Dünya Standartlarında Bilişim Teknolojileri Eğitimleri !

Bu konuyu okuyanlar

musty3734

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[h=1]
CcBBUd7no8wAAAABJRU5ErkJggg==

Expert Akademi Web Tasarım Eğitimi[/h]
webtasarim.jpg

Geleceğin en prestijli meslekleri arasında yerini alan Web Tasarım Uzmanlığı alanındaki kariyerinize , Expert Akademi eğitimleri ile başlayın rakiplerinizden hep önde olun..

Expert Akademi eğitimlerini Uluslararası standartlarda Üniversite düzeyinde ,ACI (Adobe Sertifikalı Eğitmen) ve Zend Yazılım Mühendisleri eşliğinde vermektedir.

Toplam : 210 saat
Kimler Katılabilir : Herkese açık olup , sabit web sayfaları oluşturmakta kullanılır . Eğitimi alan katılımcılar ; ajanslarda web tasarımcı, freelance tasarımcı , arayüz geliştirici olarak çalışabilirler. Eğitim süresince ;

• Fireworks ile arayüz tasarımı
  • Dreamweaver CS5 ile Css / Html kodlama
  • Basit Javascript uygulamaları
  • Proje : Html / Css / Js kullarak tanıtım sitesi tasarlama
  • Flash CS5 ile animasyon - banner tasarım
  • Basit Action Script Uygulamaları
  • Basit Php 5.3 Uygulamaları
  • Proje : Flash / Html Kullanarak Kişisel site tasarlama

Konuları öğrencilere anlatılmaktadır.

[h=1]Expert Akademi Web Yazılım Eğitimi[/h]
webprogramciligi.png

Geleceğin en prestijli meslekleri arasında yerini alan Web Yazılım Uzmanlığı alanındaki kariyerinize , Expert Akademi eğitimleri ile başlayın rakiplerinizden hep önde olun..

Expert Akademi eğitimlerini Uluslararası standartlarda Üniversite düzeyinde ,ACI (Adobe Sertifikalı Eğitmen) ve Zend Yazılım Mühendisleri eşliğinde vermektedir.

Toplam : 320 saat
Kimler Katılabilir : Expert Akademi Web Tasarım Eğitimini almış veya daha önceden Web Tasarımla uğraşmış kişiler katılabilir.Eğitimi alan katılımcılar ; Web yazılım firmalarında Kıdemli Yazılım Geliştirici , Web Master , Proje Yöneticisi olarak çalışabilirler . Eğitim süresince ;

• İleri Html / Css Gelişmiş seçiciler
  • Orta - Gelişmiş Javascript uygulamaları
  • Nesne yönelimli Javascript
  • Jquery Kütüphanesi ile gelişmiş uygulamalar
  • Orta - Gelişmiş Php uygulamaları
  • Basit Mysql Sorguları
  • Proje : Gerçek Zamanlı Blog Yazımı
  • Nesne Yönelimli Php
  • Orta düzey Mysql uygulamaları
  • İleri Ajax uygulamaları
  • Proje : Gerçek Zamanlı Portal Yazımı
  • Linux / Ubuntu Konfigürasyonu
  • Hosting Kurulum ve Yönetimi
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Zend Framework
  • Hack ve Güvenlik Teknikleri
  • Proje : Gerçek Zamanlı Alışveriş Sitesi Yazımı

Konuları işlenmekte ve gerçek zamanlı projelerle desteklenmektedir.

[h=1]Expert Akademi Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimi[/h]
mobil.jpg

Geleceğin en prestijli meslekleri arasında yerini alan Mobil Uygulama Uzmanlığı alanındaki kariyerinize , Expert Akademi eğitimleri ile başlayın rakiplerinizden hep önde olun..

Hemen Kayit Ol
Toplam : 72 saat
Kimler Katılabilir : Yazılıma ilgi duyan herkese açık olan eğitimlerimize giriş seviyesinden başlanmaktadır. Bu sayede temel bilgisayar bilgisine sahip olan herkes bu eğitime katılabilir. Katılımcılarımızın sahip olduğu temel bilgisayar bilgisi ile adım adım yazılımcı mantığına sahip olacak ve programlama yapabileceklerdir. Başlangıçta temel nesne yönelimli programlama öğretilecektir. Eğitim süresince ;

