Donanım haber

Reaksiyon puanı
33
Forumda aktifseniz ve birden fazla foruma üye olmak istiyorsanız donanım haber gerçekten güzel. Arayüzü çok hoş, birçok bölüm var. Sdn nin yanında başka forum istiyorsanız dh çok güzel tavsiye ediyorum tabii ki beğenmeyenler de olabilir

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
"Arayüzü çok hoş" yazarken pek kendinde değildin sanırım.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,378
Yazdım yazdım sildim.. Yazmayacağım.. :D

Reaksiyon puanı
33
Arkadaş 2002 de filan kaldı sanırım.

Arayüzü şuan gördüğüm en eski ve en karmaşık arayüzlerden bir tanesi.
Hayır, ben 2002 de falan kalmadım, 2002 de foruma üye olamazdım zaten. Ayrıca ben beğeniyorum, beğendiğim için beni eski kafalı bulmanıza gerek yok.

waylandx

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Aslında güzelde gerçekten arayüzü çok kötü turuncu muruncu hiç hoşuma gitmiyor.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Müthiş geniş bi içerik var sitede her konuda yardımcı olabilir insanlar aşağı yukarı her sorunada cevap alabilirsin ama" arayüzü çok hoş " kısmına bende katılmıyorum :)

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Site evet kusursuz ve içerik olarak güzel buna kimse laf söyleyemez takip ettiğim bir sitedir. Ama eleştiride bulunmak istiyorum. Bütün veletlerin toplandığı mekan olmuş. Bir kişi gerekli bilgi yazıyorsa 100 yorumdan 90ı trol ve saçma mesajlar bırakıyorlar bide post kasma olayını farkettim her konuya gereksiz mesaj bırakıp kirlilik yapılıyor.

Reaksiyon puanı
33
Müthiş geniş bi içerik var sitede her konuda yardımcı olabilir insanlar aşağı yukarı her sorunada cevap alabilirsin ama" arayüzü çok hoş " kısmına bende katılmıyorum :)
Evet çok geniş bir içeriğe sahip, ben görüntüsünü de beğenmiyor değilim tabii herkes beğenmek zorunda değil

Reaksiyon puanı
33
Site evet kusursuz ve içerik olarak güzel buna kimse laf söyleyemez takip ettiğim bir sitedir. Ama eleştiride bulunmak istiyorum. Bütün veletlerin toplandığı mekan olmuş. Bir kişi gerekli bilgi yazıyorsa 100 yorumdan 90ı trol ve saçma mesajlar bırakıyorlar bide post kasma olayını farkettim her konuya gereksiz mesaj bırakıp kirlilik yapılıyor.
Hmm. Velet derken küçükler mi? Benim de yaşım çok büyük değl eğer öyle diyorsanız
Beni de bir kere trollediler orada

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Sıcak fırsatları takip ediyorum baska da pek bir şeye bakmıyorum.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
en berbat forum arayüzü dh de....Benim orada da var hesabım...

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Yarım saat baktığımda kör oldum diye ağladığım günler olmuştu .

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
forum sistemleri kendileri tarafından kodlandığından dolayı bu kadar basit olması normal

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
SDN gibi video içeriği yok, video kaliteleri hele ki canlı yayında ki arka plan resmen flash tv gibi...

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Plastik iPhone 7'yi alıp Türkiye'deki ilk inceleme diye tanıtıp video başlığını iPhone 7 inceleme yaptığından beri takip etmediğim haber sitesi.

ohmg

Asistan
Reaksiyon puanı
35
"arayüzü çok hoş" dan sonrasını okumadım. hele hele ekrem71 adlı bir editör var ki bildiğin Apple fanatiği her yazısında Samsung'a giydiriyor. son dönemlerde Erdi Özüağ'ın yaptığı ayıptan sonra gözümden bir hayli düştü ama Mesut Çevik ve Berkan Sezer'i severim, sayarım.

