Dün İstanbul'da Kar Varken Ekrem İmamoğlunun Balıkçıya Gitmesi !!!

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Dün bir Foto düştü haber sitelerine ve sosyal medyaya Millet kar kış uğraşırken yolda kalanlar zor durumda olanlar kayan araçlar kıpırdayamayanlar varken Ekrem İmamoğlunun bir balıkçıda 1 saatten fazla oturduğu iddia edilmişti !

1643121411721.png

Hemen bir kesim çıktı yalan haber orada kısa kollu adam var Ekrem başkan yapmaz öyle şeyler. Kar kış varken vatanda yollarda kalmış iken Rakı balık mekanında ne işi var gibi savunmalar olmuştu ! Hatta bazı medya kuruluşları balıkçı ile konuştuk Erken kapatmış zaten Ekrem başkan bize gelmedi dedi gibi yalan haberler paylaşmıştı. ( Tabii İBB veya Resmi İBB sosyal medya hesapları bu haber hiç yalanlamadı. )

Bugün Ortaya çıktı ki gerçekten Ekrem Başkan dün gece Balıkçıya gitmiş :) Ne alakaysa birde gece vakti İstanbulda Kar kıyamet varken İngiltere ANkara büyükelçiside orada !

1643121627130.png

Gzeteci Murat Ağırel gerek balıkçıyla gerekse Ekrem İmamoğlu ile görüşmüş ve ikiside olayı yalanlamamış...

1643121714069.png

Not: Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? İstanbulda Sel olur Ekrem Başkan tatilde Ülkede deprem olur Ekrem başkan tatilde kayakta İstanbulda kar fırtına olur insanlar yolda kalır Ekrem Başkan Balıkçıda... Daha sonra gelen tepkiler üstüne apartopar AKOM 'a geçtiği ve bütün gece AKOM'dan video yayınladığı söyleniyor...

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Dün bir Foto düştü haber sitelerine ve sosyal medyaya Millet kar kış uğraşırken yolda kalanlar zor durumda olanlar kayan araçlar kıpırdayamayanlar varken Ekrem İmamoğlunun bir balıkçıda 1 saatten fazla oturduğu iddia edilmişti !

Ekli dosyayı görüntüle 167337

Hemen bir kesim çıktı yalan haber orada kısa kollu adam var Ekrem başkan yapmaz öyle şeyler. Kar kış varken vatanda yollarda kalmış iken Rakı balık mekanında ne işi var gibi savunmalar olmuştu ! Hatta bazı medya kuruluşları balıkçı ile konuştuk Erken kapatmış zaten Ekrem başkan bize gelmedi dedi gibi yalan haberler paylaşmıştı. ( Tabii İBB veya Resmi İBB sosyal medya hesapları bu haber hiç yalanlamadı. )

Bugün Ortaya çıktı ki gerçekten Ekrem Başkan dün gece Balıkçıya gitmiş :) Ne alakaysa birde gece vakti İstanbulda Kar kıyamet varken İngiltere ANkara büyükelçiside orada !

Ekli dosyayı görüntüle 167338

Gzeteci Murat Ağırel gerek balıkçıyla gerekse Ekrem İmamoğlu ile görüşmüş ve ikiside olayı yalanlamamış...

Ekli dosyayı görüntüle 167339

Not: Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? İstanbulda Sel olur Ekrem Başkan tatilde Ülkede deprem olur Ekrem başkan tatilde kayakta İstanbulda kar fırtına olur insanlar yolda kalır Ekrem Başkan Balıkçıda... Daha sonra gelen tepkiler üstüne apartopar AKOM 'a geçtiği ve bütün gece AKOM'dan video yayınladığı söyleniyor...
Sen ve senin gibi Hitler zihniyetinin avukatlığını yapanlara sadece gülüyorum.Cumhuriyeti yok eden,din üzerinden siyaset yapan,padişahlık sistemi gibi ucube sistemi ülkeye getirip ülkeyi büyük bir kaosa sürükleyen rezil sistemi getirenleri savunacak kadar aklınızı kaçırmışsınız.İstediğiniz kadar çamur atın,istediğiniz iftirayı atın herkes herşeyi görüyor.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Sen ve senin gibi Hitler zihniyetinin avukatlığını yapanlara sadece gülüyorum.Cumhuriyeti yok eden,din üzerinden siyaset yapan,padişahlık sistemi gibi ucube sistemi ülkeye getirip ülkeyi büyük bir kaosa sürükleyen rezil sistemi savunacak kadar aklınızı kaçırmışsınız.İstediğiniz kadar çamur atın,istediğiniz iftirayı atın herkes herşeyi görüyor.

Ne iftirası arkadaşım !!! Gerçekten ben sana gülüyorum asıl.

