Düğün Davetiyesi

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
arkadaslar yakında evlenıyorum (20 gun ıcınde) sade aynı zamanda şık davetıye seceneklerınızı gormek ısterım. photoshop yapımı da olabılır.

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
hayırlı olsun abi bak burdan

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
link olu kardes ayrıca benım demek ıstedıgım lokal ornekler. arama sonucu bulunanlar degıl :)

rower

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bilmiyorum bütçen nedir ama ? Ablamın davetiyesini bir karikatürcüye çizdirdik meslegıne hobilerine göre gayet komik güzel şeyler çıkıyor

Örn: Ablam kürek sporuyla ilgileniyor evlenecegi kişide pilot çizilen karikatürde eşi gökyüzünden ucakla halat salmış ablamda denizde kürek cekerken halata tutunmuş gittikleri yöndede düğünün yapılacagı yer var :)

davetiyeyi bulabilirsem resmını koymaya calısırım ama dedigim gibi hem degisik hem güzel

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Allah mutlu etsin.

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Allah bi yastıkta kocatsın :D
Ayvayı yedin
Puhahah :D

Herneyse Allah mutlu etsin :)

kryyltkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kryyltkn@hotmail.com mail adresim. Bana mail at sana birkaç örnek demo göndereceğim. Arkadaşlarım geliştiriyorlar ve sona gelindi interaktif bir davetiye Türkiye'de bu şekliyle yapan yok.

son.durak.27

Profesör
Reaksiyon puanı
11
allah mutlu etsin. darısı bekarların benim gibi bekarların başına. nişanlıyız ama inşl. yakında bizde evleniriz :)

Reflex

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bilmiyorum bütçen nedir ama ? Ablamın davetiyesini bir karikatürcüye çizdirdik meslegıne hobilerine göre gayet komik güzel şeyler çıkıyor

Örn: Ablam kürek sporuyla ilgileniyor evlenecegi kişide pilot çizilen karikatürde eşi gökyüzünden ucakla halat salmış ablamda denizde kürek cekerken halata tutunmuş gittikleri yöndede düğünün yapılacagı yer var :)

davetiyeyi bulabilirsem resmını koymaya calısırım ama dedigim gibi hem degisik hem güzel
Çok güzel bir fikir gerçektende.Allah mutlu etsin.Darısı başıma:)

PHUSO

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Allah her ikinizide mesut ve bahtiyar etsin bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

PROVDR

Asistan
Reaksiyon puanı
0

gercekten hos bir dusunce karikaturcuye hazirlatmak,
bu arada adam da iyi dusunmus ya:D

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Üstünden maalesef 4 ay geçmiş. Hortlatmışsınız. Evlenmiştir arkadaş şimdiye.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
bende zannettim bizi çağırıyon

hayırlı olsun