Driver pack solution ( bulamayacaği sistem driveri yok denecek kadar az )

micozb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar;

Benim gibi teknisyen arkadaşların kullandığı ve zamandan büyük kar ettiği bir programdır Driver pack solution.. Bahsettiğim program Windows xp, Vista ve Windows 7 (32,64) bit sistemleri için hazırlanmış bir driver paketidir. Program yeni işletim sistemi kurduktan sonra size gerekli olan driverları sistemde çok kısa bir süre tarar, yüklenmemiş olan sürücüleri otomatik olarak algılar ve otomatik ve manuel modda yükleme seçeneği sunar. Türkçe dil desteği mevcuttur ve tamamen ücretsizdir. 3.5 gblık bir boyutu mevcuttur. http://drp.su/download.htm vermiş olduğum linkten torrent ile indirebilirsiniz.

Reaksiyon puanı
2,146
DRP hakkaten çok iyi. Ama Intel(R) Centrino(R) Wireless-N 1030 driverini kuramıyor misal :)

micozb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DRP hakkaten çok iyi. Ama Intel(R) Centrino(R) Wireless-N 1030 driverini kuramıyor misal :)

Üstadım haklısınız çoğunluk olarak yarı yolda bırakmıyor ama gerçekten kaliteli bir program devamlı güncellenmesi ise ayrı bir avantaj :)

Reaksiyon puanı
4
evet bunu kullanalım ve yanında 10-15 tane daha gereksiz yazılım kuruluversin. üstüne birde driver için para ödeyelim madem ücretsiz bir alternatif arıyorsun www.ma-config.com tek geçerim
Sadece Driver Scanner yükleyebiliyorsun. Serial bulmada sıkıntı yaşıyorsan ben sana yollarım. Driverlar için ücret ödemiyorsun yanlış bilgi paylaşmayın şu forumda.

UngaBunga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sadece Driver Scanner yükleyebiliyorsun. Serial bulmada sıkıntı yaşıyorsan ben sana yollarım. Driverlar için ücret ödemiyorsun yanlış bilgi paylaşmayın şu forumda.

ne yani korsana mı teşvik ediyorsun? bu mu doğru bilgi?

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Daha önce indirmiştin gerçekten işe yarıyor hatta eski olan driverları yenisi ile değiştiriyor driver sorunu yaşayanlara tavsiye ederim.

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
lol! evet 6 milyarı tek bir kerede ödeyebilen birisi 60 lyi ödeyemiyor çok mantıklı
@UngaBunga Kardeş mesajlarını okudum gerçekten saçmalamışsın driverscannerı kaç kere kullandın veya kullanabildin mi ?

Hepsini geçtim kendi bildiğin kadar konuşuyorsun biraz araştır kardeşim senin bildiğinden çok daha fazlasını yapıyor o program.

Serial meselesine gelince, paran varsa alır geçersin yoksa bütün internet kullanıcıları gibi (% 88) sende bir yolunu bulur o programı full yaparsın.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Driver Scanner Windows 7'nin sürücüsünü otomatik yüklemediği ve ne idüğü belirsiz iki adet temel sistem aygıtını gördü. Tam sürümü halledersem yükleyip yüklemediğini de göreceğiz.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
hepsini bir kenara atın size özelikle tavsiye edeceğim bir program Driver reviver 2 yıldır 1 sırayı kimse kaptırmadı birde bunu deneyin

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hepsini bir kenara atın size özelikle tavsiye edeceğim bir program Driver reviver 2 yıldır 1 sırayı kimse kaptırmadı birde bunu deneyin
driver revivere baktım sitesini wot tehlikeli gösteriyor eğer pcinize indirecekseniz dikkatli olun ve iyice araştırmadan bu programı kurmayın
driver pack solution güvenlidir

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
yıllardır kulanıyorum bir sorun görmedim driver pack solution ve benzeri program gercek anlamda donanımanıza ait olan gercek driver sürümlerini indirmiyor benzeri driverlerı ve hemen hemen uyum sağlıyor ama sisteminiz icin sağlıklı değil bir sistemin sağlık olması icin donanımıza ait olan gercek driverları yüklemeniz lazım sürüm ve seri numarası önemlidir örnek windows 7 yükleyenler bilir windows 7 kendi driverlerı bulur yükler bazı driverlerin tarihi örnek 2007 siz eski sanırsınız ama var olan driver o dur yani burda 2011 ve ya 2012 olması önemli değil son ve orjinali hangisi o önemlidir ama bazı diğer marka ürünlerin driverleri başka marka donamımlarına uyabiliyor ama buda sistemizi yavaşlata biliyor

cloud27 arkadaşımada driver pack solution yeni bir program değil eski bir program belki sen onunla yeni tanışmısın ama ben yeterince inceledim denedim ve gayet başarısız bir program bir şeyi iceriğini bilmeden yararlımı zararlımı kesinlikle cok cok tavsiye etmeyin driver pack solution benzeyen ama sadece isim değişik olan onlarca program var en iyi cözüm varsa websitesi manuel ve orjinal driver bulma yükleme programlar enson care olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım ben driver pack solution programını indirip kullanmıştım gayet başarılı...
driver scanner indirdim 8 eski sürücüden 4 ünü kuramadı. ve driver scanner programının serial sorunu var
sizlere driver pack solution programını tavsiye ederim ben kullanıyorum..Dvd kaybettiydim tekrar dan üşenmedim indirdim dvd ye yazdırdım...

hasanalizxc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi bir teknik servis elemanı 3.party driver software gibi içinde ne olduğu belli olmayan program kullanmaz.

kılıç27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en son driver solution ile kurdum ama pc kapandı açılmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş bana yardım eder misiniz benm leptopa format attım fakat wirelees driverini bulamıyorum lütfen yardım edin zor durumdaym :(

mrveergin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu programı yıllardır kullandım ama size bir tasiye vereyim donanım kimliklerinden teker teker bulup internetten indirmeniz, çünkü driver pack çoğu zaman driveri orjinal şekilde yüklemiyor, çok başıma geldi bu yüzden sürücüler düzgün bir şekilde tam performansında çalışmıyor ve ya windows çöküyor, zor durumda kaldığınızda kullanabileceğiniz bir program ama sürekli kullanım için tavsiye etmem.

S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uniblue Driver Scanner ' ı öneriyorum gayet iyi bir program.

Gangters46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamün aleyküm Kardeşim ,

Driver Scanner Öneririm Çünkü bütün Driverleri Buluyor.

Bi dene

S

SDN Okuru

SDN Okuru
IYI GUNLER ARKDAŞLAR WINDOWS 7 PC FORMAT attım ama kablolu ınternetım war görmuo sızce neden yardım edermısınız