Ne saçmalıyon Allah aşkına yukarda fotosu var resmi var her olayı sosyal medyadan paylaşan her gittiği yeri söyleyen Ekrem Başkan Akşam neden İngiltere Ankara Büyükelçisi ile görüştüğünü saklıyor ? Neyi gizliyor !

Ayrıca dışarda kar kış kıyamet varken vatandaş yollarda kalmış çok mu lazım bir olay balıkçıda saatlerce takılmak !

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,717
Paparazi misin kardeş adam balıkçıya gidemez mi, elçilerle görüşemez mi yasak mı? Kadir topbaş kar yağdığı vakit 7/24 kar mı kürüyordu başkanlığı döneminde hiçbir elçi ile görüşmedi mi? Boş yapmayın.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Paparazi misin kardeş adam balıkçıya gidemez mi, elçilerle görüşemez mi yasak mı? Kadir topbaş kar yağdığı vakit 7/24 kar mı kürüyordu başkanlığı döneminde hiçbir elçi ile görüşmedi mi? Boş yapmayın.

Görüşmenin bir adabı vardır. Sonuçta sen devlet memurusun. Yabancı bir elçi ile ne görüşebilirsin ? Makamında görüşmek veya Validen izin alarak yurtdışına çıkmak ayrı şeyler.

Birde bunu gizli kapaklı basına duyurmadan tweet atmadan özel bir balıkçıda özel bir yerde hemde İstanbul böyle zor durumda iken yapıyon... ( İnsanın aklına her şey geliyor )

Son düzenleme:

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,717
Görüşmenin bir adabı vardır. Sonuçta sen devlet memurusun. Yabancı bir elçi ile ne görüşebilirsin ?

Birde bunu gizli kapaklı basına duyurmadan tweet atmadan özel bir balıkçıda özel bir yerde hemde İstanbul böyle zor durumda iken yapıyon... ( İnsanın aklına her şey geliyor )

Şu zihniyete bak ya ülkenin neden bu halde olduğu ortada şimdi Erdoğanın belediye başkanlığı döneminde yabancı bir diplomatla yaptığı görüşmeyi veya akp li bir belediye başkanının aynı şeyi yaptığı bir kaynağı atsam buraya akp lidir görüşür dersin :D Harbi çok boşsunuz. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu rezilliğe bakın arkadaşlar devletin memuru kadir topbaş abd li elçi ile basına kapalı 45 dakika kapalı kapılar ardında görüşmüş yazık.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Şu zihniyete bak ya ülkenin neden bu halde olduğu ortada şimdi Erdoğanın belediye başkanlığı döneminde yabancı bir diplomatla yaptığı görüşmeyi veya akp li bir belediye başkanının aynı şeyi yaptığı bir kaynağı atsam buraya akp lidir görüşür dersin :D Harbi çok boşsunuz. :D

Varsa at kardeşim. Gizli kapaklı basına veya devlet yetkililerine haber vermeden görüştüyse yanlış. Ekrem İmamoğlunun bu görüşmeyi CHP genel merkezine bile bildirdiğinden şüpheliyim bakalım gelişmeler ilerleyen süreçte çıkacaktır...

İlgiltereyi birazcık tanıyorsam çıkarı olmayan hiç bir iş veya görüşme yapmaz. Ankaradan İstanbul'a gelecek hemde bu karda kışta bu kadar önemli ne olabilir acaba !

Sence ne konuşmuşturlar İngiltere büyükelçisiyle ! İç meseleler mi dış meseleler mi Ülkenin sorunlarımı ekonomik kriz mi Terör nasıl biter mi veya Kemal Kılıçdaroğlunu nasıl saf dışı bırakırız deviririz Ekrem İmamoğlunu Cumhurbaşkanı adayı yaparız diye flan mı konuştular bu açıklanmadıkça insanların aklında hep soru işareti kalır... 1 saat hemde ne konuşulur orada ?

Şu rezilliğe bakın arkadaşlar devletin memuru kadir topbaş abd li elçi ile basına kapalı 45 dakika kapalı kapılar ardında görüşmüş yazık.

Attığın haberi bile okumuyon heee :)

Görüşme olabilir. Ama bak basına bilgi verilmiş ve büyükelçi İBB'de Kadir Tokbaş'ın MAKAMINA GELMİŞ... Gayet sıradan olabilecek bir görüşme. Ve çıkışta basına açıklama yapılıyor şu şu konuları görüştük diye.

Burada balıkçıda özel bir alanda oluyor görüşme. Bu fotoyuda orada arada nasıl oluyorsa birisi çekiyor. ( Garsonlardan korumalardan flan biri büyük ihtimal ) Ve basına bir bilgi verildimi görüşülecek diye yok Tweet atıldı mı yok ? Hatta bu konu TT oldu akşam fotolar düştü hemen muhalif medya yalan yok öyle bir şey diye kendini paraladı...

