dövüş sanatları eğitim videoları

Bu konuyu okuyanlar

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Sağol hocam paylaşımlar için ama dövüş sporları video ve kitaplarla öğrenilmez. Evvela fiziki güç dayanıklılık kondisyon yüklemesi gerekir. Sonrasında ise gerçek sparring metodları. Bunun içinde işi bilen hocalardan ders almak gerekir. Tavsiyem Kickbox ve WT. Saygılar.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Sağol hocam paylaşımlar için ama dövüş sporları video ve kitaplarla öğrenilmez. Evvela fiziki güç dayanıklılık kondisyon yüklemesi gerekir. Sonrasında ise gerçek sparring metodları. Bunun içinde işi bilen hocalardan ders almak gerekir. Tavsiyem Kickbox ve WT. Saygılar.
Düşüncen için sağ ol. Ben zaten bu videoları bilmeyenler için yüklemiyorum,bunun farkındayım:)ama sokaklar için sistem,stil tavsiyesi ne gerek yok,
sokaklarda herkes kendi kuralını koyar,en fazla 3 kez şans verebilirim,sokaklarda filim çevrilmiyor,yada puşat dizisi oynamıyor.
Sen gene çalış,kendini en iyi şekilde yetiştir,ama arkanı her zaman da kolla.
Tinerci yada sarhoş la karşılaştın mı bilemiyorum,benim tecrübem olmadı ,olmasını da istemem:)

bu filimde çirkinin ateş ettikten sonra söylediği söz şudur"“Ateş etmen gerektiğinde konuşma! "

Son düzenleme:

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Dövüş sanatı Çalışan arkadaşlar,güreş tekniklerini sakın ola yaban atmayın,önemsemezlik yapmayın,zira çok aşırı kondisyon,nefes istemektedir,yağlı güreşe girmiyorum ,o başlı başına ayrı,elbiseyi tutmak amenna amma yağlı vücudu tutmak için kerpeten gibi olmanız lazımdır.
Güreş tekniklerini judo kırış,boğuş,kilit teknikleri ile harmanlamak lazımdır.
Güreşimizde olup,Dünyanın kavrayamadığı en harika teknik olan el ense tekniği ise başlı başına tekniktir,iyi çalışılırsa,harika faydasını görürsünüz.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129