Dosya Çok Büyük Hatası

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ps 3 oyunlarını oynatmak ıcın sadece fat32 oluyor bunu bozmadan atmanın yolu yok mu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim flash sadece fat 32 olarak biçimlendiriyor. bende 16 gb lık flash var yaklaşık 9 gblık bir film yüklemeye çalışıyorum yer yok diyor. oysa daha önce yaklaşık 13 gb lık dosyalarım yüklüydü. filmi yüklemek için diğer dosyaları sildim. şu an 16 gb boş alan var yani. ne yapa bilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorun belleğin formatının iso için dar odacıklara sahip olmasında diyebiliriz. Belleği yeniden formata üşeniyosan iso nun içindeki dosyaları tek tek usb ye atabilirsin oyun falansa çalışır.7-zip le unzip de yapabilirsin iso yu, daemon toolsla da açıp içindekileri kopyalayabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(kardes bak ben cod 4 yüklüyorum ama dosya büyük diye klasöre sığmıyor ne yapmalıyım inmesi için ?? lütfennn!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:yes:sağolasın toprağım çok yardımcı oldun :D:thumbup1::thumbup::lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
32 Gb flash bellek var 13 gb gta 4 atmıyo dosya büyük diyo Ne yapmalıyım

soneroz74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
winrar ile sağ tıkalyıp hdd i seçip buraya çıkar yapabilirsinizz

orgstar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok eski bi sorun ancak bulduğum çözümü paylaşmak istedim sizlerle harici hdd niz içindekiler silinmeden ntfs formatına çevirip büyük dosyaları içerisine aktarıp tekrar içerisi silinmeden fat32 formatına çevirebileceğiniz kullanışlı bir program var "easeus partition master" bu program aracılığı ile sorunsuz format değiştirip içerisi silinmeden tekrar fat32 formatına çevirebilirsiniz