Akşam bu haber çıkınca bir açıklama yapıldı mı İBB'den görüştük veya görüşmedik diye ? Yapmayın Allah aşkına işiniz gücünün SAP SAMAN KARIŞTIRMAK...

Bu arada bilin bakalım İstanbulda meteorolojinin 3 gündür uyardığı Kar yağışı sırasında İBB sözcüsü Murat Ongun Neredeymiş !

İsviçre'nin Cenevre kentinde bir kayak merkezinde olduğu ortaya çıkmış. :)

Son düzenleme:

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Öncelikle bu bir savunma değil biliyorum farkındayım ekrem imamoğlunu da aklamaz biliyorum lâkin milleti ucuz ekmek kuyruğunda evlatları şehit olmuş tabutta bebeleri sma ile ağlaya ağlaya ölen işsizlikten cumhuriyet tarihinin tavanını ekonomiden tabanını görmüş göstermiş o insanında sarayda ejder meyveli smootiler içtiğini biliyor ama göremiyoruz neden?? Kabinesi toplanıyor karar alıyor çıkıyor aldık diyor sıralıyor niye şeffaf değil ney gizliyor o zaman??? Ekrem İmamoğlu napacak kürekle boğaz köprüsünde mı çalışacak işte örnek aldığı kişi belli demek ki çok benziyorlar..!!!!!

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
basın express, Kuzey marmara otoyolu ve tem, karayolları genel müdürlüğüne bağlı beyniniz erimiş a haber izleye izleye araştırın biraz

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,201
Parti tutmuyorum ve tarafsız olarak söylüyorum; adam ne yapsın o da kar temizleme çalışmalarına mı katılsın?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Öncelikle bu bir savunma değil biliyorum farkındayım ekrem imamoğlunu da aklamaz biliyorum lâkin milleti ucuz ekmek kuyruğunda evlatları şehit olmuş tabutta bebeleri sma ile ağlaya ağlaya ölen işsizlikten cumhuriyet tarihinin tavanını ekonomiden tabanını görmüş göstermiş o insanında sarayda ejder meyveli smootiler içtiğini biliyor ama göremiyoruz neden?? Kabinesi toplanıyor karar alıyor çıkıyor aldık diyor sıralıyor niye şeffaf değil ney gizliyor o zaman??? Ekrem İmamoğlu napacak kürekle boğaz köprüsünde mı çalışacak işte örnek aldığı kişi belli demek ki çok benziyorlar..!!!!!

Muhalefetin her olayda böyle kaçması SIĞ muhalefet oluyor işte. Hemen Millet aç edebiyatına geçmek veya her olayda gündem değiştiriyorlar diye sıyrılmak flan konu bu değil ki.

Akşam bu Foto gündem oldu ve Çok üst düzey CHP'li isimler bile ne Tweetler attı. Ne salak insanlar var ne troller var ne cahiller var buna bile inandılar eski foto bu. Ekrem Başkan Halk bu durumda iken yemek mi düşünür diyenler hakaret edenler doluydu hakaretler havada uçuştu. Kar varken Ekrem İmamoğlu balıkçıya gitti sanacak insanlar var gibi hakaretvari sözler ile tweetler attılar. Sonuç ney çıktı !!!

Bu olay normal bir şey değil üstüne. Kimseye haber verilmeden basına söylenmeden kimsenin haberi olmadan İNGİLİZ Büyükekçisi ile görüşüyorsun. Hemde Balıkçıda 1 saattan fazla. Hemde uzak bir yerde AKOM merkezine ters bir mevkide. ( Bu arada bazı haber sitelerinde bu görüşmenin 3 saat olduğu söyleniyor güvenlik kameraları varmış ama kesin mi emin olamadım güvenemediğim haber sitelerinde yazıyordu. ) Üstüne CHP yönetimi bile bilmiyor demek ki yalanlama tweetleri atıyorsa ! Ekrem İmamoğluda 1 gün sonra tweet atıyor evet balıkçıya gittim diye ondada İngiliz büyükelçisini söylemiyor bile.

Not: 3 gündür meteoroloji uyarıyor İBB sözcüsü tatilde Ekrem İmamoğlu balıkçıda Halkta tepki oluşturacak şeyler bunlar yani. Adam 8-10 saat trafikte kalmış. Üstüne gece atılan Tweetler çok sıkıntılıydı. Hiç bir sıkıntı yok bunlar Trol gibisinden mesajlar atıldı herşey yolunda İstanbulda kar yok neredeyse diyecekler çıkacaktı savunacam diye...

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Muhalefetin her olayda böyle kaçması SIĞ muhalefet oluyor işte. Hemen Millet aç edebiyatına geçmek veya her olayda gündem değiştiriyorlar diye sıyrılmak flan konu bu değil ki.

