Dolar mı Euro mu?

Bu konuyu okuyanlar

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Dolar Euro ile arasındaki farkı kapatacak. Yani her ikisi de artacak ama Dolar daha çok artacak

ahmetaltun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Uzun vade altın fakat benim bildiğim kadarıyla avro da dolara bağlı artıyor. Ben altından yana kullanırdım tercihimi:)

moto87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dolar Euro ile arasındaki farkı kapatacak. Yani her ikisi de artacak ama Dolar daha çok artacak
aksine bu sene euro daha da artar diye düşünüyorum ancak ileride abd seçimi var bakalım doları nasıl etkiler

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Euro yıl sonuna kadar 10'u zorlayacak gibi görünüyor.1 haftada 50 kuruş artmış.Şu sıralar Euro'yu denemek istiyorum.Dolar da yerinde durmuyor tabii

zenith25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
her baya yükseldi cevabından sonra aklıma dolar 1.7 olmuş artık pc alınmaz yazısı geliyor, ilk mesajı atan arkadaş sorduktan sonra umarım bunlardan birini değerlendirmiştir ama şu dönemde ikisi de rallisini yapıp bugüne gelmişken, şimdiye kadar beni tatmin eden bir seviyeye ulaşmadılar, aktif olarak ikisini de değerlendiriyorum, asla yatırım tavsiyesi değil ama dolar birçok ülkede evet değer kaybediyor ama nedense eur/usd oranı çok düşük :)

moto87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
her baya yükseldi cevabından sonra aklıma dolar 1.7 olmuş artık pc alınmaz yazısı geliyor, ilk mesajı atan arkadaş sorduktan sonra umarım bunlardan birini değerlendirmiştir ama şu dönemde ikisi de rallisini yapıp bugüne gelmişken, şimdiye kadar beni tatmin eden bir seviyeye ulaşmadılar, aktif olarak ikisini de değerlendiriyorum, asla yatırım tavsiyesi değil ama dolar birçok ülkede evet değer kaybediyor ama nedense eur/usd oranı çok düşük :)
dolar ileride güçelencek mi size göre

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Euro ile dolar eşit artıyor bence pek değişen birşey yok dolar 6ykan euro 7ydi şimdide bir bir gidiyor pek değişen birşey yok. Tahminimce dolar 10 liraya kadar dayanır.

twitterkm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Euro ile dolar eşit artıyor bence pek değişen birşey yok dolar 6ykan euro 7ydi şimdide bir bir gidiyor pek değişen birşey yok. Tahminimce dolar 10 liraya kadar dayanır.
bu sene 10 a kadar gideceğini sanmıyorum

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Ben bu sene sonunda yani aralık gibi 9 olacağını düşünüyorum. Hatta devalüatif bir hareketlenme olursa hızlı bir şekilde 14 lirayı göreceğini tahmin ediyorum. Bugün 6 Ekim, dolar bugün 7.78 ve normal seyirde kısa vadede 1-2 hafta gibi sürede 8.20'yi bulacaktır diye öngörüyorum

zenith25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
bu gibi şeylerin cevapları biraz tavsiye gibi olduğundan kimsenin günahına girmek istemediğimden çekinmekteyim sadece tlnin değer olarak neden yükseleceğini araştırdığımda bir şey bulmuyorum, tek bulduğum doğalgaz rezervi bulduğumuzu açıklamamızın ardından gelen doğalgaz zammı :) her birimin karşılığı dolar üerinden yapılırken neden zayıflar ki diye de düşünmeden edemiyorum tabii tek nedenim bu değil