Donanım Yenilemesi...

Bu konuyu okuyanlar

Elrohir18

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arakdaşalr sonunda tak etti ve ekran kartı işlemci gibi parçaları değşecem pc eski onun için ekran kartının fan sorunu var acaba yeni bir fan mı alsam yoksa fansız soğutucu mu? ikincisi ise P4 2,8 veya 3,0 ghz işlemci alıcam bunlarda büyük ihtimalle ikinci el olur. belki gitti gidiyorda bulurum ucuz birşeyler sıfıra gelelim dğeişme sebebine saolsun bir zevkimiz Archlord Online onuda cafedeki sadece işlemcisi yüksek olan pcde (ram benimkinden düşük 512 mb) tıkır tıkır çalışırken, benim emektarda sorun çıakrtması.

1. Ekran kartının fanmı değişeyim yoksa soğutucu mu alayım? )MODEL=Fx5500)
2. MSI 845PE Neo anakart var ona göre işlemci alıcam neler önerisisniz?

anakartın desteklediği işlemcilerin listesi burada var hangisini önerirsiniz?
http://tr.msi.com/index.php?func=prodcpusupport&maincat_no=1&cat2_no=&cat3_no=&prod_no=571#menu

cafeye vereceğim para ile bunalrı alırım hem işime yarar:)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Bence hiç uğraşma biraz daha sabret para biriktir yada taksitle bişeyler almaya çalış. Çünkü bu aldıkların taş çatlasın 1 sene sonra yine canından bezdirir.

Elrohir18

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Karargaht zaten evdeki son senem ağustos ayında 2 laptop alıcam ama ondan önce bunu yapmam lazım çünkü benden sonra peder bey oyun yonamak için kullanacak :) ben yenisini alana akdar onu iadre etmeli:)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
O zaman 1. sorun için fan al. Soğutucu daha pahalıya gelir. 2. sorunu ne desem yalan olur ben AMD'ciyim. Kafana yatanı al.