Akşam bu Foto gündem oldu ve Çok üst düzey CHP'li isimler bile ne Tweetler attı. Ne salak insanlar var ne troller var ne cahiller var buna bile inandılar eski foto bu. Ekrem Başkan Halk bu durumda iken yemek mi düşünür diyenler hakaret edenler doluydu hakaretler havada uçuştu. Kar varken Ekrem İmamoğlu balıkçıya gitti sanacak insanlar var gibi hakaretvari sözler ile tweetler attılar. Sonuç ney çıktı !!!

Bu olay normal bir şey değil üstüne. Kimseye haber verilmeden basına söylenmeden kimsenin haberi olmadan İNGİLİZ Büyükekçisi ile görüşüyorsun. Hemde Balıkçıda 1 saattan fazla. Hemde uzak bir yerde AKOM merkezine ters bir mevkide. ( Bu arada bazı haber sitelerinde bu görüşmenin 3 saat olduğu söyleniyor güvenlik kameraları varmış ama kesin mi emin olamadım güvenemediğim haber sitelerinde yazıyordu. ) Üstüne CHP yönetimi bile bilmiyor demek ki yalanlama tweetleri atıyorsa ! Ekrem İmamoğluda 1 gün sonra tweet atıyor evet balıkçıya gittim diye ondada İngiliz büyükelçisini söylemiyor bile.

Not: 3 gündür meteoroloji uyarıyor İBB sözcüsü tatilde Ekrem İmamoğlu balıkçıda Halkta tepki oluşturacak şeyler bunlar yani. Adam 8-10 saat trafikte kalmış. Üstüne gece atılan Tweetler çok sıkıntılıydı. Hiç bir sıkıntı yok bunlar Trol gibisinden mesajlar atıldı herşey yolunda İstanbulda kar yok neredeyse diyecekler çıkacaktı savunacam diye...
Sen ve senin gibi AKP avukatlığı yapanlara sadece gülüyorum.Kuyruk acısı dedikleri bu olsa gerek.İBB seçimlerini kaybetmeyi hazmedemeyen AKP çamur ar izi kalsına iyi başladı.Seçimi kaybedip itiraz ettiler.Seçim bir daha yapıldı tarihi fark oldu.Ekrem İmamoğlunu kötü göstermek için ne yaparsanız yapın tarih sen ve senin gibi Hitler zihniyetini savunanları affetmeyecek.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Sen ve senin gibi AKP avukatlığı yapanlara sadece gülüyorum.Kuyruk acısı dedikleri bu olsa gerek.İBB seçimlerini kaybetmeyi hazmedemeyen AKP çamur ar izi kalsına iyi başladı.Seçimi kaybedip itiraz ettiler.Seçim bir daha yapıldı tarihi fark oldu.Ekrem İmamoğlunu kötü göstermek için ne yaparsanız yapın tarih sen ve senin gibi Hitler zihniyetini savunanları affetmeyecek.

Hiç düşünmüyor veya merak etmiyorsun dimi ! Ekrem İmamoğlu kimseye haber vermeden gittiği balıkçıda bu kadar kar varken bile ertelemeyip gizli gizli İngiliz Büyükelçi ile ne konuşmuş olabilir ?

Bu seni rahatsızda etmiyor mu ? Erdoğan nefreti o kadar gözünü kör etmiş ki her konuya aynı şeyi yazıyon sadece... Konulara cevap yazamayıp.

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Hiç düşünmüyor veya merak etmiyorsun dimi ! Ekrem İmamoğlu kimseye haber vermeden gittiği balıkçıda bu kadar kar varken bile ertelemeyip gizli gizli İngiliz Büyükelçi ile ne konuşmuş olabilir ?

Bu seni rahatsızda etmiyor mu ? Erdoğan nefreti o kadar gözünü kör etmiş ki her konuya aynı şeyi yazıyon sadece... Konulara cevap yazamayıp.
Tabiki ederiz özkan hocam önceliğimiz şu ucube rejim başarısız yönetimi değişmek

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Tabiki ederiz özkan hocam önceliğimiz şu ucube rejim başarısız yönetimi değişmek

Hİç merak ettiğinizi sanmıyorum. Bu ülkede yönetimi veya rejimi değiştirmek istiyorsan SEÇİM DİYE BİRŞEY VAR . Kazanırsın değiştirirsin ama halk desteği ile olacak işler bunlar. ABD'den İngiltereden medet umarak yada eskiden olduğu gibi darbe olsun diye bekleyerek flan mı olacak bu işler yapmayın Allah aşkına.

Aynen aynen bu arada ABD' nin olsun İngilterenin olsun tek derdiyde Türkiye'de rejim değişsinde ülke düze çıksın ekonomi düzelsin demokrasi gelsin flan tek dertleri bu. Çok sever bizi İngilizler Amerikalıar :( Azcık Tarihinizi bilseniz keşke.

