Download modda odin telefonu görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

MonStarHero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merahabalar ben galaxy s3 kullanıcısıyım telefonumu rootlamam gerekti, geçen bilgisayarımı windows 8 yaptım ve ozamandan beri odin download modda telefonumu görmüyor. ek bilgi: hata ayıklama modu etkin.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Samsung driverlerinı kurman lazım. Sammobile da mevcut.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
telefonun bataryasını sök çıkar ben öyle çözdüm.

MonStarHero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sağolasın kardeşim ama samsung driverları falan hepsi kurulu aslına bakarsan sorun telefonda falan değil windows 8 de :S Fastboot diye bi zımbırtı varmış onu yapmam gerekiyormuş ama onu da bilmiyorum çıkan siteler hep karışık yaptım bişeyler ama hala olmadı en sonunda windows 7 ye geri döncem..

Rufet

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sağolasın kardeşim ama samsung driverları falan hepsi kurulu aslına bakarsan sorun telefonda falan değil windows 8 de :S Fastboot diye bi zımbırtı varmış onu yapmam gerekiyormuş ama onu da bilmiyorum çıkan siteler hep karışık yaptım bişeyler ama hala olmadı en sonunda windows 7 ye geri döncem..
odin 3.07 yi dene

MonStarHero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3.07 kullanıyorum zaten de yok 2 gündür araştırıyorum bi çözüm bulamadım :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
GT-S5220 açılmıyor başlangıçta yükleme ekranında kalıyor yardımmm edinn :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim indirme yerini bulamadım her yere baktım kafayı yiyeceğim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Garantisi varsa garantiye götür. Kies'te güncelleme yaparken brick oldu de. Root atacaksanda atma. Telefonu alalı 5 gün oldu root attım. 7. Gün bozuldu garantide kabul etmiyor 500 tl istiyorlar. Oldu mu sana 900 tl'lik telefon 1400 tl ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy mini2 kullanıyorum pc telefonu görmüyor nasıl yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 aydir bakmadigim baslik kalmadi bi turlu cozum bulamadim. note 2 kullaniyorum, telefonu rootluycam ama kapaliyken pc telefonu gormuyor dolayisi ile download modda. en az 10 cesit farkli driver denedim olmadi. *#9090# dan ustu modem alti pda ya degistirdim olmadi. odinin farkli versiyonlari yaramadi. youtube de ki cozum videolarinin hic biri cözum degil. farkli isletim sistemlerinde de ayni problemi yasadim. Driverlarin hepsini de tek tek denedim bu arada problem telefon kapaninca ortaya cikiyor var mi yardimci olabilecek zeki insanlar aranizda?

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Telefonu görmemesinin 3 farklı sebebi olabilir:

1) Kablo arızalı, başka kablo ile deneyin.
2) Farklı bi usb portuna takmayı deneyin usb yi. Şahsen bu şekilde sorun yaşasan çok var.
3) Samsung driverlarını kaldırın, güncel olanları yükleyin.

Cihazınız download moda girmiyorsa başka sebebi olamaz arkadaşlar. Hard brick olmuşsa zaten hiç bağlanmaz :hammer:

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Birde farklı bilgisayarla deneyin laptoplarda görme şansı daha yüksek. Benim masaüstünde odin telefonu görmüyor ancak laptopda hiçbir sorun çıkartmadan işlemimi gerçekleştiriyorum.

bykars

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç uğraşma Windows 7'ye dön, aynı sorunu bende yaşadım 7'ye dönünce sıkıntı kalmadı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende her turlu yolu denedim. Dediğiniz gibi orjinal kabloyla yaptım sorun çözüldü.Bilginize...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefon rootluydu, 33 ay sonra filan durduk yere kendi kendine dondu, şimdi telefonu kapatıp açıyorum, 5 sn telefonda işlem yapabiliyorum telefon donuyo, belki 100 defa denedim ama sonuç hep aynı, bilgisayara bağlamaya çalışıyorum ama bilgisayar görmüyo, yazılımı baştan yüklemek gerekiormuş o zamanda içerisindeki otolar siliniyor, fotoğrafları almanın bir yolu yok mu yardım pls pls

C

coşkun1982

SDN Okuru
usb ile bağladıktan sonra usb seçeneklerinden ortam cihazı olarak bağlayın daha sonra download moda alın...

RyanZero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş telefonu bırak yapacak bir şey kalmadı gibi