Dolandırıcımı

Bu konuyu okuyanlar

Nhympx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar 1 saat önce 0 850 360 3 222 numarasını aradım superonline başvuru için başvuru yaptım sonra superonline nın numarası aklıma geldi bunlar dolandırıcımı ne yapmalıyım

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Arkadaşlar 1 saat önce 0 850 360 3 222 numarasını aradım superonline başvuru için başvuru yaptım sonra superonline nın numarası aklıma geldi bunlar dolandırıcımı ne yapmalıyım
Internetten baktığıma göre tarifeleri yanlış söyleyen dolandırıcı bir numara imiş. Sizce hangi paket sunuldu? Ona göre değerlendirelim.

Nhympx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Internetten baktığıma göre tarifeleri yanlış söyleyen dolandırıcı bir numara imiş. Sizce hangi paket sunuldu? Ona göre değerlendirelim.
ben 109 tl lik 24 mbps liği alacağım dedim sizce şuan ne yapmalıyım turkceli arayıp durumu anlatmalı ve turkcel superonlineın gerçek sitesinden arayıp başvuru yaparsam 2 side aynı anda ne olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

8 ve 24 lük söyledi altyapınız 50 ye kadar dedi

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru

Dolandırıcı.

Nhympx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Dolandırıcı.
şuan ne yapmalıyım acil internet lazım superonline ın gerçeğini arasam 2 side aynı anda ne olur oda işleme geçtiyse ve nasıl iptal edebilirim onu

Nhympx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sen inandın mı şimdi bunlara? Ne istediler senden? Çabuk iptal ettir. Engelle numar
Sen inandın mı şimdi bunlara? Ne istediler senden? Çabuk iptal ettir. Engelle numarayı
Sen inandın mı şimdi bunlara? Ne istediler senden? Çabuk iptal ettir. Engelle numarayı.
Sen inandın mı şimdi bunlara? Ne istediler senden? Çabuk iptal ettir. Engelle numarayı.
Ya tc istediler verdim arasam iptal ettirsem nasıl olur

Nhympx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bir de T.C vermişsin ya, helal olsun size. Hiç kimse sizden telefonda T.C no isteyemez, nasıl bu kadar kolay kanıyorsunuz? Aranızda geçen konuşmayı buraya yazar mısın lütfen?
ya işte konuştuk ne destekliyor dedim söyledi paketleri bende 110 tl liği dedim ya korkuyorum

Reaksiyon puanı
1,338
Adına şimdi neler yapmışlardır Allah bilir keşke TC vermeseydiniz.

Bir de T.C vermişsin ya, helal olsun size. Hiç kimse sizden telefonda T.C no isteyemez, nasıl bu kadar kolay kanıyorsunuz? Aranızda geçen konuşmayı buraya yazar mısın lütfen?
Aynen.

Reaksiyon puanı
1,338
aklıma şu geldi

Hadi sen bilmiyorsun da, baban da atlamış ya, inanamıyorum. Gece gece numarayı kaptırdın, geçmiş olsun. Sabaha kadar neler yaparlar senin adına.
Aynen polis filan baskın atabilir belki

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Hemen telaş yapmayın; e-devletten adınıza işlem yapılmış mı kontrol edin, banka hesabınızı kontrol edin ve tc kimlik no için dilekçe gibi bir şey yazın. Olan olmuş yani telaşa kapılıp daha fazla hata yapmayın.

Hem zaten TC gitmiş yani turkcell'i arayıp ne yapıcan?

Nhympx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sakin ol bir şey olmaz. Superonline müşteri hizmetleri 7/24 açık istediğiniz zaman arayın. O sahte yer dolandırıcı zaten kayıt vs. olmamıştır muhtemelen. Keşke TC vermeseydiniz ama geçti artık.
tamam az önce polisi aldım önlem almak için konuştum endişelenmeyin dedi aradığım numarayı sordu umarım birşey olmaz

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Hocam Allah aşkına valla kanmayın böyle şerefsizlere. Turkcell kendi uygulamasından başvuru yaparsanız daha iyi olur diye düşünüyorum. Orada herhangi bir sıkıntı olmaz.

Nhympx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Hocam Allah aşkına valla kanmayın böyle şerefsizlere. Turkcell kendi uygulamasından başvuru yaparsanız daha iyi olur diye düşünüyorum. Orada herhangi bir sıkıntı olmaz.
polisi aradım ama az önce,birşey olmaz dimi

Nhympx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bilmem TC nizi vermeseniz polislik bir durum olmazdı ama aramanız iyi olmuş yine de.
neyse şuan edevlette ve banka hesabında bişey görükmüyor ama bence bişey olmaz gibi çünkü ortada imza yok kuryeye bile tc veriyorum ya türknetten sonra buda kötü bi tecrübe oldu

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
neyse şuan edevlette ve banka hesabında bişey görükmüyor ama bence bişey olmaz gibi çünkü ortada imza yok kuryeye bile tc veriyorum ya türknetten sonra buda kötü bi tecrübe oldu
Öyle her arayana TC verilmeyeceğini anlamışsınızdır umarım.

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
Sadece TC no ile birşey yapılmaz, bir sürü ünlünün bile tcsi ifşa oldu yayıldı. İmza, seri no, anne kızlık soyadı gibi bilgiler vermediyseniz birşey olacağını düşünmüyorum.
Aynen öyle. Neden bu kadar kasıyosunuz be aga ?
Rahat olun zaten polisi aramıssın korkma ! Cesaretli ol gücünü topla bir süre bekle hesaplarda vs. Bi hareketlilik yoksa superonline gercek numaralarini arayarak internete kavuş. Korkmana gerek yok. Endişelenme.

Nhympx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Aynen öyle. Neden bu kadar kasıyosunuz be aga ?
Rahat olun zaten polisi aramıssın korkma ! Cesaretli ol gücünü topla bir süre bekle hesaplarda vs. Bi hareketlilik yoksa superonline gercek numaralarini arayarak internete kavuş. Korkmana gerek yok. Endişelenme.
ya ne bileyim insan korkuyor ilk defa böyle birşey geldi başıma türknetten çıktım buna gireyim dedim olana bak neyse zaten polisi aradım birşey olmaz aramasaydım bişey olduğunda sıkıntı olurdu ama belirttim şuan savcılığada dilekçe attım

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
ya ne bileyim insan korkuyor ilk defa böyle birşey geldi başıma türknetten çıktım buna gireyim dedim olana bak neyse zaten polisi aradım birşey olmaz aramasaydım bişey olduğunda sıkıntı olurdu ama belirttim şuan savcılığada dilekçe attım
Çok iyi yapmıssın korkmana gerek yok. Biz daha büyüklerinini gördük.

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
TC numarası ile bir nane yiyemezler merak etme zaten dolandırıcı olduklarını düşünmüyorum kesin Superonline bayisidir aylık hedefleri var müşteri bağlamaya çalışılıyordur TC no ya gelince 60 milyon vatandaşın tc si dönüyordu bir ara internette bizlerden tc toplamalarına ihtiyaçları yok.

Nhympx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
TC numarası ile bir nane yiyemezler merak etme zaten dolandırıcı olduklarını düşünmüyorum kesin Superonline bayisidir aylık hedefleri var müşteri bağlamaya çalışılıyordur TC no ya gelince 60 milyon vatandaşın tc si dönüyordu bir ara internette bizlerden tc toplamalarına ihtiyaçları yok.
bende bayi yada taşeron olduğunu düşünüyorum prim alıyorlar herhalde ama yinede önlem şart dikkatsizlik yaptım rehabete kapılıp internet olmayınca:(

Son mesajlar