Sözde Atatürkçü insanların Erdoğan'a karşı her şey mübahtır anlayışı can sıkıcı oluyor artık bunu görmüyor musunz ? Bu kadar olay oluyor muhalefet oyu neden yüzde 1 bile artmıyor anlayamıyor musunuz sorgulamıyor musunuz hiç ? ABD'ye selam yolla İngilizle görüş HDP'ye selam çak aman ordan 3-5 oy kaçmasın Aman ABD'yi kızdırmayalım aman HDP küsmesin diye diye yerinde sayıyor muhalefet işte...

ABD başkanı çıkıyor darbe ile olmadı Muhalefeti destekleyerek ERdoğan'ı devirecez artık diyor. Fransız çıkıyor bizim derdimi Erdoğan diyor. Bunlar neden düşman oluyor neden kızıyorlar Erdoğan'a hiç sorgulamıyorsunuz ! Türkiye ile görüşmeyen YUnanistan bile Ekrem İmamoğlunu Miçatakis özel Başkanlık konutunda ağırlıyor !

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Hİç merak ettiğinizi sanmıyorum. Bu ülkede yönetimi veya rejimi değiştirmek istiyorsan SEÇİM DİYE BİRŞEY VAR . Kazanırsın değiştirirsin ama halk desteği ile olacak işler bunlar. ABD'den İngiltereden medet umarak yada eskiden olduğu gibi darbe olsun diye bekleyerek flan mı olacak bu işler yapmayın Allah aşkına.

Aynen aynen bu arada ABD' nin olsun İngilterenin olsun tek derdiyde Türkiye'de rejim değişsinde ülke düze çıksın ekonomi düzelsin demokrasi gelsin flan tek dertleri bu. Çok sever bizi İngilizler Amerikalıar :( Azcık Tarihinizi bilseniz keşke.

Biliyorum tabiki köpek balığından post avrupadan dost olmaz..
Sözde Atatürkçü insanların Erdoğan'a karşı her şey mübahtır anlayışı can sıkıcı oluyor artık bunu görmüyor musunz ? Bu kadar olay oluyor muhalefet oyu neden yüzde 1 bile artmıyor anlayamıyor musunuz sorgulamıyor musunuz hiç ? ABD'ye selam yolla İngilizle görüş HDP'ye selam çak aman ordan 3-5 oy kaçmasın Aman ABD'yi kızdırmayalım aman HDP küsmesin diye diye yerinde sayıyor muhalefet işte...

Sorguluyorum diye partisizim şuan hocam Sorguluyorum diye peşpeşe aynı kişiler ile 9 10 seçim kazanmak veya kaybetmek de ney diyorum
Sorguluyorum diye bak İmamoğlu görüşür görüşmelidir istanbul bir metropoldür tr nin kalbidir fln edebiyatı yapmadım sana..

ABD başkanı çıkıyor darbe ile olmadı Muhalefeti destekleyerek ERdoğan'ı devirecez artık diyor

O onu diyor ise halkına diyor. Biliyorum o videosunu. Seçim evveli. Demokrat abdliler soruyor türkiye ye çünkü abdli hemen her vatandaş kendi hükümetini dünyanın kaderini tain edecek güç odağı olarak görür. Bunu bir sorumluluk olarak yükler başkanlarına çünkü güç olarak baktın mı tüm dünyanın abisidir jandarmasıdır abd.. o bizim havuz medyası istediği gibi yağlayıp ballayıp servis ediyor onu.. bakma
. Fransız çıkıyor bizim derdimi Erdoğan diyor. Bunlar neden düşman oluyor neden kızıyorlar Erdoğan'a hiç sorgulamıyorsunuz ! Türkiye ile görüşmeyen YUnanistan bile Ekrem İmamoğlunu Miçatakis özel Başkanlık konutunda ağırlıyor !

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
O onu diyor ise halkına diyor. Biliyorum o videosunu. Seçim evveli. Demokrat abdliler soruyor türkiye ye çünkü abdli hemen her vatandaş kendi hükümetini dünyanın kaderini tain edecek güç odağı olarak görür. Bunu bir sorumluluk olarak yükler başkanlarına çünkü güç olarak baktın mı tüm dünyanın abisidir jandarmasıdır abd.. o bizim havuz medyası istediği gibi yağlayıp ballayıp servis ediyor onu.. bakma

Daha sonra Başkan olduktan sonrada Açıklamarı var Biden'ın TÜrkiye Suriye'de bize tehtit ulusal çıkarlarımızı zedeliyor gibisinden bir sürü açıklaması var. Desteklediğimiz YPG'yi vuruyor flan diye yada. Yaşanan yaptırımlar veya anlaşmazlıklardanda her şey anlaşılıyor zaten. O konuşmasıda gayet Açık Türkiye'yi darbe ile deviremedik artık muhalefeti destekleyerek devlrecez diyor...

