taşıyorum

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Allahın yarattığı herşey güzeldir, değerlidir

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Tartarus dedi ki:

Çok iyi yazmışsın dostum...

Bende konu başlığını görünce boyle bişet tahmin etmedim.Hastalıklı bir kadınla dalga geçiyo adamlar nasıl iştir anlamadım...

Son mesajlar