• iPhone ailesi cihazlar, iOS işletim sistemi ve AppStore ekosistemine genel bakış
  • Objective-C'ye giriş ve CocoaTouch Framework temelleri
  • Xcode geliştirme ortamı, Interface Builder ve MVC paradigması
  • Temel CocoaTouch TableView'ler ve diğer CocoaTouch arayüz bileşenleri
  • Çok ekranlı uygulamalarda ekran hiyerarşisi yönetimi
  • Temel View animasyonları ve iPhone arayüz tasarım prensiplerine giriş
  • Veri saklama, uygulama ayarları yönetimi ve temel dosya I/O işlemleri
  • iOS4 multitasking destekleme ve uygulama durumunu saklama/yükleme teknikleri
  • NSNotification kullanımı ve farklı Delegation yöntemleri
  • Manager kavramı ve Singleton pattern kullanımı
  • Yatay/Dikey arayüzleri destekleme ve Autorotation işlemleri
  • Temel çizim işlemleri
  • iPhone Camera Library'ye erişim, resim okuma/kaydetme
  • Uygulama lokalizasyonu
  • Temel network programlama teknikleri ve web servislerine erişim
  • Uygulama içinden email/sms gönderme, arama başlatma, adres defterine erişim
  • Multimedia içerik oynatma, video/ses dosyası çalma işlemleri
  • HIG ve "pixel-perfect & crash-free app" kavramı
  • Uygulamalarda arayüz kişiselleştirme ve grafik giydirme teknikleri
  • Info.plist dosyası ve provisioning profile, certificate, app id kavramları
  • App store distribution işlemleri ve app review süreci
  • İleri View programlama teknikleri, Custom View'ler oluşturma ve Gesture'lar
  • İleri animasyon teknikleri, CoreAnimation Framework kullanımı
  • CoreLocation ve MapKit'le lokasyon uygulamaları
  • Push notification ve Local notification
  • Thread ve Operation Queue kullanarak multithread programlama teknikleri
  • İleri veri saklama teknikleri (SQLite, NSKeyedArchiver, CoreData)
  • İleri çizim teknikleri, Custom View'lerde drawRect: metodunun yazılması
  • Google Analytics ile uygulama kullanım istatistikleri takibi
  • Keychain Access, OpenSSL kütüphanesiyle veri şifreleme işlemleri
  • İleri network programlama teknikleri (P2P, HTTP server)
  • iPhone projelerinde versiyon kontrol sistemi kullanımı ve çok geliştiricili projelerde kod organizasyonu

Konuları işlenmekte ve gerçek zamanlı projelerle desteklenmektedir.

[h=1]Expert Akademi Uzaktan Eğitim[/h]
uzk.jpg

Expert Akademi Adobe Connect ile öğrencilere ; mekan sınırlaması olmaksızın İstanbul merkezli şubelerimizde verilen eğitimlere canlı olarak katılma fırsatı sağlıyor.

Bunun ötesinde Adobe Sertifikalı proje yöneticilerinin yönettiği derslerimizde , gerçek zamanlı projeler öğrencilere yazdırılarak sınıf içerisinde (25 kişi) en başarılı öğrenciye derslerde toplamda 2000 TL ye kadar proje bedeli ödenmektedir.

Neden Expert Akademi den Eğitim Almalıyım ?
Expert Akademi öğrencilerini teorik terimlerle boğmak yerine blog , portal , alışveriş sitesi gibi gerçek piyasada en çok ihtiyaç duyulan yapıları yazdırarak anlatılan derslerde öğrencilerin maksimum başarıyı elde etmesini sağlamaktadır.

Expert Akademiye özel uygulamahane modeli sayesinde öğrenciler derslerde tecrübe edinmekte ve iş hayatına stajerlik dönemi geçirmeden uzman olarak girebilmekteler.

[h=1]Hakkımızda[/h] Expert Akademi alanında uzman ve tecrübeli Adobe Sertifikalı eğitmenleri ve Proje Yöneticileri ile öğrencilerine gerçek piyasa şartlarında eğitim vermekte , workshop ağırlıklı dersleriyle tecrübe kazanmalarını sağlamaktadır.

Expert Akademi olarak hedefimiz junior veya stajyer yetiştirmek yerine ; uzman , tecrübeli ve nitelikli sektör profesyonelleri hazırlamaktır.Bu amaçla eğitimlerimize proje yöneticileri ve uluslararası sertifikalı eğitmenler yön vermekte , eğitim içeriğimiz sektör gereksinimlerine göre aylık olarak güncellenmektedir.

Expert Akademi , uzaktan eğitim ve izle – öde modeliyle sektöre yeni bir bakış açısı getirip diğer eğitim kurumlarının aksine öğrenci merkezli bir yaklaşım benimsemektedir.Öğrencilerimiz hiçbir ücret ödemeden workshoplarımıza katılabilmekte , istediklerini buldukları takdirde eğitime kayıt olabilmekteler , üstelik isteyen katılımcılar derslere evlerinden veya ofislerinden de katılabilirler.

Eğitimlerimiz;

[h=1]Basında Expert Akademi[/h] Expert Akademi yenilikci yaklaşımıyla ve üstün başarısıyla sektörde adından söz ettirmekte
ik.jpg

EXPERTAKADEMİ
Daha Fazla Bilgi Almak İçin Sitemizi Ziyaret Ediniz..
http://www.expertakademi.com
Adres : İncirli Caddesi, Kartaltepe Mahallesi, Teyyareci Nurettin Sokak No:5
Telefon : (0212) 570 41 80
Bakırköy/İstanbul

Teşekkür Ederim...