Birde biz iktidar olursak Dış politikayı 180 derece değiştirecez diyen bir Kemal Kılıçdaroğlu var :( Bana söylermisin Türkiye'nin Libya politikasını mı değiştirecen Doğu Akdeniz politikasını mı değiştiriyen Kıbrıs Politikasını mı değiştirecen Karabağ Politikasını mı değiştirecen Suriye politikasın ımı değiştirecen ! Tam tersini yapacam ne demek...

Sorguluyorum diye partisizim şuan hocam

Bu söylem bana geçmedi :) Bİr parti liderinin söylediği gibi TIPIPŞ TIPIŞ gidip o oyu verecen gibi sen adaya bile bakmayacan hatta. Aday Kemal Kılıçdaroğlu olsada verecen Eski AKP'li Ali Babacan olsada verecen Abdullah Gül olsada verecen hatta tekrar Ekmek için Ekmelettin deseler ona bile verebilecek gibi duruyon.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Başka zaman balıkçıya gidebilir kimse bir şey demezdi ama böylesine bir durumda orada olması ve 1 saat yemek molası vermesi bence saçma. Elçiyle görüşmesini erteleyebilirdi. Yemek yiyecekse illa lüks bir yerde yemesine gerek yok bilmiyorum ama kötü bir izlenim bıraktı bence Ekrem İmamoğlu bu konuda hatalı.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Başka zaman balıkçıya gidebilir kimse bir şey demezdi ama böylesine bir durumda orada olması ve 1 saat yemek molası vermesi bence saçma. Elçiyle görüşmesini erteleyebilirdi. Yemek yiyecekse illa lüks bir yerde yemesine gerek yok bilmiyorum ama kötü bir izlenim bıraktı bence Ekrem İmamoğlu bu konuda hatalı.

Mobese kayıtlarından bu görüşmenin 1 saat değil 3 saat olduğunu iddia eden yerler var.

Üstüne bu balık yenen yer Taaa Sarıyerde. Yani kar yönetim merkezine 30 km uzakta bir yer. O gün o karda tipide oraya gitmek en az 1.5-2 saat sürmüştür. Birde bunun geri dönüşü var.

Bu öyle ne var canım aç mı dursun başkan 1 saat yemek molası versinlik bir şey değil yani. Üstüne eşide yemeğe katılmış. Birde eşini almaya evine gittiyse iyice sıkıntı bence...

Böyle bir durumda CHP genel merkezine bile haber yermeden İngiliz Büyükelçi ile ne görüşülebilir. ! CHP'nin Yerel Yönetimlerden sorumlu milletvekilinden tut Kemal Kılıçdaroğlunun yardımcılarına ordan üst düzey çoğu CHP'li bile haberi yok ki O gece yalan bu diye tweetler paylaşıyordular.

Son düzenleme:

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,879

bu olay kemal kılıçdaroğlunun atletinin gündem olması gibi,insanlarda yemek yemeye çıkabilir,birileriyle buluşabilir,gündemi değiştirmek için saçma sapan işlerle uğraşılıyor.

olay bana kemal kılıçdaroğlunun atletli fotoğrafının türkiye gündemine oturmasını anımsattı
1643230811300.png

bu arada konu baya saçma adam adım atsa aleyhine çeviriyorsunuz

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
bu olay kemal kılıçdaroğlunun atletinin gündem olması gibi,insanlarda yemek yemeye çıkabilir,birileriyle buluşabilir,gündemi değiştirmek için saçma sapan işlerle uğraşılıyor.

DIşarda kar kıyamet varken Boğaza balık yemeğe gitmek normal bir durum hee ! Hemde merkeze 30 km uzaktan ki bir balıkçıya ! Git gel 60 Km yol kar tipi varken yollar kapalıyken birde. Helal olsun normal diyebiliyorsanız !

Tabii daha 1 ay önce resmi olarak görüştüğü İngiliz Büyükelçi ile 1 ay sonra tekrar gizli kapaklı CHP genel merkezine bile haber vermeden bir tweet bile atılmadan görüşülmeside normaldir size göre ? Ne var yani bunda... İngilterenin işi gücü yok Ekrem Başkanla konuşmak istiyor.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,879
DIşarda kar kıyamet varken Boğaza balık yemeğe gitmek normal bir durum hee ! Hemde merkeze 30 km uzaktan ki bir balıkçıya ! Git gel 60 Km yol kar tipi varken yollar kapalıyken birde. Helal olsun normal diyebiliyorsanız !

