Dünyanın en büyük internet cafesi

santigado

Üyecik
Bu internet cafede boş yer sıkıntısı çekilmez ^^

tükkanda işler iyi galiba :p

evet evet işletmeci paraya doymuştur baksanıza geceleyin bilem boş yok :)

oturduğunuz bilgisayarda bi sorun olsa yetkili kişiyi çağırsanız kaç dakika sonra gelir acep? ;D

m1903

Profesör
bence herkes kendi bilgisayarını getirtmiş.Kendin getir beraber oynayalım mantığı :D Bütün bilgisayarlar farklı ve bazı yerlerdeki bilgisayarlar uçmuş :}

TuningMert dedi ki:
Denizhan Dakılır dedi ki:
geldi geldi bak arkanda :D :D

Denizhan sen nasıl bi çocuksun çözemedim gitti.Ne sanıyorsun sen kendini.Ha?
benim seninle bir konuşmam yok m1903 le var onla konuştum ben nasıl bir çocuksam sende nasıl bir adamsın bu konuyu uzatmak istemiyorum 2 kişinin konuşmasına girilmez girilirsede sözü devam ettirmek için girilir küslüğümüzden sonra sen bana kötü davranmak istiyorsun ve bunu beceriyorsun eğer buysa amacın bhir daha benle konuşma selam bile verme. Nemi sanıyorum kendimi denizhan dakılır sanıyorum tamam mı? bundan sonra bana böyle şeyler deme demeye devam edicem düyorsan benle muhatap olma

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
bu fuar yada konsol severler için düzenlenmiş bir yarışmanın görüntüleri değil miydi yanlış hatırlamıyorsam

m1903

Profesör
denizhan seni kırmak istemem ama forumda gereksiz olarak yaptığın çok şey var.kendine biraz çekidüzen versen bişey kaybetmezsin.

Resme döncek olursak oyun turnuvası olamaz bence.Çünkü o zaman herkesin eşit konfigürasyona sahip bilgisayarda oynaması lazım.İlk mesajımdada dediğim gibi burada kendin getir beraber oynayalım mantığı var :}

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
adam salonu kaptmış bu işin için :) düşünsene burda Lan dan oyun oynadığını herkesle :D en arkadaki sana diyorum ... ;D