Driver Yükleyemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

cr4wLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarıma Windows7 format attım ve format sorunsuz tamamlandı. Format sonrası driverları indirmek için internete bağlanmaya çalıştım ama ağ kartı driverı olmadığı için internete bağlanamadım. Driverları indirmem için internete bağlanmam lazım ama internete bağlanmam için de driverı kurmam lazım. Bu arada bilgisayar herhangi bir USB flash disk vb. tanımıyor. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen moderatör:

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Bilgisayarıma Windows7 format attım ve format sorunsuz tamamlandı. Format sonrası driverları indirmek için internete bağlanmaya çalıştım ama ağ kartı driverı olmadığı için internete bağlanamadım. Driverları indirmem için internete bağlanmam lazım ama internete bağlanmam için de driverı kurmam lazım. Bu arada bilgisayar herhangi bir USB flash disk vb. tanımıyor. Yardım edebilir misiniz?
Wİ-Fİ sürücünüz Windows'da mevcut olabilir. Aygıt yöneticisinden kendi sürücünüzü bulmaya çalışın. Mesela Windows 7'de benim Wİ-Fİ sürücüsü olduğu halde aynı sizinki gibi sürücü kurulu değil ama içinde var güncel olmasa bile. Sizde de aynı durum olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoksa da başka bir bilgisayardan ya da telefonunuza indirip telefonunuzu bağlayıp kurabilirsiniz.

Son düzenleyen moderatör:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Format için indirmiş olduğun kalıbı nereden indirdin?
Ağ bağdaştırıcısu sürücü sorunu tamam ama USB belleklerin tanımlanamaması sıkıntı.

Başka bir PC ile sürücüyü indirip disk aracılığıyla sürücüyü yükleyebilirsin.
Sorunun devam ederse başka bir W7 kalıbı ile format atmanı öneririm.