Reaksiyon puanı
33
"arayüzü çok hoş" dan sonrasını okumadım. hele hele ekrem71 adlı bir editör var ki bildiğin Apple fanatiği her yazısında Samsung'a giydiriyor. son dönemlerde Erdi Özüağ'ın yaptığı ayıptan sonra gözümden bir hayli düştü ama Mesut Çevik ve Berkan Sezer'i severim, sayarım.
Ayy tamam ya yeter. Ben beğeniyorum siz benim "arayüzü çok hoş" sözümü eleştriyorsunuz. En azından orada biraz saygı, hoşgörü var size ne ben bu siteyi beğeniyorum ve tavsiye ettiğim için buraya yazdım, hay yazmaz olaydım ya! Beğendim diye eleştriyorsunuz Nerde şimdi hoşgörü, başkalarının fikşrlerine saygı duyma. Sen beğenmiyor olabilirsin ama bu benim fikrim. Konuyu açtım açalı "arayüzü çok hoş" ifademe takıldınız

ohmg

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Ayy tamam ya yeter. Ben beğeniyorum siz benim "arayüzü çok hoş" sözümü eleştriyorsunuz. En azından orada biraz saygı, hoşgörü var size ne ben bu siteyi beğeniyorum ve tavsiye ettiğim için buraya yazdım, hay yazmaz olaydım ya! Beğendim diye eleştriyorsunuz Nerde şimdi hoşgörü, başkalarının fikşrlerine saygı duyma. Sen beğenmiyor olabilirsin ama bu benim fikrim. Konuyu açtım açalı "arayüzü çok hoş" ifademe takıldınız

donanımhaber'in fanatik takipçileri dahi arayüzü değiştirin diye yıllardır ağlıyor kör olan var o site yüzünden! günümüzde oldukça modern ve sade internet siteleri varken 2000'li yıllardan kalma bir siteyi çoğunluk beğenmiyor ve bende o çoğunluğa uyuyorum. SDN'nin arayüzü çok güzel sende burayı beğenmiyorsundur şimdi her neyse sadece ben demedim ama bana patlamışsın diğerlerine de patla da adil olsun.

Reaksiyon puanı
33
donanımhaber'in fanatik takipçileri dahi arayüzü değiştirin diye yıllardır ağlıyor kör olan var o site yüzünden! günümüzde oldukça modern ve sade internet siteleri varken 2000'li yıllardan kalma bir siteyi çoğunluk beğenmiyor ve bende o çoğunluğa uyuyorum. SDN'nin arayüzü çok güzel sende burayı beğenmiyorsundur şimdi her neyse sadece ben demedim ama bana patlamışsın diğerlerine de patla da adil olsun.
buranın arayüzünü ilk başta sevmemiştim artık güzel geliyor. ayrıca birinci sayfaya bakarsan diğerlerine de cevap verdiğimi görürsn
ayrıca onlar beni kötüledi diye sen de mi kötülemek zorundasın? onlar kendini öldürse sen de öldür o zaman

ohmg

Asistan
Reaksiyon puanı
35
buranın arayüzünü ilk başta sevmemiştim artık güzel geliyor. ayrıca birinci sayfaya bakarsan diğerlerine de cevap verdiğimi görürsn
ayrıca onlar beni kötüledi diye sen de mi kötülemek zorundasın? onlar kendini öldürse sen de öldür o zaman
git biraz araştır bir zamanlar siteyi yenilemek için adam arıyorlardı sonra ne oldu bilmiyorum ama olayı kişisele bağlamazsan iyi olur bak yeni hesap açtım zaten kendimi de seni de banlatırım bence hiç gerek yok böyle şeylere, var mı? bize ne? üstelik ben adblock kullanıyorum faydam da yok zararım da bana haber oku diye para vermiyorlar sonuçta.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
33
git biraz araştır bir zamanlar siteyi yenilemek için adam arıyorlardı sonra ne oldu bilmiyorum ama olayı kişisele bağlamazsan iyi olur bak yeni hesap açtım zaten kendimi de seni de banlatırım bence hiç gerek yok böyle şeylere, var mı? bize ne? üstelik ben adblock kullanıyorum faydam da yok zararım da bana haber oku diye para vermiyorlar sonuçta.
tartışmaya gerek yok ama tehdide de gerek yok ayrıca bütün forum bir oldu donannım haberin arayüzünü niye beğeniyosun eski kafalısın kendinde değilsin falan, buna gerek var mı,?

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Plastik iPhone 7'yi alıp Türkiye'deki ilk inceleme diye tanıtıp video başlığını iPhone 7 inceleme yaptığından beri takip etmediğim haber sitesi.
Dikkatimi çekmedi değil adam telefonun içeriğine ve İOS 10'un ara yüzüne hiç göz atmadı ben de bekliyorum açsın bakalım içeriğine.:cool:Erdi ÖZÜAĞ iyi anlatıyorda ben Recep BALTAŞ'a hiç ısınamadım.;)