Dolandırıldım.

Bu konuyu okuyanlar

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Allaha dine imana yok Allahsızların hedefleri ya gariban ya ticaret yapan insanlar 1200 TL haram para nasıl harcanır yaa aklım almıyor.
Allah kötü insanlarla karşılaştırmasın. Zaten zerre vicdanları olsa bunu yapmazlar.

Sen yine de savcılığa başvur. İhmal etme.

Böyle böyle senin sermayeni tüketip girşimciğinin üstüne toprak atıyorlar.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Dekontu atayım hatta banka hesabı sahte midir bilmiyorum. Acaba bu dekont'dan gerçek olduğu anaşılır mı? Zaten dolandırılcağımı biliyordum. :) Yinede açıklama uygun olup olmadığına bakarsanız sevinirim.

Yapıkredi müşteri hizmetlerini arayarak dekonttaki işlem numarasını sordurun , gerçek olup olmadığı ortaya çıkar :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Merhaba arkadaşlar, 2. dolandırılışım yaklaşık 1000 TL adamla WP konuşmalımız duruyor adam beni engellemiş savcılığa gideyim mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olay:
Adamla Letgo üzerinden GTX 750 Tİ için anlaştık 325 TL ardından adam numara verdi ve elinde başka parçalar olduğunu söyledi fiyatlar güzeldi bende onların parasını attım ardından hala ürün satmaya çalıştı ve biraz önce engelledi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefonu açmıyor... hele hele....
Kişi hakkından suç duyurursunda bulun, konuşmaların sslerini ve yedeklerini al. Mahkemede aldığın bu belgeler de elişi niteliğindedirler. Her türlü hakkını geri alırsın, donanımhaberde bunu yaşayan çok kişi var ve haklarını arıyorlar.

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
Babam bu işlerle uğraşmak istemiyor. Ne yapıcam yaa 1000 TL çöp oldu bir yol gösterin.

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Yüz yüze alışveriş yapmanız gerekli letgodan alıyorsanız. Bankanız ile görüşün ödemeyi geri alma şansları olabiliyor. Birde havale ve eft’de açıklama kısımlarında daha açık ve net yapsaydınız keşke öylelikle şansınız yine artardı ama karşı taraf böyle bir şey’e borcu vardı bana ödedi diyebilir