Tabii daha 1 ay önce resmi olarak görüştüğü İngiliz Büyükelçi ile 1 ay sonra tekrar gizli kapaklı CHP genel merkezine bile haber vermeden bir tweet bile atılmadan görüşülmeside normaldir size göre ? Ne var yani bunda... İngilterenin işi gücü yok Ekrem Başkanla konuşmak istiyor.
tabi sarayda oturup ülkenin tükenişini izlemek varken balık yemek pek olmadı
istanbul türkiyenin tek şehriymiş gibi konuşuyorsun bu ülke 81 ilden oluşuyor hatırlatırım!
doğu da kar insan boyunu geçmiş halde hayat resmen durma noktasındayken istanbula köprü yaptık cami yaptık bilmem ne yaptık.. bu köprüler camiler doğudaki insanların işine yaramıyor hoca

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066

Ekrem Başkanın yemek molası böyleyse :) 60 km yol gidip Ultra lüxs lokantada balık yemek Mola anlayışı hee ? Bu arada dün 1 saat dedi bugün konuşmasında 1-2 saate çevirdi molasını yarın bir bakmışız 3 saatçik çıkar o yemek süresi :) Yol hariç tabi.

Bu arada Madem çay fırlatmak kötü Ekrem Başkan doğrusunu güzelini yapaydıda o yolda kalan binlerce insana mobil araçlar ekipler yönelndirip SICACIK BİR ÇAY yetiştirseydide gönüllerini kazansaydı İngiliz Büyükelçi ile zaman geçireceği kadar.

tabi sarayda oturup ülkenin tükenişini izlemek varken balık yemek pek olmadı
istanbul türkiyenin tek şehriymiş gibi konuşuyorsun bu ülke 81 ilden oluşuyor hatırlatırım!
doğu da kar insan boyunu geçmiş halde hayat resmen durma noktasındayken istanbula köprü yaptık cami yaptık bilmem ne yaptık.. bu köprüler camiler doğudaki insanların işine yaramıyor hoca

Bu yazdıklarından hangisi konu ile ilgili !

Kar olur yağar doğal afet olur bunlar normal şeyler. Can kaybı bile olabilirdi doğanın karşısında duramazsın bazen. İnsan gücünün yetişemediği yerlerde olur bunlara lafım yok. Ama insanlar canla başka çalışırken sen İstanbul'ın belediye başkanı olarak gizlice boğaza balık yemeğe hatta büyükelçi ile görüşmeye gidiyorsan bu eleştirilir olay bu kadar basit.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,879
Ekrem Başkanın yemek molası böyleyse :) 60 km yol gidip Ultra lüxs lokantada balık yemek Mola anlayışı hee ? Bu arada dün 1 saat dedi bugün konuşmasında 1-2 saate çevirdi molasını yarın bir bakmışız 3 saatçik çıkar o yemek süresi :)

Bu arada Madem çay fırlatmak kötü Ekrem Başkan doğrusunu yapaydıda o yolda kalan binlerce insana mobil araçlar ekipler yönelndirip SICACIK BİR ÇAY yetiştirseydide gönüllerini kazansaydı İngiliz Büyükelçi ile zaman geçireceği kadar.

Bu yazdıklarından hangisi konu ile ilgili !

Kar olur yağar doğal afet olur bunlar normal şeyler. Can kaybı bile olabilirdi doğanın karşısında duramazsın bazen. İnsan gücünün yetişemediği yerlerde olur. Ama insanlar canla başka çalışırken sen gizlice boğaza balık yemeğe hatta büyükelçi ile görüşmeye gidiyorsan bu eleştirilir olay bu kadar basit.
ya havle allahım sabrını benden esirgeme
hocam adamın eline kar küreme cihazı verip şehri mi temizletselerdi cidden ne yapmasını istiyordunuz kendinizde diyorsunuz bazen insanın gücünün yetişemediği durumlar olur yemek yemesinde ne olabilir insanlar canla başla yangını söndürmek için uğraşırken milletin kafasına çay atması gibi ekrem imamoğlununda kartopu atmasını mı bekliyorsunuz

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
ekrem imamoğlununda kartopu atmasını mı bekliyorsunuz
Sağ duyu bekliyorum biraz daha. Kendi Siyasi hesapları peşinde koşmak yerine İstanbul'a hizmetin peşinden koşmasını istiyorum...

Ekrem Başkan orada kartopu atmayacak tabii veya kar küreme aracını kullanamyacak elinle tuz saçmayacak ama başlarında durup kordine edecek yöneldirecek. Bunu bir savaş gibi düşün. Komutanlar cephede savaşmaz . Ama her zaman askerinin yanında durur ve duruma göre olayları yönlendirir ani kararlar verip savaşın kaderini değiştirebilir en olmadı askere moral olur destek çıkar. Herşeyi kordine eder olan olay bu. Atatürk cephede savaşırken askerler dur ben bir Boğazda balık yiğip geleyim dermiydi mesela !

