DotA 2 vs LoL

Bu konuyu okuyanlar

Akiran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sıkıldığımdan dolayı MOBA oyununa başlamayı düşünüyorum fakat DotA 2 mi yoksa LoL mü? DotA 2 diye düşünüyorum.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Sıkıldığımdan dolayı MOBA oyununa başlamayı düşünüyorum fakat DotA 2 mi yoksa LoL mü? DotA 2 diye düşünüyorum.
İkisinide dene.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beğendiğine başla.

Jeok

Asistan
Reaksiyon puanı
13
7 yıldır dota 2 oynuyorum 3 bine yakın saatim var, Aynı zamanda lol de oynadım oyun kalitesi olarak kesinlikle dota2 ama 1 oyun min 40 dakika sürüyor kaybettiğin maçta bile bu kadar sürüyor teslim olma yok, oyun öğrenmesi zor ve ağır ilerleyen bir oyun.
Eskiden iyiydi ama artık bu süre çekilmiyor

Lol tavsiye ediyorum.

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Oyuncu kitlesi olarak Dotayı bilmem ama LoLün çok toxic ve kötü oyuncu kitlesi var.Ama diyorsanız oyuncu kitlesi değil oyun olarak hangisi iyi,sormaya bile gerek yok tabikide LoL daha iyidir.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
İkisini de dene, kendi karar ver.
En mantıklısı bu.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Kanser olmak istiyosan LoL olmak istemiyosan dota

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
lol oynayan dota oynayamaz dota oynayan ıkısınıde oynar dota cok zor oyundur gercekten cok zordur ındır dene dota ya yenı baslayan cogu oyuncular atom parcalamak daha kolay derler fakat dota ok adar zevklıdırkı :D
Sıkıldığımdan dolayı MOBA oyununa başlamayı düşünüyorum fakat DotA 2 mi yoksa LoL mü? DotA 2 diye düşünüyorum

dota 1ın tadı farklıydı :d

Oyuncu kitlesi olarak Dotayı bilmem ama LoLün çok toxic ve kötü oyuncu kitlesi var.Ama diyorsanız oyuncu kitlesi değil oyun olarak hangisi iyi,sormaya bile gerek yok tabikide LoL daha iyidir.
dota nın tek problemı rus lar cok var genelde hepsı toxıc fakat en azından lol den daha ıyı kıtlesı var ruslar dısında :)

7 yıldır dota 2 oynuyorum 3 bine yakın saatim var, Aynı zamanda lol de oynadım oyun kalitesi olarak kesinlikle dota2 ama 1 oyun min 40 dakika sürüyor kaybettiğin maçta bile bu kadar sürüyor teslim olma yok, oyun öğrenmesi zor ve ağır ilerleyen bir oyun.
Eskiden iyiydi ama artık bu süre çekilmiyor

Lol tavsiye ediyorum.
dota hala cok eylencelı

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
lol oynayan dota oynayamaz dota oynayan ıkısınıde oynar dota cok zor oyundur gercekten cok zordur ındır dene dota ya yenı baslayan cogu oyuncular atom parcalamak daha kolay derler fakat dota ok adar zevklıdırkı :D

dota 1ın tadı farklıydı :d

dota nın tek problemı rus lar cok var genelde hepsı toxıc fakat en azından lol den daha ıyı kıtlesı var ruslar dısında :)

dota hala cok eylencelı

Eğlenceli derken sana göre öyledir bu zevk meselesi.

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Warcraft 3'ün ek paketi olan DotA varken gerisi teferruattır.

Anonim 234172

Öğrenci
Reaksiyon puanı
73
Dota rus dolu ve ruslar csgodaki gibi.

LoL'un kitlesi çöp.

Dota öğrenmek daha zor.

LoL öğrenmek daha kolay.

Dota LoLden daha p2w

LoL' e başlayın derim ama ben olsam moba oynamazdım bağımlı olmamak için

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Kitlesi kötü olunca oyun kötü olmuyor LoL türünün en iyi oyunudur bana göre. Dota videolarını vb izledim hoşuma gitmedi.
baslamadan bılemessın kıtlesı kotu ama mute ozellıgı var bırı bısıdedımı mute le hıcbısı yapamaz ne yazdıklarını duyarsın nede konustukalrını

Dota rus dolu ve ruslar csgodaki gibi.

LoL'un kitlesi çöp.

Dota öğrenmek daha zor.

LoL öğrenmek daha kolay.

Dota LoLden daha p2w

LoL' e başlayın derim ama ben olsam moba oynamazdım bağımlı olmamak için
doıtada tek paralı sey kostumler onalrda gorunum dota1 den berı oynayan bırını 2gun once baslamıs bırı rahatlıkla kesebılır onemlı olan karakter ve skıllerın dogru kullanımı ıtemlerde ıyı tabıkı ve bunun ıcın dota da rehberler kısmı var mesela her heroda rehberi olan adam var Lone&Man diye biri her heroda rehberi var onun rehberlerinik ullanabılırsınız hem ıyı ıtemler oneriyor

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
baslamadan bılemessın kıtlesı kotu ama mute ozellıgı var bırı bısıdedımı mute le hıcbısı yapamaz ne yazdıklarını duyarsın nede konustukalrını
Lol daha iyi o zaman onda mute atıp oynayalım kendim dota izledim aşırı sıkıcı geldi.

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Lol daha iyi o zaman onda mute atıp oynayalım kendim dota izledim aşırı sıkıcı geldi.
oyunu oynamadan eleştirme diyim video izlemek ile olmuyor mesela bende lol e girdim beyendim ama dota daha gzuel geldigi icin sildim onceden cok kotu diyordum fakat guzel oyunmus ama dedigim gibi dota daha ii geldigi icin sildim pc ın kaldırıyorsa denemeni tavsiye ederim

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
oyunu oynamadan eleştirme diyim video izlemek ile olmuyor mesela bende lol e girdim beyendim ama dota daha gzuel geldigi icin sildim onceden cok kotu diyordum fakat guzel oyunmus ama dedigim gibi dota daha ii geldigi icin sildim pc ın kaldırıyorsa denemeni tavsiye ederim
Dotada bir kostüm 300 400 Tl yi buluyor

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
dotadakı en pahalı kostum Anti-Mage karakterinindir 13bin tl dir fakat sadece gorunum bu kostumlere dotada Arcane Denir karakterin en pahalı kostumudur ve skıll attıgında mesela cizgi mavi gidiyorsa o kostumu alınca kırmızı gider fakat sadece gorunum + damage yada saglık yenılemesı gıbı bır ozellıgı yoktur

tabi bi kostume 13bin tl verince uyuyabilirsen helal olsun