Duckload Kapanmış

canfb1907

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar 1 ay gibi bir süredir ducload'ı kullanamıyorım.
www.duckload.com yazıp girmeye çalıştığımda buraya yönlendiriyor.
http://www.video2k.tv/
Benim dns ayarlarımdan mı kaynaklanıyor bilemedim.Dns ayarlarım otomatikte şuan diğer internetteki dnsleri denedim olmadı. Kısacası özldim duckload'ı...
Siz kullanabiliyor musunuz?

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
İsmini yeni duydum ben daha :D

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
2iaad.jpg

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Kapansın herkesin Dini görüşü :p

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Mediafire aynı ayda istediğin kadar dosyaya izin veriyor.
Herhangi bir bekleme süresi zaten yok çünkü istediğin kadar dosya indirebiliyorsun zaten aynı anda.
İstediğin kadar dosya parçası indirmene izin veriyor eğer ki sende yavaş iniyorsa firefox veya chrome'un tek parçalı indirmesinden oluşan yavaşlığın suçudur herhangi bir download manager ile en yüksek hızda indirebilirsin.
Mediafire dosyaları kaldığın yerden yüklemene izin veriyor.
2006'dan beri tek bir taviz vermedi.

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Sahibini içeri almışlar.

Kaynak yok ben öyle duydum.

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hadi ya neden kapatıldı durduk yere. Gayet güzel bir siteydi :( . Bence hotfile fileserve vb upload sitelerinden kat kat kaliteli hizmet veriyordu.. Aynı hotfilenin yeni açıldığı zamanlardaki gibi :lol:

Tüh tüh tüüh üzüldüm bak. Allahtan fileserveden üyelik almıştım :D

Reaksiyon puanı
2,146
IDM'de de bahsettiğim hızdaydı Orbit'te de öyle. 900'ü göremedim. Mediafire güzel olabilir hatta şu an piyasada olanların belki de en iyisidir. Ama duckload gereksiz değildir :)

Duckload'da 1 dk bekleme süresi vardı. Durdurup devam etme bunda da vardı. Paralel indirme varmıydı hatırlamıyorum ama zaten tek parça halinde oluyordu genelde indireceğim şey :)

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Ben şu an mediafire ile 1mb indiriyorum saniyede.
Duckload ise eskiden güzeldi
Sonra şımardı bekleme süresi koydu, paralel indirmeleri iptal etti , devam etme olayını kısıtlı zamana çekti.
İndirme hızları düştü.

Reaksiyon puanı
2,146
Ben ne kadar link denediysem değil 900, 800e bile gelemedim, hızım müsaittir yani. İndiriyorum diyorsan kral odur tabi. :)

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Çok indirme yaptığım ve çok kaliteli bi siteydi

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ben de duckload'un hızlı olduğunu düşünenlerdenim. 900 kbs hızlarla indirim yapıyordum. ancak dosya bekleme süresini (premium kullanıcılar dahil) 30 gün ile sınırlaması, para kazandırma işinde çok cimri olması ve son zamanlarda yaşanan hız sorunları sitenin yükseldiği gibi hızlı bir şekilde düşmesini sağladı. buna rağmen özellilkle tek link dosya paylaşımı için ideal sitelerdendi. :)

canfb1907

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben de duckload'un hızlı olduğunu düşünenlerdenim. 900 kbs hızlarla indirim yapıyordum. ancak dosya bekleme süresini (premium kullanıcılar dahil) 30 gün ile sınırlaması, para kazandırma işinde çok cimri olması ve son zamanlarda yaşanan hız sorunları sitenin yükseldiği gibi hızlı bir şekilde düşmesini sağladı. buna rağmen özellilkle tek link dosya paylaşımı için ideal sitelerdendi. :)

Aynen tek linklerde ideal bir site idi.
Bir arada vipfile çok hızlıydı download rekorum onladır 9 mb gibi birşeydi..

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Evet güzel siteydi benimde beğendiğim bi upload sitesiydi umarım kısa zamanda tekrar açılır.....

VurguN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kapanmasına çok üzüldüm 6gb oyunu bile full indirebiliyoduk nerdeyse premiumlu gibiydi hiçbi kısıtlama yoktu.