Üstelik Ekrem Başkanın gittiği saat olayın en civcikli saatleri Sonra gece 10 gibi gelen tepkiler üstüne acil AKOM'a geçip videolar atıyor art arda sabaha kadar...

Son düzenleme:

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Ekrem Başkan doğrusunu güzelini yapaydıda o yolda kalan binlerce insana mobil araçlar ekipler yönelndirip SICACIK BİR ÇAY yetiştirseydide gönüllerini kazansaydı İngiliz Büyükelçi ile zaman geçireceği kadar.

Çok doğru söyledin bunu ???????

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Sağ duyu bekliyorum biraz daha. Kendi Siyasi hesapları peşinde koşmak yerine İstanbul'a hizmetin peşinden koşmasını istiyorum...

Ekrem Başkan orada kartopu atmayacak tabii veya kar küreme aracını kullanamyacak elinle tuz saçmayacak ama başlarında durup kordine edecek yöneldirecek. Bunu bir savaş gibi düşün. Komutanlar cephede savaşmaz . Ama her zaman askerinin yanında durur ve duruma göre olayları yönlendirir ani kararlar verip savaşın kaderini değiştirebilir en olmadı askere moral olur destek çıkar. Herşeyi kordine eder olan olay bu. Atatürk cephede savaşırken askerler dur ben bir Boğazda balık yiğip geleyim dermiydi mesela !

Üstelik Ekrem Başkanın gittiği saat olayın en civcikli saatleri Sonra gece 10 gibi gelen tepkiler üstüne acil AKOM'a geçip videolar atıyor art arda sabaha kadar...
Sen gerçekten komiksin.Kendini rezil etmek için kırk takla atıyorsun.Bu adam sizin mantığınıza göre hiç soluklanmasın,yemekde yemesin,suda içmesin.Hayatınız palavra ve algı üzerine kurulu.İstanbul’da aldığınız yenilgiyi hala sindiremiyorsunuz.Cumhurbaşkanı açım diyen vatandaşa “Al keyif çayı iç” diye alay ettiğinde,sabah akşam yalan söylediğinde,din üzerinden şov yaptığında,tehditler savunduğunda ona buna hakaretler ettiğinde tek kelime etmezsiniz.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,879

hocam çok savaş filmi izliyor
kendi siyasi hesapları için terör örgütünün elebaşına mektup yazan biri geldi aklıma :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
kendi siyasi hesapları için terör örgütünün elebaşına mektup yazan biri geldi aklıma :)

Tasrif etmediğim bir şey. Ve cezasını İstanbul'u kaybederek ödediler. Bizim halkımız hemen cezalandırır hiç affetmez. Aynı şekilde çözüm süreci sonrası AKP'ye tek başına iktidarı vermediği gibi. Ekrem İmamoğlunun sürekli bir ABD'li büyükelçiler bir İngiliz büyükelçiler ile görüşmesi size normal mi geliyor gerçekten ! Hemde daha 1 ay önce görüşmüşken tekrar tekrar gizli kapaklı görüşmek !

Not: Bu arada o mektubun önü arkası var. O süreçte direk PKK'nın dağ kadrosunun ele başlarının Ekrem İmamoğluna destek çağrıları oldu muhalefet o dönemde çıkıp en ufak bir laf etmedi. Tarihinde ilk defa HDP' İstanbuldan aday çıkarmadı. Sizde biliyorsunuz İstanbul seçimleri HDP sayesinde kazanıldı. Gizli bir ittifak vardı.

AKP kendince Abdullah Öcalan zaten elimde siyaseten kullanayım HDP seçmenini yönlendireyim tarafsız oy kullanmaya PKK'yı dinlememeye çağırayım dedi ama eline yüzüne bulaştı o süreç. Mektubu başta Öcalanın avukatları okumadı sonra HDP engelledi vekilleri okumadı yayınlanmadı flan en son bir akademisyen okuyunca iyice ters tepti. Desteklediğim bir durumda değil.

Bu adam sizin mantığınıza göre hiç soluklanmasın,yemekde yemesin,suda içmesin.Hayatınız palavra ve algı üzerine kurulu.

Bu adam yemek yemesin aç gezsin su içmesin diyen mi var :D O günde BOĞAZDA BALIK YEMEYİ VERSİN !!! Zaten İstanbul'a toplasan 5-10 senede bir büyük kar yağıyor.

Daha ilk seçildiği gün şu videoyu hatırlıyon mu ! Ekrem İmamoğlunu Ekrem İmamoğlu yapan 2-3 videodan biridir. Yok öyle bana antirikot çalışanlar ne yiyorsa bende onu yiyecemden en zor günde boğazda balık keyfine geçmeyi savunuyon halen. Yanlıştı işte bu iş kabul et geç. AKOM'un yanında ki bir sıradan balıkçıya gitse kim eleştirecek Allah aşkına meseleyi inatla çarpıtıyonuz.