Dr. Phil'in Kişilik Testi

Bu konuyu okuyanlar

mlk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Test bana mail ile ulaştı sunu olarak hazırlanmıştı.Google da arattım karşıma bu site çıktı puanı otomatik hesapladığı için bu linki ekledim.

http://www.elifsdiary.com/insanlar-hakkinizda-ne-dusunuyor/

Aşağıda yazılanlar sunudan alıntıdır.
(Dr. Phil bu testten 55 puan aldı. Bu testi Oprah (Winfrey) üzerinde denediğinde Oprah’ın puanı 38 oldu.
Üzerinde çok fazla düşünmeden cevaplamaya çalışın!
Cevaplar eskiden kim olduğunuzla değil,şu anda kim olduğunuzla igilidir.)

Benim puanım 47
Herkes puanını yazarsa sevinirim.
Kolay gelsin.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
47 çıktımmm. :p

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
38 aldım ve bu alet hakikaten beni tarif etti yahu .. Çok ilginç...

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
44
İnsanlar sizi canlı, güleryüzlü, eğlenceli, pratik, ilgiçekici, herzaman ilgi odağı olan ama herzaman dengeli biri olarak görüyor. Bunların yanında nazik,düşünceli, anlayışlı ve onları herzaman neşelendiren ve yardımcı olmaya çalışan biri olarak görüyorlar.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Hey dostum bu inanılmaz !!!

51 puan aldım ve bu gercektende benim :]

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
En düşük puanı ben almışım :D

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
51

51-60 arasında puan alanlar

İnsanlar sizi heyecan verici, havalıi etkin bir kişiliği olan, doğal bir lider, her zaman en doğrusu olmasada çabuk karar alabilen biri olarak görüyor. Siz herşeyi en az bir kez denemek isteyecek, risk alan, cesur ve maceraperest biri olarak görüyorlar ve yaydığınız bu elektirik yüzünden sizinle birlikte olmaktan hoşlanıyorlar.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
acı_gerçek dedi ki:
51

51-60 arasında puan alanlar

İnsanlar sizi heyecan verici, havalıi etkin bir kişiliği olan, doğal bir lider, her zaman en doğrusu olmasada çabuk karar alabilen biri olarak görüyor. Siz herşeyi en az bir kez denemek isteyecek, risk alan, cesur ve maceraperest biri olarak görüyorlar ve yaydığınız bu elektirik yüzünden sizinle birlikte olmaktan hoşlanıyorlar.

Sende bendensin ;D

teknojen

Doçent
Reaksiyon puanı
0
34 benim
31-40 arasında puan alanlar

İnsanlar sizi duyarlı, temkinli,dikkatli ve pratik biri olarak görüyor. Akıllı, yetenekli ama mütevazi biri olduğunuzu düşünüyorlar. Çok çabuk arkadaş edinen biri değilsiniz fakat olan arkadaşınıza çok bağlı olan ve aynı bağlılığı karşıdan bekleyen birisiniz. Sizi iyi tanıma şansına sahip olan biri, arkadaşlarınıza olan güveninizi kırmanın çok zor olduğunu ama bu güven kırıldığında da tamirinin eşit derecede zor olduğu görür.

Panculli

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
42 :) güzel beğendim doğrusu

betülxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teste keşke bikaç şıkdaha konsaymış,test in sonuçları hemen hemen kişiliğimi yansıtıyor..

ARAP65

Asistan
Reaksiyon puanı
0
34 İnsanlar sizi duyarlı, temkinli,dikkatli ve pratik biri olarak görüyor. Akıllı, yetenekli ama mütevazi biri olduğunuzu düşünüyorlar. Çok çabuk arkadaş edinen biri değilsiniz fakat olan arkadaşınıza çok bağlı olan ve aynı bağlılığı karşıdan bekleyen birisiniz. Sizi iyi tanıma şansına sahip olan biri, arkadaşlarınıza olan güveninizi kırmanın çok zor olduğunu ama bu güven kırıldığında da tamirinin eşit derecede zor olduğu görür.

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bende 44 hakkaten aynı ben yav eksikler var ama olsun ben daha fazlayım aslında :D

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
48 :)

41-50 arasında puan alanlar

İnsanlar sizi canlı, güleryüzlü, eğlenceli, pratik, ilgiçekici, herzaman ilgi odağı olan ama herzaman dengeli biri olarak görüyor. Bunların yanında nazik,düşünceli, anlayışlı ve onları herzaman neşelendiren ve yardımcı olmaya çalışan biri olarak görüyorlar.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
50

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
47